Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 mar 2007, 19:44

czesc martunia !!!
to troszeczke przesadziłas, jak padlas !!! :ico_szoking:
Moja kolezanka powiedziala mi jesi jestes w ciazy to jedyny czas kiedy powinnas leniuchowac.
ile ci jeszcze zostalo szkolki, chyba nidlugo konczysz??
Beatko ja tez tu siezapisalam aby pogadac z ludzmi, a nie ludziskami.

[ Dodano: 2007-03-22 ]
Ja zajadam sie ciagle ostrosciami, nie takimi palacymi buziaka, ale od poczatku ciazy czekolada odpadla i takie jak ogorki kiszone, musztarda kielbacha i duzo masla to najlpsze, mezunio dziwi sie gdzie to idzie. Oczywiście dla dzidzi. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 mar 2007, 19:53

Kasiu zostal mi jeszcze ten rok! Do dzis czulam sie swietnie wiec na sile nic nie robilam.Tylko dzis mnie dopadlo wielkie zmeczenie i dlatego przyjechalam do domu spac! Pomoglo, ale i tak bede leniuchowac 2 dni i zwolnie tepo bo juz nie ta kondycja :-)
Mozliwe ze zaczyna sie faza spnia w ciagu dnia i dlatego tak mnie zmoglo, zreszta cisnienie dzis takie nieciekawe.NO dobra nie bede sie usprawiedliwiac bo wiem ze przesadzilam!!!Ale obiecuje ze to byl pierwszy i ostatni raz :-) !
Czy bialy, zilony i zolty to uniwersalne kolory dla dziewczynki i chlopczyka?
Aha przypomnialo mi sie!Moje 2 koilezanki urodzily ostatnio.Usg wykazywalo za kazdym razem ze synek bedzie i co??Urodzily coreczki :-) !Wiec ciuszki tak czy inaczej kupie uniwersalne, przeciez i tak dzieciaczek szybko wyrosnie i wtedy bede kupowac juzadekwatnych kolorach do plci, ale to po porodzie :-) !
Jeszcze mam pytanie: jak duza robicie pierwsza wyprawke?Ile kompletow?

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 mar 2007, 19:55

dobra dziewczynki lece do szkolki odebrac moja pasirbicę. :ico_brawa_01:
mala zawsze oglada moj brzunio i gada do niego. Mowi jakus spiesz sie bo my tu czekamy na ciebie i sie doczekac nie mozemy. Kochna dziewczyna, potrafi dowalic ale wiekszosc czasu jest kochana. lece moze odezwe sie pozym wieczorkiem. PAPAPA :ico_oczko:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

22 mar 2007, 19:59

Witajcie :ico_ciezarowka:
Przedstawiam Wam mojego syneczka.19tc.Na drugim zdieciu widać że to chłopiec. :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
We wtorek idziemy na USG3D. :ico_brawa_01: Pozdrawiam :ico_buziaczki_big:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 mar 2007, 19:59

ja kupuje biale z zóltym zielonym, niebieskim elementami, kolorowe w zwierzaczki nawet mam jedne body niebieskie w biale pieski. Bylo takie ladne nie moglam sie powstrzymac.

[ Dodano: 2007-03-22 ]
Agasco moje gratulacje !!! :ico_buziaczki_big:
Jesli chodzi o wyprawke to ja nadal decyduje jeszcze sie nie zdecydoalam ale wiem ze wiele nie bedzie tych malutenkich ubranek, bo dzidzie wyrosna w 2 sekundki. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 mar 2007, 20:07

Jurtro ide na wyprawe po sklepach dzieciecych w ramach relaksacji :-) !
Agasco gratulacje!!! :-)
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

22 mar 2007, 20:16

Agasco, moje gratulacje!!! Ja co prawda nie widze na tym drugim zdjeciu "klejnocikow" ale ja ogolnie mam problemy ze zdjeciami z USG :ico_sorki:
Beatka, nie martw sie. Nie jestes jedyna "duza" wsrod sierpniowek :-D ja na razie przytylam ok 4 kg ale ogolnie nie mam apetytu i czasami wmuszam w siebie jedzenie...

martunia, ja tez mialam taki okres, ze musialam zwolnic tempo, bo cisnienie skoczylo mi okropnie i przez kilka dni lezalam plakiem i przez 2 tygodnie bralam leki na serducho. Ale teraz juz jest oki. Po prostu teraz czesciej musze myslec o dzidzi niz o sobie i czesciej odpoczywac... Bedzie dobrze, tylko nie przesadzaj.

:ico_oczko:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

22 mar 2007, 20:58

Agasco, sliczny chłopaczek!!! Gratulacje!!! :ico_brawa_01:
Beatko, nie tylko ty szybko rosniesz. Mnie tez jest coraz wiecej, z resztą nie byłam chudziną przed ciążą też. Właśnie wcinam budyń czekoladowy, chociaż ostatnio tez miewam braki apetytu. Może moja dzidzia jest najedzona i nie potrzebuje aż tyle. Szczególnie mi mięso nie wchodzi. Ale to sie dośc szybko zmienia.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 mar 2007, 21:39

Z tym jedzeniem to tak bywa. JA tez wczoraj nie mialam apetytu,a dzisiaj jest lepiej. :ico_brawa_01:

Musze wam cos powiedziec, pamietajcie do konca waszych dni, nie myslcie nigdy przenigdy, ze nie jestescie dobrymi mamami, bo jesli dziecko ma posilek kazdego dnia i czyste ubranka i odpowiednia ilosc snu to najwazniejsze.
Wlasnie lecialam na zlamanie karku po moja pasierbice, bo kolejny raz jej mama poprostu byla za leniwa na sniadanie odpoweidnie dla dziecka i mala miala niesamowity bol glowy i tylko dalam jej soku i kabanosa odrazu w szkole, jak ja zobaczylam i teraz juz dziecko sie czuje dobrze. :ico_brawa_01:
Pamietajcie Polki to najlepsze mamy na Świecie, nigdzie takiej nie można znaleść. :-)

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

22 mar 2007, 22:02

agasco super!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość