Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

14 sty 2010, 00:14

iw_rybka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wreszcie Zuzinke zobaczyłam :ico_brawa_01: cudo ;-)

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

14 sty 2010, 10:33

iw_rybka ale fajna okraglutka twoja mala :ico_brawa_01:

a nasza malutka juz 2 dzien spi w nocy w lozeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wstaje tylko ok 2 a pozniej ok 5 i dalej spi, i ja bardziej wyspana bo nie stresuje sie ze ja przygniote :-D a z ta gluchata mezow to prawda, nasza moze nad uchem mu plakac a on dalej spi :ico_szoking:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

14 sty 2010, 11:23

a ja dzis sie poddalam i dalam malej smoka. jak do tej pory mialam aniolka to wczorajszy dzien masakra... :ico_olaboga: wisiala mi non stop na cycu,gryzla strasznie,potem ulewala i na nowo do cyca :ico_olaboga: od 7 rano do 17 spala moze poltorej godz i to z przerwami :ico_olaboga: noce sp[i ladnie,ale ze mna w lozku :ico_wstydzioch: nie chce zeby budzila innych no i nie mam sily w nocy wstawac a tak to na polprzytomnie karmie,czasem sama nie wiem kiedy :ico_wstydzioch:
musze juz zmykac do marudki malej :ico_oczko:
przepraszamz e sie rzadko odzywam choc czytam was regularnie :-)

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

14 sty 2010, 14:01

dorotaczekolada pozdrawiam gorąco :ico_haha_02: napisz jednak więcej jak u Was...
my też śpimy z małą w łóżku. jest spokojniejsza, krócej ssie a zatem dłużej śpi :-D ... choć nie zawsze. dziś od 4 do 5.30 gapiła się na mnie i tyle :ico_szoking: uściski dla Lenki :ico_oczko:
w klubie fitness, do którego wcześniej chodziłam ( też na zajęcia dla kobiet w ciąży ) są zajęcia pod nazwą AKTYWNA MAMA, w których uczestniczy się ze swoimi dzieciaczkami małymi...
po naturalnym porodzie można już zacząć po 7 tygodniach, a po cesarce dopiero po 12. trochę się wściekłam... :ico_zly: dziś idę do ginekologa na kontrolę. muszę z nim o tych ćwiczeniach pogadać...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

14 sty 2010, 14:09

shiva- :ico_brawa_01: za przejście do grupy niemowlaków.

meg- ja się wybieram na fitness sama od lutego, bo inaczej się tego brzucha nie pozbędę, umówiłam się z mężem, że będę miała dwa wieczory na to, a on się zajmie dziećmi.

A u nas dzisiaj znów ta gorsza noc, Adaś nie spał do 4, męczył go brzuszek , najpierw gazy, potem kupa, potem jadła i złościł się przy cycu, aż w końcu mu się mega ulało, n a siebie i na mnie. Ale jak zasnęliśmy to do 10 spaliśmy, Tosia o dziwo też a poszła spać o 20, nawet nie usłyszałam jak M wychodził do pracy :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

14 sty 2010, 17:31

hejka :-D

My już jesteśmy we Wrocku :-D u rodziców było super, tyle prezentów od ciotek uzbieraliśmy, że masakra :-D W dodatku mamuśki same pyszności robiły. Zostalibyśmy do niedzieli, ale jutro mam rozdanie dyplomów :-) tylko w co się ubrać... muszę póki Wiki śpi pokombinować troszeczkę :ico_oczko: A tak stwierdziłam wczoraj, że póki co to nasza Córcia jest baaardzo grzeczna i potrafi się przy gościach ładnie zachować :-) A mój Mąż słyszy Maleńką w nocy :-)

Pruedence, to nie jest reguła, że przy drugim dziecku ciężej dojść do siebie. Może będzie wręcz łatwiej, bo oprócz opieki nad Adasiem, będziesz ganiać za swoją drugą Iskiereczką :ico_haha_01: fajnie, że mąż Ci umożliwi pójście na fitness :ico_brawa_01:

meg, super, że Córcia była grzeczna wczoraj :ico_brawa_01: I oczywiście wielkie brawa za skończone 4 tyg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajnie, że są takie zajęcia :-D

barbapuppa, świetny pomysł :ico_brawa_01: Ja, aż wstyd się przyznać, mam fioła na punkcie zdjęć Wikunii, wszystkim w koło bym je pokazywała :ico_wstydzioch: Też tak macie? :ico_haha_01:
jak sie urodzila to wyglądała jak chomik :ico_oczko:
słodki chomik :-D Moja przypominała mi po porodzie eskimoska z Epoki lodowcowej :ico_oczko: Jak Wam nocka minęła?

anetka607, my dziś planujemy Małą na całą noc położyć w łóżeczku. Oby poszło tak dobrze jak u Ciebie :ico_sorki:

dorotaczekolada, faktycznie spanie z dzieckiem jest dość wygodne, bo można przysypiać karmiąc. Dorota, daj znać czy coś się ruszyło w kwestii pracy twojego męża. Mój dostanie w poniedziałek wypowiedzenie :ico_placzek: Zamykają w lutym oddział wrocławski... Wszyscy już dostali wypowiedzenia, więc pewnie jak mąż wróci po tatusiowym, to też na niego ten piekielny świstek czeka :ico_zly: no to teraz czeka nas to samo co Was... mieszkanie u teściów :ico_olaboga: chyba, że do końca miesiąca Mąż coś znajdzie, ale wątpię... bo szuka już od listopada :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

14 sty 2010, 18:03

Witajcie kobietki :-)

U nas po poprzedniej masakrycznej nocy dziś było całkiem porządnie :D Mała tylko trochę marudziła od 3 do 5 ale poza tym była grzeczna. Za to praktycznie od 11 z jedna godzinna przerwą na drzemkę do tej pory nie chce spać, czasem tylko leży i się rozgląda (wówczas jest słodka), ale większość czasu grymasi, płacze. Ale może dzięki temu w nocy będzie grzeczna??

inia1985, ja też uwielbiam wysyłać zdjęcia mojej córci - więc to chyba normalne ;)
Trzymam kciuki by Twój mąż szybko znalazł pracę :ico_sorki:

Pruedence, oby kolejne noce były lepsze :ico_sorki:

meg, świetnie, ze są takie ćwiczenia :-) No i trzymam kciuki za wizytę u lekarza.

dorotaczekolada, ja też lepiej sypiam, jak mała śpi ze mną w łóżku, bo widzę kiedy czas wstawać by przygotować butlę, bo zaczyna się więcej kręcić i stękać.

Iw_rybka, fajne masz te dzieciaczki :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

14 sty 2010, 18:19

witam grudniowo-styczniowe mamusie :-) :ico_brawa_01:

chyba pora sie tu zameldowac :ico_oczko:
mam nadzieje ze mnie przyjmiecie :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

chociaz pewnie na razie nie bede zbyt czesto zagladac bo caly czas oswajamy sie z nowa sytuacja no i dni leca jak szalone :ico_olaboga:

nasz synek Marcel urodzil sie 6tego stycznia, wazyl 3840g i dlugi 54cm :ico_oczko:
porod byl dosyc szybki bo na porodowke dotarlismy po 4ej nad ranem a o 10.11 maly byl juz na swiecie :ico_oczko:
a przed porodem najbardziej obawialam sie ze bede rodzic dwa dni :ico_haha_01: :ico_oczko:

maly na poczatku mial problemy ze zlapaniem i ssaniem cyca, a teraz jak sie dorwie do cyca to czasami puscic nie chce :ico_haha_01: :ico_oczko:

od soboty jestesmy w domu
dwie pierwsze nocki byly tragiczne, maly zasypial o 4ej
ale ostatnie nocki byly nawet w miare
chociaz dzisiaj jak sie obudzil o 3ej to nie spal do 6.30 :ico_noniewiem:
oboje z mezem z naszej sypialni przenieslismy sie do pokoju malego i jakos sobie radzimy :ico_oczko:

zobaczymy jaka bedzie kolejna nocka :ico_noniewiem:


no i na poczatek mam juz pare pytan :ico_oczko:
czy mozna takie maluszki klasc na brzuszku?? jesli tak to na jak dlugo??

no i odnosnie karmienia... czy mozliwe jest ze maly w w ciagu 10-15minut sie najada??
czasami tak ma ze possa cyca 15minut i ma dosyc
a czasami potrafi wsiec na cycu godzine :ico_noniewiem:

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

14 sty 2010, 18:45

ja tylko na momencik bo szykuję się do ginekologa...
witamy Leona:) gratulacje sprawnego porodu i dużo dużo zdrówka dla Marcela :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: trzeba nam tu chłopców :ico_oczko: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

14 sty 2010, 19:35

Rybka cudne dzieciaczki :ico_brawa_01: mi się marzy conajmniej dwójka :-)
meg dużo zdrowia dla Twojej pociechy :-)
oby tak dalej z karmieniem :ico_sorki: :-)
Pruedence mi też zostało jeszcze duuużo ciałka :ico_olaboga: miałam wyjściową 55kg a teraz waże 67 :ico_zly:
barbapuppa też mi się podoba pomysł ze zdjęciami :ico_brawa_01:
anetka607, fajnie że malutka tak ładnie przesypia noce :ico_brawa_01:
A mój Mąż słyszy Maleńką w nocy
masz jakiś wyjątkowy egzemplarz :ico_oczko:

z tym fitnesem to fajny pomysł...muszę to przemyśleć i może sama się zapiszę mam dość blisko samochodem...
Też tak macie?
hihi tak nawet sklepowej w osiedlowym sklepiku się pochwaliłam fotką na komórce :ico_wstydzioch:
mam nadzieje ze mnie przyjmiecie
witamy :D :ico_brawa_01:
czy mozna takie maluszki klasc na brzuszku?? jesli tak to na jak dlugo??
nam w szpitalu mówili żeby kłaść na parę minut od pierwszych dni życia ale nie wolno tak na razie układać do spania no i trzeba mieć dziecko na oku.

a z karmieniem to nie wiem czy się najada w ciągu 15 min ale mój też tak ma że raz chwilę ssie a innym razem z godzinę...

Co do nocki u nas to mały pół nocy sapał, chrapał, piszczał :ico_olaboga: ale nie płakał oczywiście...u ginekologa byłam ale nie chcieli mnie zbadać, choćby zajrzeć...pani dr powiedziała że po 6 tygodniach i koniec...a mi zwisa jakiś sznurek, mam widoczną świerzą ranę nie wiem może samo się zrośnie...:ico_olaboga:

dziś załatwiliśmy z mężem parę rzeczy na mieście a maluszek siedział z moimi rodzicami...może to kwestia tego że im ufam albo że malucha już któryś raz zostawiam pod opieką ale jakoś dobrze zniosłam to wyjście i byłam o niego spokojna :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość