Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2011, 10:06

Krzyś śpi :ico_oczko:
Milenka też zasnęła :ico_oczko:
nawet buty
buty to tylko Hani kupuję czasem,sobie nic fajnego znaleźć nie mogę :ico_noniewiem:

lecę po zakupy jak mała śpi :ico_oczko:

[ Dodano: 09-09-2011, 10:19 ]
zakupy zrobione,zaraz męża trzeba budzić :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

09 wrz 2011, 10:46

ubranka dzieci spakowane, jeszcze tylko moje :ico_oczko:
przerwa na :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 wrz 2011, 10:51

Cześć!
U nas dziś zimno i wietrznie, ale słoneczko się przebija, chmur coraz mniej, aż humor dzięki temu lepszy.

Maksio śpi od 9tej :-)
OO kuzynka właśnie idzie...wpadne później i Wam odpiszę

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2011, 11:01

przerwa na :ico_kawa:
trzeba odpocząć :ico_oczko:
Maksio śpi od 9tej :-)
dobrze ci :ico_brawa_01:
Miluś od 10 ale pewnie zaraz wstanie :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 wrz 2011, 12:46

Diclofenac działa więc mogę chociaż stanąć na tę nogę, uff.
Obiad zrobiony, Mateuszek ucina drugą drzemkę od 12 :-D
czy to nie lekka przesada, że ciuszki dziecięce są takie drogie?
to jest wielka przesada!
Naszego kolegi mama jest szwaczką i ona zawsze powtarza, że cena ubranek dla dzieci jest tak wysoka bo szyje je się najczęściej tyle samo albo i dłużej niż dla dorosłych. Szkoda, że dziecko (szczególnie takie małe) nie ponosi tyle co dorosły.
smakowało?
Pewnie i znowu płacz był jak się skończyło bo on jak Krzyś chciałby więcej :-D
Ja też kupuję dużo przez internet, nawet buty
Ja mam wysokie podbicie więc nawet w sklepie często mam problem z dobraniem numeracji.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2011, 12:49

Naszego kolegi mama jest szwaczką i ona zawsze powtarza, że cena ubranek dla dzieci jest tak wysoka bo szyje je się najczęściej tyle samo albo i dłużej niż dla dorosłych. Szkoda, że dziecko (szczególnie takie małe) nie ponosi tyle co dorosły.
właśnie,dziecko szybko wyrasta a kupować ciuch na jeden sezon za tyle kasy to przesada :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 wrz 2011, 12:51

właśnie,dziecko szybko wyrasta a kupować ciuch na jeden sezon za tyle kasy to przesada :ico_olaboga:
O ile wystarczy chociaż na jeden sezon i maluch z niego nie wyrośnie.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2011, 12:55

O ile wystarczy chociaż na jeden sezon i maluch z niego nie wyrośnie.
:ico_sorki:

mała właśnie usypia :ico_sorki: przynajmniej pójdę pranie na górę rozwiesić i przydałoby się posprzątać w domu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 wrz 2011, 15:16

No chwilkę mam więc jestem!
Rano kuzynka posiadziała godzinkę, akurat wolne miała, później na spacerze i zakupach byłam, a teraz Maksio znowu śpi.
Dostałam paczkę z hippa :ico_brawa_01: było tam jabłuszko, więc dałam Maksiowi 3 łyżeczki i już się tak nie krzywił :-)

Macie racje co do tych ciuszków dziecięcych, dziecko szybko wyrasta a kupę kasy trzeba wydać :ico_sorki: Ale bądź co bądź są najczęściej wykonane z bawełny dobrej jakości no i uszycie rzeczywiście łatwe nie jest. Co zrobić :ico_sorki:

Murchinson, a chodzisz na jakąś rehabilitację albo ćwiczenia w związku z tym kręgosłupem? Polecam Ci terapię Mc Kenziego- wiem, że do Łodzi przyjeżdża terapeuta który w tej metodzie jest świetny- pan Adrian nazwiska nie pamiętam. Miałam z nim zajęcia! On potrafi bez oglądania zdjęcia, badając i zbierając odpowiedni wywiad stwierdzić w którym miejscu mogło dojść do przepukliny. Tylko nie wiem czy on gdzieś tam przyjmuje :ico_noniewiem: Dowiem się! Ale gdybyś wiedziała, że gdzieś w okolicy ktoś tą metodą leczy to polecam!

Emilia, miłego weekendu u mamy :-)

ja przez internet rzadko kupuje, ale czasem się zdarza. Póki co wszystko co dla Małego kupiłam się przydało

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 wrz 2011, 16:34

buty to tylko Hani kupuję czasem,sobie nic fajnego znaleźć nie mogę
ja właśnie wczoraj przeglądałam allegro i czatuję na kilka par, może coś uda mi się niedrogo wylicytować :ico_oczko:
Diclofenac działa więc mogę chociaż stanąć na tę nogę, uff.
fajnie, że jest lepiej :-D
Pewnie i znowu płacz był jak się skończyło bo on jak Krzyś chciałby więcej
no jak dobre było, to co się dziwić :-D
Dostałam paczkę z hippa
ja też chcę :-D
było tam jabłuszko, więc dałam Maksiowi 3 łyżeczki i już się tak nie krzywił
super :ico_brawa_01: musi się przyzwyczaić do nowego smaku i innej konsystencji.

Czekam na męża, bo do banku pojechał, jak wróci zjemy obiad i jedziemy kupić prezent na 35 rocznicę ślubu cioci i wujka naszego kolegi-bo ona nie wie co kupić i w ogóle :ico_haha_01: taki mało zaradny chłopak jeżeli o takie rzeczy chodzi, a kobity nie ma, więc nie ma mu kto doradzić :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość