Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 gru 2008, 20:14

Witam wieczorkiem :-D poklachalysmy z sasiadka ale wdeche babka ,nie umialysmy sie nagadac ,chocbysmy sie znaly hoho ,termin porodu ma na 24 marzec :-D
Cieszy sie ze zagadalam ,bo jej sie w domku nudzi,a teraz bedziemy sie czesto spotykac i klachac,nawet na koniec sie wytulilismy super super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-12, 19:16 ]
Czesc AGNIECHA ty to faktycznie z Tomusiem z wozkiem wychoc bedzie ci wygodniej bo ta jak piszesz nie mozesz go podniesc!!

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

13 gru 2008, 12:20

Hej hej hej Frydza super że pierwsze lody przełamane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agniecha no ja nie wyobrażam sobie spaceru bez wózka , u nas teren nie zabudowany i na dodatek bardzo blisko drogi mieszkam .
A co do siły a owszem jak coś trzeba zrobic to nie ma to tamto .Ale nie wiem na ile mi jej jeszcze starczy .M znów wczoraj mnie zawiódl nie wiem co mam robic rozmowa nie ma sensu bo to zaraz doprowadza do kłutni już nie raz próbowałam mu wytłumaczyc o co mi chodzi i nie zadobrze się to kończyło .Czasami już nie mam tej siły , na dodatek musze udawac że wszystko jes ok. ze względu na dziewczynki .

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 gru 2008, 13:20

Witam :-D weekendowo :ico_kawa: pustki ja pikole!!!my sprzatamy tylko przysiadlam na chwilunie :ico_oczko:

My wozek mamy juz zlozony od 2 miesiecy,wiki szalona to biega po dworze zbiera patyki,o wozku niema mowy!


edyta29, olej chlopa nie odzywaj sie i tyle moze da mu to cos do myslenia!!

[ Dodano: 2008-12-13, 12:28 ]
Wiki coraz wiecej mowi wczoraj patrzylismy na MADAGASKAR to niunia o zirafa i lew hihi

AAAAa Wiki jaki numer wczoraj zrobila siedzimy w kuchni przy stole ,ona podeszla wziela Grzesia za reke i do kata mowi sio :ico_szoking: i siadla sobie na jego miejsce i mu zaczela zjadac kolacje hihihihi

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 gru 2008, 13:41

hej

Avisku Aniu życzę zdrówka waszym dzieciaczkom

ja nie miałam ostatnio czasu żeby do was zaglądać, w pracy niezły zajob, także jak wracałam do domu to na nic nie miałam siły
Wczoraj wzięłam urlop bo moja mama miała zabieg i byłam z nią w klinice (babskie sprawy)
dziś też wolne także wypoczywam ile moge a za dużo nie mogę bo mieszkanko mam trochę zapuszczone i musze porządnie wysprzątać. Emi zasnęchła chwile temu więc mam troszkę czasu dla siebie.
po południu idziemy do znajomego , zaprosił nas na kebab, i posiedzieć, poklachać.

No i kurcze za chwile święta, jakoś nie czuję jeszcze tej świątecznej atmosfery, może przez prace i te wszystkie obowiązki

Dostaliśmy już pozwolenie na budowę :ico_brawa_01: jeszcze musi się tylko uprawomocnić i możemy podjąć kroki w kierunku uzyskania kredytu, bo beż niego ani rusz.

dobra wracam do pracy

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

13 gru 2008, 15:29

Frydza pisze:nie umialysmy sie nagadac ,chocbysmy sie znaly hoho

Super masz że masz narazie fajną sąsiadke, ja też kiedyś miałam [tzn mam] ale już z nią nie gagam bo jest szurnięta, najgorsze to że ma synka o miesiąc młodszego od Tomka! Ale ta baba jest nie do gadania, a bardzo żałuje... :ico_placzek: już chłop ją opuscił, bo chyba nie mogł wytrzymać...
Frydza pisze:bo ta jak piszesz nie mozesz go podniesc!!

Ja mogę go podnosić, przecież chwilę go mogę nieść ale nie ma mowy np o powrocie ze spaceru żebym ja go na rękach niosła, jest mi poprostu niewygodnie i ciężko!
A poresztą tak jak edyta29 mieszkam przy drodze...
edyta29 pisze: .M znów wczoraj mnie zawiódl nie wiem co mam robic rozmowa nie ma sensu bo to zaraz doprowadza do kłutni

Widzisz? edytko, u nas jest odwrotnie to ja ciągle zawodzę mojego męża i już mnie to troche wkurza! Wczoraj troche poszło o nasze sprawy łóżkowe :ico_wstydzioch: już nawet nie o to że jest żadko :ico_wstydzioch: :ico_zly: bo już nie jest tylko że słaba jako,jakość, i w końcu poszłam spać do drugiego pokoju... jejku,bo ja nie jestem boginią sexu i też nie kocham się na tysiąc sposobów :ico_wstydzioch: coś ta gadał żebym choć włożyła w to trochę uczucia! :ico_olaboga: oj jakieś głupoty gada, to jak mu nie pasi, to trudno... :ico_zly: wrota zamknięte, nie umiemy się zrozxumieć w łóżku... oj no cóż....
edyta29 pisze:na dodatek musze udawac że wszystko jes ok. ze względu na dziewczynki .

no to troche kiepsko, ja dziś też nie wiedziałam jak się zachować, troche mniej się odzywałam ale troche normalnie..
.
Frydza pisze: siadla sobie na jego miejsce i mu zaczela zjadac kolacje hihihihi

Widocznie jeszcze chciała jeść a może tato miał lepsze... aparatka :ico_oczko:
asiula26 pisze:No i kurcze za chwile święta, jakoś nie czuję jeszcze tej świątecznej atmosfery, może przez prace i te wszystkie obowiązki

powiem Ci Madziu że ja też słabo czuje atmosfere świąteczną! chyba przez brak śniegu tylko mnie wkurza że trzeba się zabrać za porządki :ico_zly: bo za bardzo nie mam jak bo przy Tomku to jest trudne...
Ale napiszę dobrą wiadomość, idziemy do moich rodziców na wigilie i święta :ico_brawa_01: super ja się bardzo cięsze...załatwiłam to tak że powiedziałam mamie żeby ona zapytała się Artur i powiedziała jak jej bardfzo na tym zależy i podziałało... fajnie...tzn Artur idzie w pierwszy dzień do pracy na rano, ale to my chyba tam -zo+staniemy.
asiula26 pisze:Dostaliśmy już pozwolenie na budowę jeszcze musi się tylko uprawomocnić i możemy podjąć kroki w kierunku uzyskania kredytu, bo beż niego ani rusz.

no super, będziecie wielkie aństwo z domkiem extra, ja też ostatnio sobie marzyłam ale przestałam jak pomyślałam ile w domu to jest sprzątania, ja mam mieszkanie ale 80 m tylko jeszcze całe nie zrobione :ico_oczko:
Artur poszedł do pracy na popołudnie a my sobie siedzimy, pusciłam Tomkowi radio w telefonie i ma chwile zajęcie, dlatego mam chwile do napisania
Wczoraj tak czytałam Juli że ma takie problemy z zasypianiem małego że aż mi się Tomek budził 4 razy :ico_szoking: :ico_olaboga:
Dobra idę sobie zrobić kawke
A już od paru dni nie jem słodyczy, bo ja jestem okropna za słodyczami, ale dużo mnie to kosztuje... tzn dziś z Tomkiem zjedliśmy po kawałeczku czekolady gorzkiej...
bo jakoś strasznie zgrubłam, nawet waga ytego nie mówi a sama widze... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-12-13, 15:03 ]
wiecie co znalazłam moje stare zdjęcie, kiedyś pisałam że Wam pokaże jakie miałam włosy swoje!To jeszcze po wypadku zdjęcie jest z moim obecnym mężem w Ustroniu 2001 październik, wtedy się poznaliśmy...
Obrazek

[ Dodano: 2008-12-13, 15:04 ]
jaka byłam szczuplutka! :ico_olaboga: albo mnie się tak wydaje...

[ Dodano: 2008-12-13, 15:23 ]
no ładnie piszę sama ze sobą [jak Frydza ostatnio]Tomek zasnął to ja idę pranie powiesić i może coś sprzątne... :ico_olaboga: no niewiem? dobr pozdrawiam

[ Dodano: 2008-12-13, 15:25 ]
Acha a mój Tomek dziś skończył 1,5 roku... :ico_brawa_01: :ico_tort: dla niego!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 gru 2008, 17:05

asiula26 pisze:Dostaliśmy już pozwolenie na budowę jeszcze musi się tylko uprawomocnić i możemy podjąć kroki w kierunku uzyskania kredytu, bo beż niego ani rusz.
superowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


agniecha772, fajnie ze jedziecie do rodzicow na wigilie i swieta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zdjecie fajne,masz je chyba w ramce prawda???zbytnio sie chyba nie zmienilas :ico_oczko:
No i dla Tomcia sto lat sto lat :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-12-13, 16:06 ]
Piekny Tomeczek w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


My bylismy na spacerku ale zimno brrrrrrrrrrr

[ Dodano: 2008-12-13, 21:58 ]
Bylam na grudniowkach KArOlinka wrocila napisala posta,tragedia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: serce peka!

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

13 gru 2008, 23:00

Witam późną porą
Agniecha dla Tomeczka z okazji skończenia 1,5 roku sto lat sto lat .
Tak ciebie czytam i czytam i dochodzę do wniosku że mamy podobne problemy .
Co do sexu to M też o to do mnie ma żal ale że za żadko bo co do testowania to nie jesteśmy z tych co to lubią wygibasy . Raczej ma żal że tak rzadko

No i ty na focie no nic się nie zmieniłaś , jedynie włoski ściełaś i przefarbowałaś .
No a Tomcio no super ma kapciuchy powaliły mnie bardzo mi się podobają Wiki ma podobne ale nie umie w nich chodzic tzn. bardzo krzywi nogi i jej nie zakładam bo boję się że mi jakieś wady dostanie .

Frydza no to się cieszę że sąsiadka ok. się okazała we 2 będzie wam raźniej . a mężulek jak z pracą ?
A u nas wózeczek to mania Wiki jak go tylko zobaczy to wie że pa pa idziemy , zaraz go chwyta i chce wsiadac . Klaudia też długo wozic się lubiała , mi to narazie nie przeszkadza nawet się cieszę , bo wybiega się w domu na podwórku a na spacerze to mam cykora . Bo tak jak wcześniej pisałam u nas nawet chodników nie ma a bbbbbuuuu

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 gru 2008, 23:02

edyta29 pisze: a mężulek jak z pracą ?
szuka szuka Edytko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 gru 2008, 23:25

witam i ja :) jest ktos jeszcze :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

13 gru 2008, 23:33

Frydza pisze:edyta29 napisał/a:
a mężulek jak z pracą ?

szuka szuka Edytko

szuka aż znajdzie, musi być dobrze...
Dzięki że mówicie że się nie zmieniłam.Włosów mnieji się wyprostowały i pare kilogramów przybyło... :ico_zly: no ale cóż takie życie!
Dzięki za życzenia dla Tomka... :-)
edyta29 pisze:Co do sexu to M też o to do mnie ma żal ale że za żadko bo co do testowania to nie jesteśmy z tych co to lubią wygibasy . Raczej ma żal że tak rzadko

Wygibasy mogą być fajne :ico_oczko: , tylko że trzeba chcieć...A co do częstości to ja widzę że mnie książkowo przychodzi ochota z wiekiem, mówią że kobiety ok 30-yki robią się żądne miłości, i chyba mnie to się zbliżam bo coraz częściej mam ochote... :ico_puknij: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Tomek uwielbia swoje miśki na nogach, jak mu założyłyśmy z mamą pierwszy raz to myślałam że padniemy, bo tak je za łby targał Ale Artur mówi że robie z dziecka wariata mówi że bony m, Aj tam świetny jest, To prezent od babci na Mikołaja, bo to wogóle był plecaczek misiek a paputki to dodatek razem z plecaczkiem [to było połączone]
Frydza pisze:Bylam na grudniowkach KArOlinka wrocila napisala posta,tragedia serce peka!

też mi pęka... :ico_olaboga: :ico_placzek:
Tomek mi zasnął prawie przed chwilą, tzn 50 min temu [ale ten czas leci :ico_szoking: ] acha ale ja już byłam pod prysznicem, coś zjadłam ugotowałam Arturowi jajka...
A powiedzcie jak u Was jest z drzemkami maluchów?
bo mnie Tomek już 3 raz poszedł spać o 15/16 i śpi do 17 30 a później problem z zasypianiem nocnym, to troszke go kłade później... ale nie wiem?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość