Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 kwie 2010, 12:08

witam kochane
wybaczcie, ze tak was zaniedbuję ale kurcze czasu mi brak :ico_olaboga:
kati84, witaj, dawno cię nie "widziałam", Oleńka śliczna i taka już "dorosła"
Chloe jak tam Maciuś
Mery cudne te dmuchawce, jak Kornel? no i fajny kolorek ścian, czy mogę liczyć na zdjęcie jak już będą te naklejki ponaklejane, plissss :ico_sorki:
Edulita, jak fajnie, że sobie jedziesz nad morze!!! wypocznij kochana, czekam na fotki i :ico_brawa_01: dla Idusi za szczepienie

u nas też już po szczepieniu, a teraz wszyscy chorzy, Krzysiek się przeziębił, zaraził Jaśka i Lenkę, na szczęście Maleńka ma tylko katar, ale katar u niej to masakra, męczy się i płacze strasznie, na szczęście już jest lepiej i powoli wszystko się kończy :ico_sorki: no i po szczepieniu waży 4,5 kg. Jeszcze z nowości powiem, że jesteśmy już po chrzcinach :-D

[ Dodano: 2010-04-24, 12:12 ]
no i oczywiście fotka Lenki
Ostatnio zmieniony 04 lip 2010, 21:50 przez riterka, łącznie zmieniany 1 raz.

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

24 kwie 2010, 12:33

Dybry:)

riterka, witaj kochana,to prawda troche mnie nie bylo,ale teraz nadrabiam zaleglosci :-D
Lenka przesliczna,jak ja ci zazdroszcze ze masz taka kruszynke w domu.
jesteśmy już po chrzcinach
ty sie nie chwal tylko fotki wysylaj :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 kwie 2010, 20:15

Witam wpadłam się jeszcze przywitac przed wyjazdem i prosic abyście trzymały kciuki z pogode :ico_noniewiem: tyle bagażu że nie wiem jak się zmieścimy z tym wszystkim w aucie :ico_olaboga:
Zaraz po powrocie sie zamelduje i obiecuje fotki :-)
riterka, Lenka i Jaś śliczni piekne to wasze potomstwo :ico_brawa_01:
Zdrówka dla was
kati84, - Oleńka tak ładnie wyglada na wszystkich fotkach piekna córa ci rosnie :ico_brawa_01:
Mery świetne te dmuchawce musze cos takiego wymyslec w nowym domku ale do zdobienia ścian jeszcze hektar roboty :ico_noniewiem:
Chloe mam nadzieje ze juz lepiej się czujesz kochana :ico_noniewiem:
życze wam udanego majowego wekendu :-) bo ja teraz do powrotu nie bede miała jak zajrzeć mam odwyk od netu i forum :-D

[ Dodano: 2010-04-24, 20:16 ]
:ico_sorki: dziękujemy za miłe komentarze na NK :ico_sorki:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

24 kwie 2010, 22:59

helouuuuuuuuuuu wieczorowa pora :-D pewnie bede pisac sama do siebie no ale coz... :ico_sorki:

edulita, 3mamy kciukasy za piekna pogode,milego wypoczynku,czekamy na fotki :-D
piekna córa ci rosnie
dziekowac,dziekowac :ico_wstydzioch: :ico_sorki:

Dobra to ja spadam,jak cos to do juterka,milej nocki zycze,buziole papapa :ico_papa: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

25 kwie 2010, 14:20

hej
ja własnie siedze na tarasie i dochodze do siebie po imprezie, poszłam spac o 3 w nocy. Ale impreza udana. Dania smakowały hihi.

Riterko- zrobie fotki jak juz nakleje tego w sypialni i wyśle, zdrówka dla Was, mała sliczna Ty fotki przyslij kochana, czekam

Edytko- trzymam kciuki za pogodę, żeby odpoczynek był udany, wyobrażam sobie ten bagaż

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

25 kwie 2010, 18:54

Hej!
mery, wysyłałaś zdjęcia, bo ja nie widziałam. Nic nie mam. Proszę na chloe1@op.pl
edulitko, życzę udanej pogody i oby dziewczynki się nie przeziębiły. Boskie są te twoje panienki.
riterko, widzę, że Lenka jest podobna do braciszka :ico_brawa_01: Śliczna jest :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
kati, pamiętam, że Ola była wysoka, nadal tak rośnie??
My byliśmy dziś u teściowej na obiedzie. Fajnie było. Maciej padł i śpi już od 18.30. Po drodze zaliczyliśmy plac zabaw :-D Mały zdrowieje.

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

27 kwie 2010, 17:45

Halo,halo co tu tak zastoj :ico_szoking:

Mery31, super ze imprezka sie udala,a to ze swoje trzeba odcierpiec to druga str :-D
chloe, bardzo sie ciesze ze Macius zdrowieje,oby tak dalej :ico_brawa_01:
nadal tak rośnie??
tak,tak jeszcze troche i mnie przerosnie :ico_sorki: musze ja dzisiaj zmierzyc tak z ciekawosci.

Dzisiaj byly ogloszenia dzieci przyjetych do przedszkola i moja Ola sie niestety nie dostala,tzn zadne dziecko z 2006 sie ie dostalo bo nie zostala utworzona dla nich grupa,podobno za duzo dzieci jest w przedszkolu,troche mi szkoda ze znowu rok przesiedzi w domu,no chyba ze zdarzy sie cud i ktos zrezygnuje to sie miejsce znajdzie. :ico_sorki:

U nas zrobilo sie lato na calego,chociaz po obiedzie sie strasznie zachmurzylo i zaczelo wiac,tak glowa zaczela bolec ze masakra,chyba cisnienie sie zmienilo.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

28 kwie 2010, 16:55

Hej

Chloe- nie wysyłałam zdjęc, jak nakleje dmuchawca to zrobie i wysle. do sypialni zamówiłam białego jutro ma przyjsc bo ten kremowy wydaje mi sie za zółty do fioletowej sciany.
A w ogóle teraz szukam narzuty na łózko i cięzko cos trafic , bo chce w odcieniach fioletu ciemnego, srebra i kremu. Lamki juz kupiłam, zamówiłam tez taki mały ecri fotel, jeszcze ta narzuta, no i pewnie pomału firanke zmienie i jakies dodatki.

A dzis się troche nudzimy czekam na weekend.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

30 kwie 2010, 23:52

post tej samej treści pisany ponad 20 razy !!!to jest wbrew regulaminowi
Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 14:17 przez martuunia1, łącznie zmieniany 2 razy.

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

01 maja 2010, 12:12

Hej!! Niestety albo stety już od dziewięciu lat nie jestem studentką.
mery, w takim razie czekam na efekty. Idzie Kornel do przedszkola? Macieja urlopowałam do końca maja, ale nie wiem, czy nie zostanie w domu do końca czerwca i kto wie, czy nie wróci do przedszkola dopiero od września. Aż się boję tego kontaktu z dziećmi i tych ciągłych chorób.
U nas w porządku, mały ciągle na inhalacjach, ale jest w porządku, no i szaleje na dworze. U nas wczoraj była cudna pogoda, ale dziś jest chłodniej i nie ma słoneczka :ico_noniewiem: No cóż, wiadomo długi weekend. Ciekawe, jak sobie wypoczywa edulita? Pogodę ma chyba idealną. Idziemy na spacer, pozdrawiam.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość