Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 wrz 2011, 16:45

Murchinson, a chodzisz na jakąś rehabilitację albo ćwiczenia w związku z tym kręgosłupem?
Chodzę na ćwiczenia Zdrowy kręgosłup do Pitra Kejny (on tez ma zajęcia w jakiejś szkole) i dodatkowo robię te ćwiczenia też w domu codziennie. Z ćwiczeń na rehabilitacji zrezygnowałam bo to te same co na zdrowym kręgosłupie. A tej pani co prowadziła te rehabilitację to powinni zabronić ja prowadzić-totalna olewka, do nikogo nie podeszła, ba nawet nie patrzyła na nikogo tylko siedziała za biurkiem coś pisała i jednocześnie mówiła co i ile razy mamy zrobić. Dzięki za informacje poszukam.

[ Dodano: 09-09-2011, 16:48 ]
Moje chłopaki śpią, a mieli iść na spacer.

[ Dodano: 09-09-2011, 16:53 ]
Koroneczka, Adrian Woźny?

[ Dodano: 09-09-2011, 16:54 ]
Dostałam paczkę z hippa
ja też chcę :-D
My chyba musimy jeszcze poczekać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 wrz 2011, 17:28

Koroneczka, Adrian Woźny?
Właśnie on! Fajny facet :ico_haha_01:

[ Dodano: 09-09-2011, 17:35 ]
Właśnie mi K zadzwonił, że wieczorem znajomi wpadną, więc muszę coś na kolację zrobić!
Mam mielone, mam paprykę, chyba są pieczarki.....
Co mam z tego zrobić?

[ Dodano: 09-09-2011, 17:38 ]
Zrobię szaszłyczki z mielonego...idę działąć! pewnie do jutra!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 wrz 2011, 17:57

Koroneczka, Adrian Woźny?
Właśnie on! Fajny facet :ico_haha_01:
Znalazłam na stronie instytutu Mc Kenziego :-D , przyjmuje w Łodzi w NZOZ-ie. Zadzwonię tam.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2011, 18:16

Koroneczka, miłego wieczorku ze znajomymi :-)

mała mi padła wreszcie 15 min temu i mam trochę spokoju i oglądam serial :ico_oczko:
z Hania zajadamy się budyniem :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 wrz 2011, 18:57

My chyba musimy jeszcze poczekać
_________________
chyba tak :-)
Zrobię szaszłyczki z mielonego
szybko wymyśliłaś :-D udanej zabawy :-D
mała mi padła wreszcie 15 min temu
Krzysiu też śpi, widzę że nasze dzieci śpią o podobnych godzinach :-D co za serial oglądasz?
z Hania zajadamy się budyniem
smacznego :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2011, 19:00

co za serial oglądasz?
pierwsz miłość :-D

Milena spała 3 raz dzisiaj i pewnie koło 21 już padnie na noc :ico_sorki:
smacznego :-D
dziękuję,już po jedzonku :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 wrz 2011, 19:17

Moje chłopaki wrócili ze spaceru (spali 40 min.). Junior zaczął marudzić seniorowi więc ten dzwoni i pyta co ma zrobić. Jak to co wracać do domu bo to pora jego spania i kąpieli.
Mati wykapany spija od tatusia butlę i idzie spać :-D
Markotka mój D w pracy ma takiego kolegę kombinatorka i ten nie miał rtl-u więc teraz wykupił (specjalnie na walkę). A we wtorek idzie wypowiedzieć umowę i oddadzą mu kasę. Może to zrobić bo ma zapisane w niej że po podłączeniu w ciągu 10 dni może wypowiedzieć bez podawania powodu i oddają kasę.
Aniui co nowego w serialu? Mateusz też spał dziś 3 razy ale on na noc zasypia o 19. Ja jak byłam mała też tak padałam :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2011, 20:09

Aniui co nowego w serialu?
no co,majka wróciła z dzieckiem i pawłowi nic nie powiedziała,mariusz jego brat myśli że to kogoś innego dziecko,kinga poznała fajnego tancerza,anka chce zajść wciążę żeby pawła uwiązać, to tyle z tych ważniejszych :ico_oczko:
ale on na noc zasypia o 19
ja się cieszę że mała tak mi nie zasypia bo ja bym nie umiała być o tej porze w domu,my wtedy nawet na spacer dopiero wychodzimy :ico_sorki: więc 21 jest ok :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 wrz 2011, 20:38

Murchinson Krzysiu podobnie zasypia na noc, zwykle między 19 a 20, chociaż przestawiam go, żeby raczej 20 lub nawet troszkę później się kładł, żeby rano później wstawał :ico_oczko: teraz śpi od 20min.

Ania kiedyś oglądałam pierwszą miłość, ale dawno, a majka to jest z pawłem czy się rozwiedli?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 wrz 2011, 20:44

hej

Ja dziś na neta cały dzień wejść nie mogłam.

W ogóle strasznie dzis wiało i cały dzień w domu z Liwią siedziałyśmy :ico_noniewiem:

Dziewczyny juz śpią, a mąz grzebie w samochodzie.

Mi Liwia ostatnio zasypia przed 20, a śpi do 9 :-) , w dzień ma 2 drzemki śpi około 2h w sumie, ja po 18 już nie kładę, bo zasnąć potem po kąpieli ciężko.

ania my o 19 szykujemy się do kąpieli, ja cieszę się, że dziewczyny góra 20.30 śpią, wieczór mam wtedy dla siebie :ico_sorki:
Co do seriali to ja obecnie oglądam powtórkę Brzyduli :-)

koroneczka przyjemnego wieczoru :-)

murchinson oby ćwiczenia pomogły :ico_sorki: wiem, ze pilates i joga są dobre na kręgosłup (swojego czasu chodziłam)

markotka fajnie, ze trafiasz z zakupem butów, ja jeszcze nigdy tak nie kupiłam, w ogóle wolę obejrzeć i przymierzyć. Kupuję tylko ubranka dla dziewczyn.

emilia ale fajnie, że do mamy jedziesz :ico_brawa_01:

Dziś zrobiłam porządek w szafach dziewczyn, całe sterty czekają na transport na strych :-)

W swojej szafie tez zrobilam segregacje, pochowalam już wiekszośc letnich rzeczy, a tu patrzę na pogodę i weekend ładny się szykuje :-)

Jutro idziemy na imieniny do tesciowej, mąż miał cos kupić (ze szkła), ale czasu nie miał, trzeba będzie jutro skoczyć.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość