agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

15 paź 2011, 17:04

hej, no widze, ze śliczne brzusie zaprezentowałyscie;)
Ta trzymac, niech skarbki rosną!!!
Widze, ze sie tu bardzo wierne dziewczyny zebrał. Ja też ze swoim męzem znam sie od podstawówki, po ślubie jesteśmy już 13 lat i był moim pierwsysm i jedynym;)

[ Dodano: 15-10-2011, 17:22 ]
Obrazek
a to mój brzusio!!

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

15 paź 2011, 20:52

Bry wieczór,
ja mam dziś dzień do tyłu, zaczął się ok, ale potem zaliczyłam moje pierwsze żyganko, teraz dopiero a już myślałam, że mi się upiecze :ico_noniewiem:
tak mnie wymęczyło, że szok, oczywiście cała gęba czerwona, bo mi od razu wysiłkowo krwinki pękają na twarzy i straszę, bo mam pełno drobnych czerwonych kropek plus większe placki :zly:
potem byłam już cały dzień taka nie bardzo osłabiona i w ogóle, ale wysprzątałam ładnie więc nie było az tak źle :ico_oczko:
po południu byłam u koleżanki z pracy w końcu wybraliśmy się do niej wszyscy razem pierwszy raz od urodzenia malutkiej. Fajna już ta mała i urosła odkąd ją widziałam ostatnio, Olga też ładnie wygląda :ico_haha_01:

monia-80, witaj :ico_brawa_01:

my razem jesteśmy 11 lat, a jak widać po suwaczku po ślubie trochę ponad 6, chłopaków miałam ze 2 przed mężem, ale wiecie jak to takie dziecięce miłości, za rączkę i na spacer :-D
Piotrek był i jest moim jedynym mężczyzną i kochankiem za razem noi przyjacielem najlepszym - się mi udało :-D

[ Dodano: 15-10-2011, 20:53 ]
brzuszki śliczne :ico_brawa_01:
mi też mężu zrobił, ale szybko szybko i jakoś dziwnie wyszły to chyba jutro poproszę go o powtórkę, ale już porządnie

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

15 paź 2011, 21:52

dobry wieczór :-D

asiab super brzusio widać... :ico_brawa_01:

agasio, malusi...ale słodki :ico_brawa_01:

moj mąz to też pierwszy mężczyzna...choć wczesniej mialam chłopakow...ale to były szkolne miłości hehe :ico_oczko:

asiab życzę Twemu tatusiowi szybkiego powrotu do zdrówka :ico_sorki:
le potem zaliczyłam moje pierwsze żyganko,
oj współczuję...
Dziewczyny a myslicie o sesji brzuszkowej?
na pewno to jest piękna pamiątka...ale żal mi byłoby pieniążków...Wolałabym miec taką sesję już po urodzeniu dzidziusia...i wtedy mieć profesjonalne zdjęcia z rodzinką w komplecie :-D .


zaraz sprawdze co to jest ten pas ciążowy...bo nadal nie wiem :-P

muszę zaopatrzyć sie w nowe statniki...bo w stare nie mieszczą mi sie już piersi... :ico_szoking:
:ico_olaboga: :ico_oczko:

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

15 paź 2011, 22:07

My razem prawie 16 lat, na 10 rocznice dostalam dlugo oczekiwany przez wszystkich pierscionek zareczynowy a ze zaczelismy byc ze soba w dniu moich urodzin to jednoczesnie bylo to najpiekniejszy prezent urodzinowy na swiecie! Po slubie ejstesmy dopiero 5 lat, ale jakos nie czuje roznicy w byciu zona czy dziewczyna. Tym bardziej, ze juz na studiach razem mieszkalismy, tylko tyle, ze teraz sie dwoma nazwiskami podpisuje a nie jednym ;)

Ja sie chyba zdecyduje na sesje brzuszkowa, po to pewnie bedzie nasze jedyne dziecko, wiec chce miec duzo pamiatek.

Prowadzicie jakies notatki z przebiegu ciazy w formie pamiatek?

Macie juz imiona wybrane? My caly czas myslimy... Jesli bedzie chlopiec to - Piotr a dla dziewczynki mamy spory problem myslimy o: Hanna, Anna, Julita, Julia, Maja, Oliwia, Laura.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

15 paź 2011, 22:40

Prowadzicie jakies notatki z przebiegu ciazy w formie pamiatek?

z pierwszej ciązy mam taki album...z tej ciązy też zamierzam zrobić...ale jak już bede miała wiecej czasu :ico_haha_01:

myślicie ze na tym etapie ciązy warto zmienić lekarza??? Bo chciałabym sie przepisać do tego co chodzi moja koleżanka...ale w tej samej klinice...

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

15 paź 2011, 22:44

Skoro masz zastrzezenia do swojego lekarza to pewnie, ze warto! Ja uwazam, ze zaufanie do lekarza to podstawa!

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

16 paź 2011, 10:07

Hej!
dzwoneczek+ pewnie, ze mozna , ja w mojej drugiej ciaz zmieniam lekarza dwa razy, az trafiam na tego ktory mi odpowiadal.
U Was tez tak zimno, dobrze, ze dzis niedziela i nie trzeba z domku wychodzic.
milego swietowania!!!

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

16 paź 2011, 11:00

Strasznie zimno! A my dzisiaj musimy w trase jechac :( brrrry

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

17 paź 2011, 08:35

Świetne brzuszki !!!! :ico_brawa_01: witam po długiej nieobecności !!! :ico_sorki: wybaczycie ??

pochwale się brzuszkiem potem tylko zdjęcie sobie pyknę..
Ostatnio byłam na Usg i widziałam dzidzie... :) wszystko jest oki :) badania w porządku.. czuje się dobrze... mdłości czasami tylko już mam ...

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

17 paź 2011, 09:09

witam poniedziałkowo :)

U nas zimno i siwo na trawie. Franek poszedł do przedszkola ja mam dzis dużo roboty pranie sie pierze , gotuję buraczki na zupę , muszę zaraz włosy umyc by jak człowiek wygladać i wyjśc do miasta na zakupy. Po szkole dzieci mojej siostry do mnie przychodzą wiec obiadu muszę wiecej ugotować.

Tata zaczyna już wstawać i jest lepiej najgorsze za nim ale jeszcze przed nim , nami czekanie na wynik 2 tyg :ico_olaboga: :ico_chory: .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość