Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

26 maja 2007, 09:44

o jak milo ze o poranku tyle osob!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lemo i dziekuje za info....kolezanka takze dziekuje :-D

no Wiktorek to juz chlopczyk duzy...a jaki fotogeniczny :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-26 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
to sa foteczki tam z dzialki ciotki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-26 ]
Obrazek
Obrazek
a to juz takie z domku :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-26 ]
brzydkie i jakosc beznadziejna, bo wciaz moge tylko liczyc na komorke...przy czym tel mi sie tak juz rozwala ze szkoda gadac, do mnie sie prawie dodzwonic nie mozna a ja moge do kogos jak zdaze wybrac numer i mi obraz nie zniknie :ico_placzek: :ico_placzek: musze go isc naprawic jakos bo na razie nowego nie bede miec conajmniej miesiac

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

26 maja 2007, 10:33

faktycznie wiktorek juz jest kawal chlopca!a pamietam jak dopiero co z brzuszkiem chodzilam... a wiecie... planujemy wreszcie druga dzidzie... tylko dopiero kolo lipca-sierpnia zaczniemy sie starac, bo chcialabym aby druga dzidzia urodzila sie wiosna lub latem
kurcze zapomnialam zupelnie o dniu matki! :ico_wstydzioch: przylaczam sie do zyczen dla wszystkich forumowych mamus...

[ Dodano: 2007-05-26, 10:34 ]
super foteczki natalka! a oskarek to cala mamusia :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-26, 10:36 ]
tak piszecie... ze wiktorek duzy.... ze wy macie niemowlaczki...
a ja sie teraz tak staro poczulam... :ico_placzek: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

26 maja 2007, 10:40

hejku Moni :ico_brawa_01: super!! El też mówi że będą się starali o rodzeństwo dla Fufatka omoze się zgracie w czasie haha;)
Nat a co do tych alimentów to wiesz ze dopiero jak sie dzidiza urodzi będzie można do sądu go podać i to jeżeli do badań genetycznych pobierają wymaz z ust to można zaraz po porodzie a jak z krwi robią u Was to podobno dopiero po skończeniu przez dziecko 6 miesięcy mozna je kłuć tak mi proawniczka powiedziałą jak byłam w tej samej sprawie, ale niech się koleżanka zastanowi czy innego sposobu nie ma może zna jego rodzine?? bo ajk on wyjedzie to nikt go siłą nie zamusi do badań tym bardziej ze moze zmieniać miejsce zamieszkania ciagle i udawać ze zadnego wezwania nie dostał, aha i niech się stara od razu za wyrównanie tzn za pieniadze które na ciąze wydałą niech kolekcjonuje wszystki rachunki za lekarzy za w,.ozek, łóżeczko, mleko i tp wszystko nawet Ty bierz rachunki jak coś kupujesz i jej dawaj to więcej będzie miała a co niech debil płaci jak taki nonono z niego!
ps. śliczna fota z sunkiem Nat!!!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

26 maja 2007, 10:53

dzieki Lemo za wszystkie info... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tylko ten nonono Franceso to wloch i cala rodzinka qwe wloszech..aj sprawa sie moze jakos rozwinie...na razie zostanie jej tylko czekanie...
no ale co ..samotne matki tez radza sobie swietnie....zreszta dobrze o tym wiesz kochana bo ty jestes super przykladem i podziwiam ciebie ponad wszystko

Monik no co ty...hehe staro sie czxujesz..hahahahaha przestan.... :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

26 maja 2007, 12:06

mam nadzieje ze sie nie pogniewazcie ze jaznowu cos wklejam hihiihhihi
pare swierzych foteczek natashka wygladasz slicznie a oskarek tez nie do poznania :ico_brawa_01: jki wielki facet juz zniego
monika ty staro sie cvzujesz hmmmm a co ja mam powiedziec??? ja juz prawie 30... a moje malenstwo takie male jeszcze hihiihhihi nie wiem jak ja sie z ta 3 wyrobie za 2 lata chcemy nastepne tak zeby max 4 lata roznicy bylo :ico_haha_01: a potem trzecie hihihihi mam nadzieje ze w takim wypadku nie umre ze starosci wczesniej :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

26 maja 2007, 13:22

super nathanek! :ico_brawa_01: chcecie miec julie trojke dzieciaczkow? ja mysle ze na dwojce poprzestaniemy... chociaz nigdy nic nie wiadomo :ico_haha_01: ...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 maja 2007, 15:57

dziewczyny - dzieciaczki super :ico_brawa_01:

Lemo - z samego srodka Trojmiasta :-D Z Sopotu :-D

A to moj Andrzejek :ico_wstydzioch:

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/URL

[URL=www.fotosik.pl]Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 maja 2007, 16:59

Ja tu tak czasem podglądam Was :-D śliczne te Wasze bobasy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Rybciu uwierzyć nie mogę, dopiero co siedziałaś z nami na brzuszkach, a teraz Andrzejek juz taki fajniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 maja 2007, 19:43

Alineczq, dziekuje kochana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

27 maja 2007, 14:05

alineczq, ty to nas nie podgladaj :ico_nienie: tylko z nami rozmawiaj :-)
ja mysle ze jak sie twoja fasolka urodzi to bedziesz naszym stalym gosciem :ico_haha_01:
pogode dzisiaj mamy brzydka :ico_zly: czekam az przestanie padac bo mam ambitny plan rodzinnego zaliczenia parku...jutro rano bede miec dla was wiecej czasu.narazie zycze wszystkim milej niedzieli

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość