donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

16 sty 2013, 17:00

my po obiadku, Szymek gra, mąż kima,
a mi się nudzi :ico_spanko: ,

tibby mnie też dziś bolą plecy i głowa :ico_olaboga:

jeśli chodzi o ruchy to ja jeszcze nic nie czuję,a już bym chciała

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

16 sty 2013, 17:07

my po obiadku, Szymek gra, mąż kima,
a mi się nudzi :ico_spanko: ,

tibby mnie też dziś bolą plecy i głowa :ico_olaboga:

jeśli chodzi o ruchy to ja jeszcze nic nie czuję,a już bym chciała
donatka26 pewnie za chwilę poczujesz, bo przy następnym dziecku te ruchy czuje się szybciej. Ja w ciąży z Szymonem czułam w 18 tc.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

16 sty 2013, 17:11

ja z Tobikiem czułam dokładnie kiedy skończyliśmy 18tc.
Teraz to nie było takie typowe kopanie. To jakby takie delikatnie wypychanie i przesuwanie się czegoś pod skórą. Ale chciałabym jeszcze kilka razy to poczuć, zanim zdecyduję czy to to w 100%. Czuję się jak niedoświadczona pierworódka.

jenny, nie przejmuj się bakterią. Na pewno ginek jakiś lek dobry na to da. Ja widzę, że po tych ostatnich globulkach co mam śluz od razu czystszy. Mam nadzieję, że jutro usłyszę, że już tam na dole lepiej wygląda.

misia, monika, a wy nie dostałyście jeszcze skierowania na badanie glukozy? Bo to jakoś teraz czas, prawda? przynajmniej pamiętam, że to badanie jakoś robi się po połowie ciąży.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

16 sty 2013, 17:24

hej,hej

Dziekuje dziewczynki :ico_sorki: fajnie,ze wam się podoba Milusia :ico_haha_02: dla mnie to zdięcie jest najpiekniejsze na swiecie,ale wiadomo dla każdej matki dzieciątko juz w brzuszku jest najpiekniejsze :ico_haha_02:
Małgorzatka to ciach wyglada przepysznie jej az się obśliniłam :-P za 8tc :ico_brawa_01:
Ja też mam pryszczyki jakieś takie
Wy tak piszecie o tych pryszczykach,to ja miałam dłuuugo na dekoldzie i na plecach jakas masakra nic nie pomagało,bo co jeden schodził drugi sie pojawił :ico_szoking: gdzie ja nigdy nie miałam z pryszczami prob
lemów,az w końcu mąż zaczoł mnie smarowac spirytusem i dziewczyny skończył sie koszmar..powaznie!


Wy tak piszecie o nastrojach dzisiejszych to pewnie hormonki :ico_oczko:

donatka26 brzus sliczny,mały zgrabny ja juz miałam większy w tym czasie :-)

Co do ruchów to ja już czułam i w 16tc,ale wtedy to było tak delikatne,ze nie byłam pewna czy to to,a w 18tc tak jak u jenny poczułam juz mocniej,a teraz juz mi brzuś skacze i nie umiem sobie wyobrazić dnia bez tych kopniaczków :ico_sorki:

Ja nadal osłabiona,ale katar mija :ico_sorki: Przy mężu dzis cała noc siedziałam tak biedny sie męczył,dostał goraczki 39st cięzko oddychał wymiotował,okropnie się męczył,robiłam mu cherbaty i zbijałam temperature :ico_placzek: A rano wstał jeszcze osłabiony,zjadł sniadanko,chwilke jeszcze polezał,pobiegł mi do sklepu po cytrynke i miód i ugotował zupke pomidorową,codziennie dziekuje Bogu za cud w brzuszku i,ze dał mi takiego a nie innego męża,nie mogłam lepiej wybrać :ico_sorki:

tibby
Ja na kolejna wizyte ide ok 7 lutego i wtedy pewnie dostane skierowanie na cukier,teraz dostałam tylko na zwykła krew i mocz,no i dzis dzwoniłam do mojej endo i mam do niej przyjść bo mówi,ze trzeba jakies obciążenie zrobić no,ale wiadomo jestem po cięzkiwj operacji i musze byc pod opieka endu juz do konca zycia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

16 sty 2013, 17:43

lepiej dwa razy coś przebadać, niż potem sobie wyrzucać.
misiu, jeszcze 3 dni i odliczanko od 120 zaprasza ;-) super! miło mi będzie cię tam gościć :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

16 sty 2013, 17:52

misiu, jeszcze 3 dni i odliczanko od 120 zaprasza super! miło mi będzie cię tam gościć
o kurcze zapomniałam :ico_szoking: ale to leci,matko aż czasem jeszcze nie dowierzam,że w ciąży jestem :ico_szoking:
Mi na początki też wolno leciała ciąża a teraz masakra juz 6 miesiąc,i zaraz będę rodzić :ico_szoking:

i mam 6kg na plusie to duzo?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

16 sty 2013, 18:08

6kg to dobrze. najgorzej tyje się w III trymestrze bo dzidzia w zasadzie teraz rośnie w tłuszczyk.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

16 sty 2013, 21:47

Heh dIewczyny
Ja tak wpadam tylko sie zameldowac. Padam... IDE wskoczyc pod prysznic I najchetniej poszlabym spac.
misia Dzidzius przepiekny. Coreczka przeslodka I te malutkie raczki. Kochana wspolczuje mezowi. Obyscie obydwoje szybko wyzdrowieli.
tibby Alez Ty zgrabna w Tym brzuszku bylas.
donatka ladny brzuszek. Ja swoim jeszcze sie nie chwale.
Malgorzatja duzo zdrowka. I gratulacje 8 tyg :ico_brawa_01:

Dobranoc

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

16 sty 2013, 23:18

Padam... IDE wskoczyc pod prysznic I najchetniej poszlabym spac.
kochana zwolnij :ico_sorki: bo sie zacharujesz jeju :ico_sorki:
Dzidzius przepiekny. Coreczka przeslodka I te malutkie raczki. Kochana wspolczuje mezowi. Obyscie obydwoje szybko wyzdrowieli.
Mąż już zdrowiutki,tylko ja jeszcze słaba troszkę,dziekuje :ico_sorki:

Wziełam prysznic wlasnie matko,golenie to już katorga :ico_haha_01: godzine chyba sie goliłam ehh niedługo bede musiała chyba męża o to prosić :ico_wstydzioch:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

16 sty 2013, 23:39

[quote="jenny1983"]a co do pytania to córeczka też, może być, aby tylko dziecko było zdrowe. Chodź pewnie mąż marzy o synku.
quote]

a powiedział ci tak? :ico_oczko: jeżeli tak to on nie zdaje sobie sprawy że chłopcy to synkowie mamusi :-D a córeczki tatusiowe. Facet który marzy o synu to później po narodzinach córki szaleje na jej punkcie.
Ponoć dziewczynki są dużo silniejsze i w zagrożonych ciążach one mają większą szansę...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość