Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 13:44

Dodaje wam fotki grubasa

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 14:02

Lala, a gdzie zdjęcie grubasa? Bo ja tylko widzę zgrabną dziewczynę. Pracuje nad nowym suwaczkem dla Ciebie i wg daty 18.10 wychodzi mi 27 tc i 4 dzień, czy Twój suwaczek w opisie jest z inną datą ustawiony i wg jakie daty mam ustawić suwaczek na pierwszej stronie.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 14:24

hej
leona - na czym byliście w kinie ? oj w PL na pewno jedzenie lepsze niż u was no i do tego nie ma jak u mamy :ico_haha_02:
lala - to racja że jak będziesz zmuszać małego do jedzenia to w jego oczach staniesz się wredna ciotką :ico_haha_01: ale z drugiej strony zastanawia mnie fakt że nie poprawił mu się apetyt przy Mateuszku dzieci lubią jeść w towarzystwie innych dzieci i często właśnie przy innych zaczyna im dopisywać apetyt
Nie wiem ale chyba nie te fotki mi się otwierają bo ja tam nie widze grubasa :ico_noniewiem: wydaje mi się że jak stoisz tyłem to nie widać że cięzarówka - ślicznie wyglądasz i wcale nie jesteś grubasem :ico_nienie:
betina - fajne plany macie na dzisiejszy dzionek :-)
Apropo kosmetyczki to ja musze się umówić na depilację, hennę regulację jak dam rade to w przyszłym tygodniu się umówię
jenny - to nieciekawie z tym pulsem napisz co powiedział gin na wizycie - może zmieni na inne tabletki :ico_sorki:
spinka - ciesze się że poprawiłam ci humor :-)
szkieletorku - świetna sprawa z tym piknikiem dla dzieci i w dodatku za darmo :ico_szoking: u nas jak coś zorganizują to owszem sa dmuchańce, kiełbaski itp. ale za wszystko trzeba płacić

Marcin poprosił abym zrobiła listę rzeczy których mi jeszcze brakuje i powiesiła na lodówce aby w razie co wiedział co ma dokupić :-) a ja zastanawiam się nad jakimiś drobiazgami dla dziewczynek które dałabym im w dniu przyjazdu ze szpitala aby zwłaszcza Ida bo Niki więcej rozumie dostały jakiś podarek od braciszka tak na powitanie.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 14:27

Dodaje wam fotki grubasa
No ja nie widzę żadnego grubasa na tych fotkach . Jak na ten tydz to brzuszek wcale chyba duży nie jest albo to ta ciemna bluzka wyszczupla.

Lila śpi a ja leżę.Aż mi głupio bo nic dziś mamie jeszcze nie pomogłam. Koło 11 położyłam się i spałam prawie 2 godz, mała bawił mąż.Teraz Lila śpi a ja leżę bo dalej czuje się bardzo słaba i taka senna.Nie wiem czy to ten upał czy co ale bardzo ciężko mi się dziś zebrać.
A z moim dzieckiem nie wytrzymuje. Nie wiem co jej się stało bo od około tyg jest nie do poznania i nie do wytrzymania .Beczy o wszystko i czadem o nic ,ciągle kwęka i jęczy bez powodu.Pytam proszę co chciała a ona tylko wyje. Nie wiem może to bunt dwulatka się zaczyna ale kurka nerwy mi puściły i dostała 3 klapsy ,teraz oczywiście mi bardzo źle z tym ale już mi głowa puchnie bo od rana do wieczora łeeeee
Noworodkiem jak była to tyle nie płakała

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 14:30

u nas jak coś zorganizują to owszem sa dmuchańce, kiełbaski itp. ale za wszystko trzeba płacić
U nas też zawsze płatne wszystko było ale chcieli dla naszych dzieci z wioski zrobić za darmo . No i się udało.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 19:40

Edulita ja Poli mam zamiar kupić klocki Lego, bo chciała takie, więc będzie okazja. Co do wstawania, to ja jakoś nie wstaję w nocy, ale jak się położę to zanim zasnę wstaję z 5 razy i muszę na dół schodzić do toalety.

Szkieltorku masz gorszy dzień to odpoczywasz i nie miej wyrzutów sumienia z tego powodu :ico_nienie: Piknik fajna sprawa - zwłaszcza jak atrakcje są darmowe :ico_brawa_01: :-D

Lala mój internet tak działa już 2 dzień, że zdjęcia nie chciały mi się otworzyć :ico_zly: nie wiem co jest, ale na pewno nie jest tak źle jak piszesz :ico_oczko:

Betina wszystkie nas to czeka, a Ty ostro już się szykujesz :-) Ja jakoś na allegro oglądałam majtki, podkłady itp, ale na oglądaniu się skończyło :ico_wstydzioch:

Leonka Ty już w domku???

Jenny biedna jesteś z tym pulsem, a co gin na to? Jak wizyta? Chociaż dobrze, że nogi mniej swędzą :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja dzisiaj czuję się w miarę, pogoda paskudna, zimno jak nie wiem - wiatr bardzo przenikliwy. Podobno od piątku upały mają być - jakoś tego nie widzę. Mała szaleje, brzuch dzisiaj o wiele mnie twardnieje, no ale brałam w pracy nospę, bo znowu się zaczynało i przy 4 czy 5 skurczu wzięłam i od tamtej pory już spokojniej.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 20:25

Spinka, aby to tylko nogi były, niestety całe ciało, więc byłam w nocy w szoku swędziało, ale tylko trochę, że obyło się bez drapania. A dawkę fenoterolu mam zmiejszoną nawet ryzykiem wcześniejszego porodu. Mój puls u lekarza był 139, a dziecka 170 to za dużo. Więc Betina podobnie jak u Ciebie mój organizm takiej dawki już nie przyjmuje. Teraz tylko mam nadzieję, że skurcze nie pojawią się, bo szyjka jest krótka. Maluch waży 2 kg i wszystko oki. Widoków nie było, bo lekarz wszystko posprawdzał, a u mnie takie jeżdżenie po brzuchu niewskazane dla przyjemności.Kolejna wizyta w pn, a później dopiero 19.08, bo lekarz na urlopie. Ale sterydy dostałam i to jest najważniejsze. A mały jest odwrócony główką w dół i raczej to nie zmieni się.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 20:55

Edulita ja Poli mam zamiar kupić klocki Lego
Kurka to ja nie wiedziałam o czymś takim że kupuje się dziecku które już jest jakiś prezencik gdy maluszek się pojawi w domu.
wiatr bardzo przenikliwy
U nas słoneczko cały dzień bardzo grzało ale wiatr był taki mroźny że mała nie kapała się bo zimno było.
Upały mam nadzieje że pogoda sie sprawdzi bo chcemy jechać pod namioty.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 21:30

Witam wieczorkiem

My juz spakowani, po 6ej rano wyjezdzamy, prom mamy o 9 i pewnie okolo 23 bedziemy w domu

Lala ale masz malutki brzuszek, albo to moj taki wielki :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: ja jak slon juz wygladam no ale co tam, zaniedlugo sie za siebie wezme ;-)


Jenny ladna wage ma synus :ico_brawa_01: oby skurcze sie nie pojawily :ico_sorki: :ico_sorki:


Co do prezentow dla starszakow to ja tez pomyslalam o tym zeby cos Marcelowi kupic jak przyjedzie z tata odebrac nas ze szpitala, no i wczesniej wysle tz meza z Marcelem zeby cos kupili dla malej :ico_oczko:


Teraz zmykam spac, pewnie odezwe ßie w czwartek wieczorkiem :ico_oczko: z rana mam wizyte u poloznej a pozniej bierzemy sie za przetwory z ogorkow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 21:55

Leona za to ja nie słyszałam, aby starsze kupowało młodszemu. Super pomysł, może kiedyś mi to przyda się:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość