Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 lis 2007, 14:32

hej dziewczyny :-D

Violu pięknie Milenka wygląda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziu dzięki za maila jak będę miała czas to przeglądne listę :ico_oczko:

A ja słyszałam o rosołku na gołąbku :ico_oczko: Podobno bardzo zdrowe dla małych dzieci :ico_oczko:
U Nas nocka bardzo dobra :ico_brawa_01:

No i stawiamy torcika dziś bo Eliza ma 4mce :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 lis 2007, 19:40

HELLO, NA POCZĄTKU OCZYWIŚCIE :ico_tort: DLA ELIZY :-D

no Violu Milenka cudna :-D jak ja Pawełek zobaczył to az sie zaczał ślinić :-D
a jak tam epidemia ospy opanowana :-D

a my dzis cały dzionek na wojażach, najpierw u prabaci , później u babci a jeszcze później u kolezanki i jej półtorarocznej córeczki wiec dzionek udany, tylko wymarzłam sie bo u nas dzis strasznie mroźno, naszczeście mój maluszek przyzwyczajony do niskich temperaturek :-D
a zaraz kąpiel i taniec z gwaizdami :-D komu kibicujecie, bo ja Ewie Szabatin fajna babeczka tylko coś jej nigdy szczeście nie dopisywało, ale moze jej sie tym razem powiedzie :-D

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

18 lis 2007, 20:27

Hej Laseczki :ico_haha_02:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Elizki z okazji 4 miesiaczkufff - ale ten czas leci co ? :ico_szoking:
Violu- Milenka cudna-prawdziwa kocica :-D tylko nie puszczaj jej samej na dyski :-D
A u nas dzis mieli byc znajomi ale sie kolezanka rozchorowala i nonono blada!
Wiec poszlismy na basen jak co niedizela i dzis Kubus 3 razy nurkowal -trochu sie balismy ze bedzie plakal ale o dziwo mu sie podobalo a na koniec oddal malego pawika do basenu - ale wstyd no ale coz to tylko dzidzia :-D no a wieczorkiem spacerek no Ula tez bym sobie obejrzala Taniec z gwiazdami ale nie mamy polskiej tv :ico_placzek: milego wieczorku i do uslyszonka

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 lis 2007, 20:53

Ula ja też zaraz się szykuję na taniec z gwiazdami....ale najpierw taniec z wanną... :-D Milena juz czeka więc lecę....

mnie też się podoba Ewa Szabatin...w poprzedniej edycji miała słabego tancerza - Olbryskiego i szybko odpadli...może teraz ...
fajnie też tańczy Justyna....chociaż nie przepadam za nią osobiście.....

my dzis siedzielismy w domku...Mikołaj juz prawie nie ma krostek...a u reszty narzie objawów zero! oby tak dalej...

ps. a mnie dopiero co siadła myszka od komputera i na siłę wysłałam męża do supermarketu po nową...jak ja bym wytrzymała jutro cały dzień bez komputerka...to nałóg :-D :-D :-D


dla Elizy... :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
to narazie dziewczynki...

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

18 lis 2007, 21:41

Witam.
Przepraszam ale niedam rady nadrobic wszystkich postow
Mysle ze tym razem uda mi sie cos wiecej napisac :ico_oczko: odkad wrocilam niemam jakos czasu, w piatek trzeba bylo z mezusiem sie troche poprzytulac, a wczoraj sprzatanie pozniej do sasiadki no i jeszcze znajomi przyjechali.
Podroz minela nam w obie strony bardzo dobrze Veronika spisala sie super albo spala albo sie smiala :-) . W Polsce bylo bardzo fajnie chociaz troche Veronika sie rozchorowala i musialysmy odwiedzic lekarza no i ja mialam problemy z zoladkiem ale szybko minelo. Trzy tygodnie nam szybko zlecialy bo to ciagle gdzies jezdzilysmy i odwiedzalysmy albo ktos do nas przyjezdzal i Veronlka dostawala prezenty a ja pozniej nie wiedzialam jak sie spakowac bo nazbieralo sie troche :-D
A w domku bylo wesolo bo trojka dzieci to sie nam nienudzilo,przed rocznym synkiem mojej siostry trzeba bylo plnowac Veroni bo raz przyszedl do niej z dlugopisem i strasznie sie wystraszylam. Byl o nia bardzo zazdosny.
dlugo sie zastanawialam nad przebiciem malej uszek ale wkoncu stwierdzilam ze przebijemy no i ma teraz kolczyczki z czerwonymi oczkami. No i zaczelam dawac malej obiadki i deserki. Dzis probowala kaszki ryzowej z bananami ale jej niezbyt podchodzila :ico_noniewiem: .
Jutro juz bedziemy same w domku bo Tomek do pracy musi isc a ja juz odzwyczailam sie byc sama w domku :ico_placzek:
Zaraz wrzuce pare fotek tylko najpierw musze je przeniesc z karty

[ Dodano: 2007-11-18, 20:42 ]
A I BUZIAKI DLA ELIZY :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-18, 21:27 ]
Obrazek
TU VERONIKA Z KUZYNEM KTORY
Obrazek

PIERWSZY OBIADEK

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

18 lis 2007, 22:36

1000 lat w zdrowiu dla ELIZY!!!!!!!!!ObrazekObrazekObrazek
Milenka piekna!!!!!!!!!Obrazek
My dziś też mieliśmy dzionek z odwiedzinami..... Rano ze spacerku zaszliśmy do prababci, a po południu wpadli chrześniObrazek
Ja kibicuję Ani Guzik, bo to siostra mojego dobrego kumpla.....Obrazek
Ale się serduszkowo zrobiło.........Obrazek

[ Dodano: 2007-11-18, 21:38 ]
AchA zapomniałam......
Veronika wygląda cudnie z (jak przypuszczam) marcheweczką na buzinceObrazekdla niej też serduszkoObrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 lis 2007, 22:57

:ico_placzek: :ico_placzek: Ula - Ewa i Mateusz odpadli :ico_placzek: :ico_placzek:
wielka szkoda, bo super tańczyli...

Justynko fajowe zdjęcia....szczególnie to z marcheweczką :ico_brawa_01:
chociaż w tych czeronych koralach też wygląda odjazdowo... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

18 lis 2007, 23:04

I TU JESZCZE KILKA FOTEK
Obrazek
W SUKIENCE
Obrazek
Z BABCIA, CIOCIA ,MAMA I FILIPKIEM
Obrazek
W KOLCZYKACH
Obrazek
I Z MAMA W SAMOLOCIE

[ Dodano: 2007-11-18, 22:08 ]
VIOLU to mialy byc korale na szyje a wyszla korona bo nieprzeszly przez glowe a specjalnie dla niej robil kuzyn Dawidek ktory jest z nia na zdjeciu i ciagle chodzil i ja calowal :ico_smiechbig:
A marchewka byla wszedzie :-D
Ostatnio zmieniony 18 lis 2007, 23:13 przez justyna30, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 lis 2007, 23:11

Justynko śliczna Veronisia... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a tak nawiasem mówiąc to obie z siostrą jesteście do siebie podobne...
i do mamy również.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-18, 22:13 ]
dziewczyny już w tym tygodniu będzie w kioskach gazetka "M jak Mama".... :-D
zapraszam do lektury.... :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

18 lis 2007, 23:14

Wiem Violu i wlasnie mamie kazalam ja kupic i wysle mi poczta :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości