Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

10 sty 2008, 09:20

Czesc, dziewczyneczki. Ale naklikałayście od wczoraj :ico_haha_01:

Zostałam sama w domu do niedzieli. Mężusio dopiero co wyjechał, a mnie juz smutno. mam nadzieję, ze te dni miną szybko. No i podziwiam te kobietki, które mają mężów gdzies daleko.
Wczoraj byłam w szkole rodzenia. Położna omawiała 2. etap porodu itd. Chyba najbardziej z tego wszystkiego boję się tego, ze zacznę rodzic, a moj mąż własnie bedzie w szkole i ja samiutenka zostanę. :ico_placzek: No, ale nie trzeba sie nastawiac negatywnie.
A moj mąż stweirdził, ze jakos go ciarki przeszły, jak połozne mowiły o parciu i róznych zagrozeniach.
Nasza dzidzia ma sie chyba dobrze. Kopie, ale juz nie tak intensywnie, no i codziennie ma czkawkę :-D (zwłaszcza rano i wieczorkiem, kiedy ja juz ułożę sie do snu)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 sty 2008, 09:27

Witam rankiem :ico_ciezarowka:

Mój maluszek tez czesto ma czkawke ciekawe czy mu to nie przeszkadza. Czytałam ze w ten sposób trenuje oddychanie. Wczoraj zakupiłam husteczki nawilzające 2 paczki jedna dla położnych jedna dla mnie.

Sylwia jak przeczytałam jak twój Kubuś gada do brzuszka jejku jakie to cudowne az łezki sie krecą.

pozdrawiam wszystkie mamuski marcóweczki

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 sty 2008, 10:47

witajcie

mnie dzisiaj nad ranem znowu chwycił straszny skórcz łydki

biorę magnez, tylko lekarz mi nie powiedział w jakich dawkach, a ja jestem ostrożna i łykam go raz na kilka dni jeden
nazywa się Magne B6

a Wy w jakich dawkach go łykacie? (bo pamiętam, że któraś z Was też bierze magnez)

Safaryn super, że już jesteście :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

10 sty 2008, 11:07

ojej ja też mam kłopot z łydkami w nocy :/

Dona a mój jeździ w trase po europie i ja dopiero będe miała kłopot jeśli się zacznie poród a on gdzieś we Francji bedzie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 sty 2008, 11:07

emilia7895, ja biore magnez 2 x dziennie i jest ok a zrobiłam sobie kilka dni przerwy to mnie tak bardzo skórcze łapały ze znów zaczełam brac

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 sty 2008, 11:14

lalunia mój mąż też do Francji jeździ,
wczoraj mi mówił, że pierwsze 2 tygodnie lutego musi jeszcze jechać, a potem weźmie miesiąc wolnego

asiab dzięki za informację :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

10 sty 2008, 11:49

masz ty dobrze :ico_noniewiem: mój nie ma mowy żeby wziął wolne, nie ma stałej pensji, płacone ma od kursu :ico_noniewiem: jedzie- ma kase, nie jedzie- nie ma zapłacone :ico_placzek:

a ja bym chciała żeby już nie szedł do pracy od 1 marca, a jak mam termin na 14 to moge urodzić i szybciej i później a jeszcze bym chciała żeby był w domu jak bede w szpitalu i minimum tydzień po moim powrocie do domu :ico_olaboga: jak to zrobic?? :ico_puknij: nie mam pojęcia, bo ani on nie zarobi ani szef bo na to auto akurat jak on nie pójdzie do pracy to nikt inny nie wsiądzie bo nie mają prawka inni kierowcy, więc oznacza że i szef nic nie zarobi z tego auta na co napewno nie pozwoli :ico_placzek:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 sty 2008, 11:54

lalunia, to rzeczywiście nieciekawie
dobrze chociaż, że masz jeszcze dwie dziewczynki, one pewnie Ci będą pomagały

mój też ma płacone od kursu, ale oprócz tego ma jeszcze tzw. podstawę (niedużo, ale zawsze coś)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 sty 2008, 11:59

kurcze cos mój synek dzis zaspokojny zjadłam nawet cos słodkiego a on sie nie odzywa :ico_olaboga:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

10 sty 2008, 12:26

witam was marcoweczki :ico_ciezarowka:
ale naklikałyscie :ico_olaboga: moja zuzia dzis miala czkawke i mysle ze miala ja juz wczesniej tylko ja tego nie czułam tak jak pisałyscie a dzis to juz naprawde bylo to super.potem sie odezwe sprzatam troche papa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość