Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 gru 2010, 18:23

Martusia30, to faktycznie taniutko :-D

miałam dzisiaj dwie klientki na pazury, napracowałam się, że hej :-D czekam teraz na męża, powinien być za jakieś pół godzinki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 gru 2010, 18:47

hej dziewuszki :-)
Ja dziś dopiero znalazłam czas, by do Was zawitać.
Byłam u babci do południa i załapałam się na pyszną zupkę ogórkową :ico_haha_01: :ico_haha_01: Też wolę zupy, ale mój K zawsze marudzi jak już widzi co gotuje :-) więc staram się przeplatać te dania jakoś!
Właśnie skończyłam sprzątać całe mieszkanko, znajomi przyjdą do nas wieczorem, więc się zmobilizowałam :ico_haha_01: Jeszcze jakąś sałateczkę muszę przyrządzić!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 gru 2010, 18:53

cześć dziewczynki
ja nadal bez modemu ale mój jutro jedzie parę spraw załatwić to zajedzie do salonu i spyta czemu to już ponad 3 tygodnie czekamy na modem :ico_zly:
u nas się porobiło,mieliśmy małą stłuczkę tydzień temu i samochód czeka złomowanie bo nie nadaje się już do naprawy,poszedł przód samochodu,nie nasza wina na szczęście,papiery wysłane i teraz czekać musimy około miesiąca na odszkodowanie :ico_sorki: :ico_sorki:
we wtorek mam wizytę i mam nadzieję,że zobaczę co się chowa w brzuszku,ale ciągle mówię o maluchu "on" to ciekawe czy dobre mam przeczucia :-D coraz mocniej kopie,nawet A już poczuł kopniaczki i jest bardzo zadowolony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pozdrawiam was kochane,doczytam te 12 stron jak będę miała modem i witam nową koleżankę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 gru 2010, 18:58

aniawlkp86, brak tu Cię kochana, wracaj szybko!!!!!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 gru 2010, 19:36

Koroneczka, mówisz, że imprezujesz dzisiaj :-D tylko się nie :ico_zdrowko: :ico_oczko:

aniawlkp86, ale nic się Wam nie stało? Fajnie, że maleństwo już tak kopie :-D moje ciągle siedzi cichutko :ico_noniewiem:

czekam jeszcze na męża :ico_sorki: i na pizzę :064:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 gru 2010, 19:41

Ano trzeba się troszkę rozerwać! I chociaż mam okropną ochotę na whisky z colą niestety dzisiejszy wieczór tylko przy herbatce :-)
markotka, mmm pizza też bym zjadła! może jutro męża wyciągnę

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

10 gru 2010, 23:14

aniawlkp86, dobrze ze Wam sie nic nie stalo, wracaj do nas szybko

Wlasnie wrocilam z fitnessu, te dzidzie faktycznie coraz bardziej ruchliwe, moja mnie tak tlukla na cwiczeniach relaksacyjnych ze z relaksu nici :ico_oczko: ale R jak reke przyklada to albo przestaje albo robi to tak leciutko ze ja czuje ze sie porusza ale zeby on poczul to nie da rady

Mnie ostatnio do piwa ciagnie, ale bym sie napila, nawet teraz jak o tym pisze to mi slinka cieknie :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 gru 2010, 23:53

Mnie ostatnio do piwa ciagnie, ale bym sie napila, nawet teraz jak o tym pisze to mi slinka cieknie :ico_oczko:
A mi się wina chce. Moje maleńswto podobnie-kopie na całego a jak D chce poczuć to spokój (jak za dotknięciem różdżki) :ico_oczko:
Właśnie rozmawiałam z koleżanką,urodziła wczoraj o 9.10 Julkę-3200, długości nie mierzą.Poród po 27 godz., ostatnia faza 3 godz., na koniec użyli próżnociągu bo mała ułożyła główkę bokiem i nie mogła wyjść. Teraz cała trójka jest już w domu, szczęśliwa.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 gru 2010, 13:30

Murchinson, ojeju masakra dziewczyna musiała sie nameczyc, ale dobrze ze wszystko sie skonczyło szczesliwie :-)
A ja wam powiem ze czasami jak tak moj maz ma piwko to sobie od niego łykne bo bardzo lubie a teraz to juz w ogole :-)

Aniu tez sie ciesze ze nic powaznego sie nie stalo, kurka ale pech, ale nic sie nie martw, tylko wracaj szybko do nas :-)
mmm pizza też bym zjadła! może jutro męża wyciągnę
ja dzis chce meza wyciagnac na jakies niezdrowe zarcie, marzy mi sie MCdonalds i chyba tam zawitamy :-)

Tylko pogada jakas nieciekawa pada snieg i zawiewa strasznie wiatr, wiec warunki na drogach nieciekawe :ico_olaboga:

Moja dzidzia tez juz sie fanie rusza i coraz bardziej ja czuje :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 gru 2010, 14:30

Hej dziewczyny!
Za chwilkę się za obiadek zabieram- dzisiaj troszkę później, bo mój K coś bratu pomaga no i czekam na niego! Miałam iść dzisiaj z mamą na zakupy świąteczne, ale taka śnieżyca od rana, że nie ma co wychodzić z domu!
Wczoraj wieczorem bigosu się najadłam i tak mnie mulił strasznie, że musiałam wszystko z siebie wydalić:(:( bleeee Po niektórych potrawach tak mi właśnie niedobrze jest!
Pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość