Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 sie 2007, 18:18

probuje juz 3 raz napisac cos o tych słoiczkach tzn jedzeniu dla dzieci w nich i nie moge wrrrrrrrrr

upuscie dla mnie troche krwi to moze mi to pomoze http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

16 sie 2007, 18:20

KUlka, 5,22 :ico_oczko: :-D i pakuję się dalej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 sie 2007, 18:25


Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

16 sie 2007, 18:27

A tu wypoczęta Urszula :-D

Obrazek

I reszta jej rodziny: :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

16 sie 2007, 18:49

Witaj! massumi, no pięknie wszyscy wyglądacie!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
KUlka, 5.64l

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

16 sie 2007, 19:12

massumi, wspanała rodzinka, Ty z Wspaniałym swoim uśmiechem, Urszulka poprostu boska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wypoczywajcie na zdrowie!!!

A dziewczyny co mają po jednym dzieciaczku niech się biorą niedługo do roboty :ico_oczko: żeby w rodzinkach było weselej :ico_oczko:

KUlka ode mnie niewiele 2,3, ale chyba dobre i to :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 sie 2007, 19:13

:ico_olaboga: ja się dostać nie mogłam cały dzień :ico_zly: , ale se myślę..."jak ja nie mogę to Wy też", a Wy co>??? :ico_nienie: napisałyście tyle, że znów mam problem z zapamiętaniem!!!
Nocka super, dzionek też. Byliśmy pomóc mojej ciotce wnosić drewno na zimę, żeby nie zmokło...uf..........ale się namęczyłam...
Massumi witaj!!! ależ się stęskniłam!!! :-D śliczne zdjęcia! a gdzie Wy się znów wybieracie??? :ico_szoking:

Sikoreczko no widzę, że szczęśliwa mama z Ciebie! chłopaki jak malowane, widać ,że wakacje służą...

Gosiu słuchaj...no bo wiesz...tam w sumie u mojego brata to na spacer nawet za bardzo nie ma gdzie...ani żadnej knajpki...mieszkanko kawalerka, 4ludzi, 2 dzieci plus goście? :ico_szoking: no...myślałam, że może się umówimy w łazienkach? albo w razie brzudkiej pogody w jakiejś galerii???co myślisz?

qrczę...kto i co jeszcze pisał? no sorki, ale nie pamiętam...chyba :ico_brawa_01: dla Wiktorka za spanie...no i już nie pamiętam... :ico_wstydzioch: i boję się, że jak mnie nie będzie kilka dni to w życiu nie nadrobię!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

16 sie 2007, 19:14

massumi, a to drugie zdjątko reszty rodziny to Ula zrobiła???? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 sie 2007, 19:45

Massumi...fotki super....i jacy wszyscy radosni...widac ze szczęśliwi.. :ico_brawa_01:

Smoczek..hmmm my nie mamy i chyba juz nie bedziemy miec...po co oduczac a gdzies przeczytalam ze do pol roku dziecko powinno oduczyc sie smoka bo potem zęby....ach nie wiem..moj brat wychowany bez i zgryz rewelacja...mysle ze jesli nie ma potrzeby uciszania dziecka to mozna smoka sobie podarowac...a powiem Wam ze podobają mi sie dzieciaczki bez tego plastiku w bużkach :ico_noniewiem:

My bylismy na spacerku zakupowym....tatus kupil mamusi spodnie...ale fajowe-z takiego drogiego sklepu ale przeceny 70% wiec sie oplacalo :ico_brawa_01: no i jeszcze sukienka dla Mayi na roczek...turkusowa w biale grochy z satyny...potem zrobie foty bo okazja byla wiec grzech nie kupic :ico_puknij:
Dzis sie nam jakos darzy bo mala dostala od rodziny z USA paczke z slodkimi ciuszkami...tak wiec garderoba sie powiekszyla :ico_brawa_01:
Ach a ja siedze na tt i zajadam sie chipsami solonymi...uwielbiam a takie niezdrowe :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 sie 2007, 19:57

no juz jestem znowu hehe .......
cos pisałyscie ostatnio o tych słoiczkach .......
Ja Filipa karmiłam słoiczkami do 1,5 roku ....... i to było strasznie wygodne i zdrowe ......
bo ja dziecku nie zrobie spagetti zeby było bez solli i przypraw i nie za mocno pomidorowe albo lasanii ........a to sie tylko tak mow ze "będe goowac bo jestem w domu "" a w rzeczywistosci nie jest to takie proste ....... ale oczywiscie zachecam do robienia dwuch innych obiadow i miksowania , scierania i takich tam ......
a zdrowe to jest napewno hihi .......

No jeden moj maluch spi ..... zaraz drugiego wysle do krainy wiecznych łowo i mam do 7 rano spokuj :))

a tu moj luzaczek hehe ......

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość