Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

20 wrz 2007, 20:11

hej wam

Aniu zdjęcia Helenki są prześliczne

Frydza i Juli kurujcie się kochane

Madziu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Marcinka za obroty i przewroty

A co do kąpania to my może 3 razy odpuściliśmy kąpanie, raz po szczepieniu i dwa razy jak Emi spała i nie mieliśmy jej sumienia budzić. Teraz kiedu juz bardzo polubiła leżeć na golasa i kąpać się to to jest frajda.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 wrz 2007, 21:28

HOP HOP oj ten katar blllllllllllllllllleeeeeeeeeeeee paskudztwo,a jak kicham to niunia sie smieje na glos chyba mysli ze to jakas zabawa hi hi :-D kurde niech to chorobsko juz mi przejdzie bo mam dosc :ico_placzek: maz w pracy a ja sama oj jak mi ciezko bo niemam sil :ico_zly: no ale coz musze to przetrwac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 wrz 2007, 21:39

lucy23 pisze:A moj ostatnio patrzy na zdjecie Oliverka wklejone na forum i mowi ,,o,zobacz jaki podobny do naszego ,, :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:



A mój ostatnio patrzy na drugie zdjęcie oliverka w podpisie i mówi że podobny do naszego jak taka minkę zrobi... :-D

Bo prawda jest taka, że takie małe dzieciaczki wszystkie podobne minki robią i dlatego czesem nam się wydaja do siebie podobne. Ja widze minki Tomka u Oliverka u Leosia a nawet u Luśki hehe... No ale tak naprawdę wiadomo, że każde dziecko inne.

Aciu teraz sobie przypomniałam twoje zdjęcie rodzinne, zapomniałam pochwalić. A jest co. masz cudowne dzieci. Mam nadzieję, ze u mnie też tak kiedyś będzie starszy braciszek i młodsza siostrzyczka.

WOW!!! Właśnie założyłam słuchawki, bo mój J porzucił, a słuchał koncertu Armina (jeśli ktoś wie o czym mówię - Juli Ty na pewno wiesz, pamiętam że w tych samych klimatach jesteś). Ale fazaaaaaa!!! Normalnie czuję, jakbym gdzieś odpływała. Stare dobre czasy imprez do granic wytrzymałości mi sie przypomniały. Ech... jeszcze potańczę.

[ Dodano: 2007-09-20, 21:41 ]
Frydza trzymaj się. Nie jesteś sama. Zaraza się chyba rozsiewa przez kable... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

20 wrz 2007, 21:53

Mnie też zlapało przez te kable :ico_placzek: :ico_placzek: Jestem wykończona, dobrze że Helenka już śpi. I jutro wraca Krzyś, więc mnie trochę odciąży bo aż mi się w głowie kręci. Najgorsze, że mała dziś wyłapała fazę, że najlepszą zabawką jest mama, a mama kicha i katar ma przeogormny. Kurcze, mam nadzieję, że niunia jest i będzie zdrowiutka. Oki, spadam, bo ledwo patrzę na oczy. I doła dziś wyłapałam, że następne 9 tygodni nie tylko bez Krzysia, ale ja sama z Helenką chyba się wykończę..
Lucy, jak bym miała siły, to bym się uśmiała z tego jak Twój T. skomentował zdjęcie Oliverka :-) .

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

20 wrz 2007, 22:04

Hej zdechlaki,
na pocieszenie powiem Wam ,że mi już lepiej.Te granulki jednak nie były takie głupie choć w opakowaniu jest tylko 8 fiolek.Dziewczyny polecam szczególnie karmiącym mamom.
Dziękuję za pochwały.Mam wszystko czego w życiu trzeba, teraz tylko mogę się modlić o to żeby były zdrowe i szczęśliwe.

Faktycznie wszystkie niemowlaki robią identyczne miny, ale ja tam żadnego podobieństwa między nimi nie widzę :ico_wstydzioch: Każdy maluszek jest inny....

Juli fajnie że koszyk do zakupów się przydał, nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę że możesz wcinać to grzybowe szaleństo

Aniu,Frydza,Kamila dużo zdrówka.


PS my też kąpiemy się codziennie.Myślę że naszym maluszkom jest wygodniej w piżamce i po kąpieli.
Dzisiaj same z Julą nocujemy w domu , bo Misiek został u babci.Wiecie tak mi jakoś smutno i starsznie cicho tu bez niego bo gada non stop aż w uszach dzwięczy.

Dobranoc kochane,
papapapapa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 wrz 2007, 23:52

acia pisze:starsznie cicho tu bez niego bo gada non stop aż w uszach dzwięczy.
:ico_haha_01: :ico_haha_01: a ja jutro do dentysty :-D

[ Dodano: 2007-09-20, 23:53 ]
dziewczyny kurujcie sie :ico_chory:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 wrz 2007, 00:43

hej hej
oj co to sie dzieje... coraz wiecej zakichanych tiktakowiczanek :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja na razie sie trzymam
kurujcie sie kochane!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas niby ochlodzenie ale dzis bylo super.. wracalam ok 20-tej do domu i cieplutko.. wczoraj bylo zimniej.. az w dresach poszlam spac.. normalnie nigdy mi sie to nie zdarzalo
wrecz przeciwnie.. bylam amatorka spania nago.. a teraz cos mnie wzielo .. hihi
szybciej marzne czy co?? pewnie sie starzeje hihi
ale okno i tak staram sie otwierac zeby hartowac malego i siebie przy okazji..
tylko nasz adas jakis rozgrzaany.. z gola nonono spi i nie narzeka hihi

no a dzis lucy bylam w tym wilkinsonie.. w sumier pierwszy raz hihi ale u nas chyba jakas bida .. bo nie bylo nic ciekawego dla dzieciaczkow
owszem body z kubusiem i tygryskiem ladne, ale ja juz takie kupilam w tk maxie
no i spodnie z bluzeczka z kubusiem.. w sumie ta sama aplikacja kubusia co na body wiec nie kupilam
a rajstopki biale i rozowe
ja musze miec inne hihi
w h&m jedna pare nawet spoko znalazlam ale rozm 62 2-4 mies czyli na juz..
a teraz za cieplo...
i jedne super ogrodniczki w pumpkin patch chcialam.. ale rozzm nie bylo..i w sumie nic nie zakupilam ciekawego
ale za to po powrocie na ebayu kupilam
1.reczniki pomaranczowe
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... IBSA:UK:11

2. torbe do wozka.. wlasciwie juz mam jedna w komplecie.. ale ta wydaje sie zgrabniejsza wiec czasem jak trzeba zabrac sama torbe bez wozka to wydaje sie wygodniejsza. a poza tym jest pomaranczowa i z zyrafka wiec nie mglam sie oprzec
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... IBSA:UK:11

3. szlafroczek kaczuszka. juz z mysla o basenie hihi
jest do 5 lat.. wiec jakis duzy.. ale co tam. hihi przzyda sie
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... IBSA:UK:12

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 wrz 2007, 07:09

Madziorka to rzeczywiscie lipa w wilkinsonie he he przyjedz do Bristolu ja tam widzialam rozne kolory,ale pomaranczowego chyba nie bylo :ico_oczko: a u nas za to lipa w H&M....zero ciuszkow dla dzieci :ico_placzek: tak samo nie bylo ciazowych,lipa jak nic :(
ja musialam wczesnie wstac,bo kilka spraw mam do zalatwienia i fryzjerka zgodzila sie zostac z malym .ona jest kochama i tylko jej ufam pod tym wzgledem.raz juz maly z nia zostal 3 h jak byl malutki,mial miesiac....ale dla mnie to katorga :ico_placzek: wczoraj wieczorem odciagnelam troche mleka ,ale tylko 70ml -wsadzilam do lodowki i wstalam teraz zeby wiecej odciagnac i kurde ...rano to calkiem inna sprawa,cala butelka zapelniona wiec jakies 130 w15 min sie udalo :ico_szoking: nawet tym nedznym laktatorem :ico_brawa_01: a w nocy sie meczylam caly odcinek prison break i tylko 70ml hi hi mam nadzieje,ze nic sie nie stanie ,ze tak dopompowalam tego mleka,bo wczesniej stalo w lodowce...ale nawet sprobowalam (bleeee,pierwszy raz he he)i bylo ok :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

21 wrz 2007, 09:49

acia - masz rodzine dokladnie w tej miejscowosci? moja ciocia pochodzi ze zbójna.
Czy miłosz chodzi do przedszkola?

madziorka - aukcje ogladam, rzeczy super, ty to naprawde zakupocholik jestes

ania - dawaj malej witaminke C - CEBION - 4 kropelki dziennie, mi lekarka kazala dawac malej jak ja bede przeziebiona.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

21 wrz 2007, 09:55

Dziewuszki! Wyjezdzam!
Wiec:
Kurujcie sie.. Zeby chorobska kopnac w zadki i cieszyc sie jesienia - w zdrowiu!
Szalejcie na zakupach i polujcie na okazje w internecie ( hihi Madziorku Szalony! :): )
Piszcie duzo, zebym mogła zasiasc w poniedziałek z kawka i miała co czytac...
Odpływajcie ...przy muzyczce( oj Kamilko... wiem co czujesz:): Tez tesknie za takim szalenstwem przy tych rytmach!!!)
Ja ruszam na podboj lasow!!! Nadal walcze z grypskiem.. ale i tak jade- tak sie ciesze, ze pewnie ten entuzjazm mnie wyleczy! hihi :-)

Krzys wykombinował, ze pojedzie oddac krew, zeby dostac zwolnienie z pracy, zebysmy mogliwyjechac!wiec ja juz spakowana, a on juz wraca, z paką czekolad hihi :):

Caluuuusy wielkie! Miłego weekendu!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość