Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 gru 2011, 11:07

witam,

ja również z kawusią ale na chwilkę bo obiadek trzeba zrobić i posprzątać a po południu przyjedzie fryzjerka :ico_sorki:

izuś jak tam u Ciebie? jak Przemek ? :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 gru 2011, 11:09

doberek, a ja taka zaspana dzis, poszłam póxno spać bo koło 2, a po 2 eliza wstała i przyszła do nas, po 3 wstał młody na jedzenie, później znów eliza koło 4 i tak co godzine, czuję się podle z racji choroby a do tego nie wyspanie, jezu już sie boję co to w dniu bedzie, ja sobie nie dam rady dzis normalnie sama;( w takich momentach brakuje mi rodziny, bo by ktos pomógł może a tak nie ma kogo poprosić;( ide zaraz naćpać się paracetamolu by mnie goraczka nie dopadła. pomocy!!!!

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 gru 2011, 14:20

ja z kawusią, obiadek zjedzony, posprzątane i laba :ico_wstydzioch: Iza ma dzisiaj straszne spanie, spała 30 minut a teraz leży sobie w bujaczku obok mnie :ico_oczko:

zaraz naćpać się paracetamolu by mnie goraczka nie dopadła
zdrówka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

17 gru 2011, 15:25

hej laski, probuje Was doczytac ale Olis marudzi, zaraz nadrobie.

Elibell my kupilismy ksiazeczke w tkmaxx za chyba 10£ taka
Obrazek

jeszcze zielone byly :) zaluje ze nie kupilismy wczesniej bo pare rzeczy o ciazy tez tam jest, no ale co pamietalam to wypelnilam :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 gru 2011, 15:35

ja właśnie jestem w trakcie wypełniania książeczki Izuni :ico_sorki: Izunia śpi i mam nadzieję ze pośpi bo około 15 ma fryzjerka wpaść :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 gru 2011, 16:50

Aguś ja zaraz na ebay poszukam, właśnie w pkolku były ostatnio takie fajne" My ferst year" za jedyne 4 funty ale nie miałam 2 funtów przy sobie a dwie chciałam wziąć, więc nie wziełam w ogóle;) ale zamówię sobie zamówię, bo to fajna sprawa:)ide na ebay szukać

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 gru 2011, 17:43

hej kobietki :ico_kawa:
izuś_85, zawsze tak wcześnie kąpiesz Majkę?
niee, zawsze kapie dzieci koło 19.00-19.30 zimą i koło 20.00-20.30 latem :ico_oczko:
ale wczoraj Maja nie spała, bo ja latałam między domem a szpitalem i siedziała z dziećmi moja kolezanka z bliźniętami to szaleli tak ze Maja nie poszła spać
no i jak poszli do domu to ona mi zaczeła zasypiać o 17.00 :ico_olaboga: no to ją wsadziłam do wanny zeby sie an chwilkę rozbudziła :ico_sorki:
po kąpieli wytrzymała pół godziny dosłownie i sama poszła do łóżeczka sie położyć :ico_sorki:
izuś jak tam u Ciebie? jak Przemek ? :ico_sorki:
a dziękuję już trochę lepiej u nas :ico_sorki:
ochłonełam, wyspałam sie i od razu lepiej sie myśli :ico_sorki:
Przemek dzis już dobrze wygląda :ico_brawa_01: żartuje, ale jeszcze taki słaby :ico_placzek: biedny no stop gorączkuje :ico_olaboga: jak tylko leki przestają działać to od razu temperatura mu skacze do 39-40 stopni, jest tak pokuty igłami masakra, nawet w stopy mu się wbijają :ico_placzek: ale wyglada dużo lepiej niż wczoraj :ico_sorki:
dziękuję za smska :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 17-12-2011, 18:41 ]
ech, ale tu pustka dziś :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
jem obiad :ico_haha_01:
a tak na serio apetytu nie mam wcale, moze to i dobrze, od środy schudłam 3kg :ico_noniewiem:
wczoraj sniadanie wmusiłam w siebie o 13.00- jogurt z musli
potem wypiłam o 20.00 gorący kubek i jedną kanapke
a dziś zjadłam pół bułki z twarogiem i teraz jem makaron ze szpinakiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 gru 2011, 20:15

faktycznie ale tu pustki :ico_szoking:

Iza śpi, Julka wcina kolację i ogląda bajki, ja za chwilkę spadam się wykąpać, włoski mam pofarbowane dziś jednak nie obcinałam ale za to Julce obcięłam bo miała już do pasa i płakała przy rozczesywaniu :ico_noniewiem:
dziękuję za smska
nie ma za co :ico_sorki:
ale wyglada dużo lepiej niż wczoraj
i to jest najważniejsze i trzymaj się :ico_sorki:
od środy schudłam 3kg :ico_noniewiem:
musisz dbać o siebie żeby mieć siłę za was dwoje teraz :ico_noniewiem: :ico_sorki: :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

17 gru 2011, 21:40

Ja tu mam już wolny wieczór a tu pustki że :ico_olaboga:
Oliwka śpi, P na noc do pracy poszedł. Nie lubie jak ma nocki, jakoś zasnąć wtedy nie mogę :ico_noniewiem: A tu jeszcze 3 z rzędu ma:(

Dzisiaj na obiad pizze robiliśmy, ale pyyychota :-D Objadłam się jak bąk :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 gru 2011, 21:59

Cześć!
Ja już ukąpciana i herbatkę popijam :-)
Zuzia sobie drzemkę w dzień ucieła i siedzi dalej z nami :ico_haha_01:
Wymęczone było dziecko, bo matka ją do kuchni wygoniła- pierniczki robić, wycinać, lukrować :-D
Jest micha pierniczków, a słodkie jak diabli :ico_olaboga:
Zrobiłam w końcu z Przyślij przepis.

izuś_85, no to super wieści,że już lepiej :-)
A wiadomo kiedy go puszczą do domku?
Jak ma tą gorączkę, to pewno muszą się jej pozbyć :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość