Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 lis 2007, 20:34

Cześć dziewczynki, byliśmy u lekarza bo Antoś znowu zaczął strzelać allahy jak mu zniknę z horyzontu...(znowu mu się tak pozmieniało po chorobie :/ )
Przestaraszyłam się, więc poszłam do lekarza no i powiedziała mi że niektóre dzieciaczki tak robią, jak chcą wyrazić swoje uboolewanie, zdenerwowanie, bo nie potrafi a nam powiedzieć, powiedziala mi że powinnam to ignorować, bo jak za każdym razem go po czymś takim przytulam to On zauważa że to uderzanie działa i robi tak cz ęsciej....
tylko to jest dla mnie bardzo trudne i szczerze mówiąc nie wypobrażam sobie tego... :ico_noniewiem:

matikasia, mój Antek tez ostatnio spi tylko z nami, as juz tak ładnie spał u siebie, ale jak jest chory to ja zawsze go biore do nas...

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 lis 2007, 23:39

allahy nasz Raduś wali jak się zdenerwuje, bo mu każemy coś zrobić an co on nie ma ochoty, np. jak zaczyna płakać, a my go wyganiamy do małego pokoju, bo każdy płacze tam gdzie jego łóżko :ico_oczko:
poza tym od poniedziałku wszystkie zabawki są w małym pokoju i po kilku minutach czarnej rozpaczy zaczyna bawić się zabawkami i zapomina o co szło
na szczęście na razie zdrowy i on i Marzenka - nie zapeszając...

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lis 2007, 08:43

No dobra dziewczyny ,może jestem głupia ,ale proszę mi wytłumaczyć co to są allachy.... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Bo ja naprawde nie wiem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Kasiu ,a jak Mati jest z Wami w łóżku to przesypia nocki?Może tak jak pisze Natashka ,może nowe łóżko cos zmieni ,poczuje sie bardziej dorosły ,nie wiem,nie znam Matiego,cięzko cokolwiek napisać... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ja dla swojego świętego spokoju zrobiłabym badania ogólne ,tak jak pisałam wczesniej:mocz ,kał na pasozyty ,krew ,ale decyzja nalezy do Was.Zaszkodzic nie zaszkodzi ,ale może pomóc :-) .Ja tylko zycze ,żeby to się juz u Was skończyło :-)
Acha ,jezeli chodzi o makijaz ,masz typ urody ,który bardzo mi sie podoba ,i ja bym to podkreślała ,wlasnie takim makijażem :-) :-) Mojemu mężowi sie bardzo podobasz :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 lis 2007, 10:20

Mój mąż powiedział że ten makijaż jest dziwny i dodaje lat. Chyba woli taką skromną żónkę. Albo właśnie dałaś mi Dora do myślenia że nie chce bym sie komus spodobała:)

Co do nocek Matiego to jak śpi z nami to przesypia całe. Wczoraj nie położyłam go w dzień bo wyraźnie nie chciał. Dziś spał całą noc. Jestem wyspana:) ale to nie jest reguła zauważyłam bo kiedyś też w dzień nie spał i w nocy płakał. Pokazałam mężowi wczoraj to wyrko. Podoba mu się, ale coś stęka, że jak to że ktoś wysyła te łózka ze Stanów, a paragon, a jak złożone. Sto pytań do:)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 lis 2007, 10:26

ja tez nie wiem co to sa te allahy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

no u nas najpredzej Oski bedzie mails woje wyrko i swoj wlasny pokoj za okolo 1,5 roku..
wtedy bede mogla mu wybrac jakies fajne lozeczko....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lis 2007, 11:04

Dora1 pisze:No dobra dziewczyny ,może jestem głupia ,ale proszę mi wytłumaczyć co to są allachy.... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Bo ja naprawde nie wiem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Dorcia to walenie główką o drzwi lub podłogę, jak coś jest nie pomyśli Antonia....
juz był czas ze tego nie robił, a teraz znów :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 lis 2007, 11:07

:ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: to faktycznie nie zaciekawiez tym uderzaniem glowka.. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

moj na razie jak cos jest nie po jego mysli to sie zaczyan rzucac na kolana :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lis 2007, 13:21

matikasia pisze:Mój mąż powiedział że ten makijaż jest dziwny i dodaje lat. Chyba woli taką skromną żónkę. Albo właśnie dałaś mi Dora do myślenia że nie chce bym sie komus spodobała:)

Acha...a to daje do myslenia... :-D :-D :-D No to Twój mąz ma problem,bo bedzie musiał pogodzić się z tym,że sie innym mężczyznom podobasz :ico_oczko: Ale mi sie wydaję ,że powinien byc zadowolony ,że ma piekną zone i że sie podoba innym facetom :ico_oczko: :ico_oczko:
O kurczella to nie wiedziałam Meggie :ico_noniewiem: A on to robi zawsze ,czy tylko w momencie kiedy Ty nie zwracasz na niego uwagi,bo jezeli tylko wtedy ,to chyba tak jak mówi twoja Pani Doktor chce zwrócić na siebie uwagę :ico_noniewiem:A na tym zdjęciu Antoś jest NIESAMOWITY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie spotkałam się z czymś takim ,mój Bartosz jak dłuzej jestem zajęta czymś innym to mnie gryzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Zwłaszcza jak siedzę przy kompie ,nie lubi tego :ico_noniewiem: Dobrze ,że teraz śpi to mam spokój na jakies 2 godzinki :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

23 lis 2007, 13:32

Moja Oli nie wali głowa ale jak coś jest dla niej nie tak to gryzie swoje raczki kiedyś sie tak ugryzła ze zostały slady :ico_olaboga: albo tupie nogami wiec każde :ico_noniewiem: dziecko chyba ma swój sposób na okazanie takich emocji :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

23 lis 2007, 13:56

Oj to naprawdę nizbyt wesoło z tym uderzaniem. Mójk Antoś to mały uparciuszek i jak coś chce to ciągnie za rekę do skutku a jak to nie pomaga to dołącza do tego płacz a jak i to nie skutkuje to się obraża :-D i wyje w niebogłosy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość