Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

01 mar 2013, 10:22

ja dzis mam zakwasy ale mniejsze niz sie spodziewalam,jestem mile zaskoczona,zaraz zabieram sie za trening,bo w weekend chyba nie dam rady cwiczyc - tescie do nas jada i zostaja do poniedzialku :)

A mialam sie jeszcze pozalic,ze mnie Szymcio z dnia na dzien odstawil od piersi,jeszcze kilka dni temu dal by sie pokroic za cycucha,a od 3 dni wzial go doslownie raz i to przez sen. Nie chce pic mleka,w dzien wczoraj wypil tylko dwie butelki herbatki :(

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

01 mar 2013, 16:19

dzwoneczek nie ... nie stasuje zadnej diety ... wlasnie zakonczylam program :ico_sorki: :ico_sorki: jutro zaczynam 6 week 6 pack .. tez chcialam zaczac skalpela ale to takie monotonne a ja potrzebuje energii, zywiolu tak jak z Jillian :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

01 mar 2013, 16:21

kto wysyla zaproszenie do grupy ??
martalka pozazdroscic tobie :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

03 mar 2013, 22:47

ryba i jak tam nadal mały nie chce piersi??? Fajnie tak bezproblemowo. Mi z dwoma tak naturalnie wyszło (prawie) :-). Dawidek też miał 10 miesięcy, i jemu było obojetne czy pije z piersi czy z butli...a ja już miałam dośc karmienia, wiec poszło gładko. A z Patrykiem miałam problem gdy skończył 2 miesiące, bo mimo ze mleczko w piersiach było on darł sie i nie chciał cyca...powalczyłam do 5,5 miesiaca i sie poddałam. Przy butli też sie darł...Boże jak ja sobie to przypominam to mam aż ciarki na plecach...brrrr.... A na jakie mleczko przeszliście?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 mar 2013, 22:26

No maly juz calkiem odcycowany :) Pije Bebiko 2,a jak skonczy rok,to przejde na nestle waniliowe albo bananowe,Zuzia bardzo je lubila,to pewnie i Szymkowi zasmakuje.
No i mamy tez maly sukces na polu lozeczkowym :) Od kiedy nie pije cyca,zaczelam go odkladac do lozeczka,no i pelen sukces - w dzien i w nocy zasypia sam w lozeczku i spi w nim cala noc. Jedna drzemka na flache,ktora juz sam sobie umie trzymac i spi dalej :) Jestem zachwycona,dojrzal nam facecik :)
Dzis np poszedl na drzemke druga drzemke o 16.30 i spal do 20 -stej,przebralam go w pizamke,dalam butle i spi dalej :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 mar 2013, 23:22

super ryba ze Szymuś tak "wydoroślał". My też jesteśmy na nestle...kupuje waniliowe...a gdy takiego nie ma w naszej biedronce to z miodem...oba smakują :-) . Choć Patryk woli zjeśc kanapke niż mleczko...ale je sporo innych mlecznych rzeczy...albo danonki albo jogurty, albo kasze mannę.

asienka co u was??? Dawno sie nie odzywałaś?


dziś pierwszy raz Patryk na nożkach przeszedł troszke spacerku...ale troche jeszcze nozki mu sie plączą w kozaczkach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 mar 2013, 23:47

:ico_brawa_01: dla Szymona za takie fajne zmiany :-D

Dziewczyny, nie boicie się dawać smakowego mleka? My jesteśmy na bebilonie pepti bo tak na początku zasugerowała pediatra, ale teraz wprowadzam mu mleczne produkty i nie widzę, żeby coś się działo. Więc po roczku też musimy przejść na inne mleko bo już recepty nie dostaniemy, ale ja jakaś taka uprzedzona do tych słodkich mieszanek. Wogóle ja nie daję Cezaremu żadnych słodyczy, a jak to u Was jest? Twierdzę, że nie zna słodyczy narazie to mu nie potrzebne, ale coraz częściej spotykam się z pytaniem dlaczego, przecież one są dla dzieci?

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

05 mar 2013, 09:40

asienka co u was??? Dawno sie nie odzywałaś?
a u nas panowała grypa to się do teściowej na tydzień przenieśliśmy :ico_oczko: nacieszyła się wnukiem, ja odpoczęłam, a i nie złapała nas grypa..
U nas panuje jakieś dziwne zapalenie płuc- do 24 godzin po rozpoczęciu kaszlu są już płuca plus gorączka ok.40stopni.. więc jak narazie izolujemy się jak możemy :ico_sorki:
Twierdzę, że nie zna słodyczy narazie to mu nie potrzebne, ale coraz częściej spotykam się z pytaniem dlaczego, przecież one są dla dzieci?
bo wiesz, do wszystkiego potrzebny jest umiar :ico_oczko: ja daję Piotrkowi coś słodkiego co jakiś czas.. dostaje lubisie, raz ptasie mleczko posmakował, chrupki czekoladowe lubi.. ale nie przeginam w drugą stronę, słodkiego je mało, do południa i nie codziennie.. ale już widzę po nim, że nie jest bardzo za słodkim, woli konkretne jedzenie :ico_haha_01:
My też jesteśmy na nestle...kupuje waniliowe
no właśnie my chcemy powoli przechodzić na nestle.. mam jeszcze zapas bebilonu na ok.miesiąc, więc na początku ostatniej paczki wprowadzimy nestle. tylko że my z kleikiem musimy kupić, bo bez kleiku to całej nocki na mleku nie da rady :ico_oczko: a tak to 12 godzin go trzyma :ico_sorki:
dziś pierwszy raz Patryk na nożkach przeszedł troszke spacerku...ale troche jeszcze nozki mu sie plączą w kozaczkach :ico_oczko:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja muszę się pochwalić bo Piotrek za jedną rączkę to na spacerku idzie pewnie i spokojnie :-D ale za to jeszcze nie chodzi, po tym wypadku swoim na płytkach, gdzie ząbek sobie wybił to boi się puszczać i chodzić sam. ale wczoraj kupiłam jemu takie szelki do chodzenia, to spokojnie kilka metrów przejdzie :-)
No maly juz calkiem odcycowany :) Pije Bebiko 2,
no widzisz, jak Tobie pięknie syn wydoroślał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aż czasem się wkurzam, bo Piotrek jest taki leniuszek.. nic nie chce powtarzać- ani sylab, ani żadnych fizycznych rzeczy. jak ma ochotę to mówi dużo, po swojemu to gada ciągle, pokazuje brawo, udaje jak go głowa boli, jaki duży jest, kiwa główką nie, daje całusa.. ale to wszystko pokazuje kiedy chce, "na zawołanie" nie zdarza się jemu :ico_wstydzioch: o, butelkę też trzyma i nawet z kubeczka się napije- jak ma ochotę, a że z reguły jej nie ma to pech :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

05 mar 2013, 14:43

Patryk woli zjeśc kanapke niż mleczko.[/quote - a ja bym chciala,zeby Szymcio zjadl kanapeczke ale on przez tego cyca,umie zjesc bez dlawienia sie tylko danonki,deserki i obiadki,czasem biszkopta,ciasteczka z hippa juz gorzej - jak daje chlebek,to wypluwa :ico_zly:
A to z miodem tez kupowalam. Andrzejek lubil i Zuzka tez :ico_brawa_01:
Dziewczyny, nie boicie się dawać smakowego mleka?
- hmmm,a czemu sie bac? Jest dla dzieci powyzej 1 roku zycia,to zwykle mleko modyfikowane :ico_oczko:
, a jak to u Was jest?
- Szymcio je biszkopty,chrupki i te ciasteczka z Hippa. Nic innego nie dostaje.

do 24 godzin po rozpoczęciu kaszlu są już płuca plus gorączka ok.40stopni..
- o rany! :ico_szoking:
raz ptasie mleczko posmakował,
- a fakt,zapomnialam,uczciwie przyznaje,ze dalam Szymkowi pstasie mleczko,obgryzlam czekolade i ze srodka mu dalam po kawaleczku,zjadl dwa ptasie mleczka :ico_wstydzioch:
, bo Piotrek jest taki leniuszek
- daj spokoj,on juz i tak duzo robi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

05 mar 2013, 22:21

witam
ogóle ja nie daję Cezaremu żadnych słodyczy, a jak to u Was jest?
najczęsciej daje mu herbatniki, ale często "ukradnie" gryza dla brata gdy ten je jakiś batonik. Wiec smak słodyczy już poznał :-)
a spacerku idzie pewnie i spokojnie
pięknie... :ico_brawa_01: zuch!!! Moj Patryk dzisiaj gdy wyjęłam go z wózka od razu chciał raczkować po betonie :ico_noniewiem: .
tak to 12 godzin go trzyma :ico_sorki:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: tyle śpi bez pobudki...ja tez tak chce....choć u nas pobudki nie sa już az tak bardzo męczące gdyż spi ze mną...ale marzy mi sie nocka kiedy nie bede budzona krzykiem bo smoczek wypadł dla księcia :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości