Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

07 lip 2007, 13:25

mi plamy po marchewce schodzą niestety tylko vanishem - innego sposobu jak narazie nie znam :ico_noniewiem:

Też pochodziłabym po wyprzedażach ale nie mam czasu :ico_placzek:

Jutro mamy gości, przychodzą znajomi z cóeczką Aurelią 4 miesiące starszą od Joasi. Muszę upiec ciacho i zrobić obiadek - będzie mięsko pieczone w piekarniku - już mi ślinka leci bo ja takie mięcho soczyste z sosikiem uwielbiam.

A w poniedziałek chyba umrę bo moja Joasia musi zostać z teściową, która za bardzo nie umie się nią zająć, jest nieostrożna i w ogóle. :ico_noniewiem: Ja muszę być w pracy , a mój mąż musi wyjść. Na szczęście tylko (dla mnie AŻ!) na 2 godziny. I to w połowie dnia kiedy Asia na pewno nie będzie spać już i po godzince może zacząć się drzeć tak jak to ona potrafi aż się zanosić, teściowa jej nie uspokoi i dlatego martwię się na zapas. Mam nadzieję, że chociaż pogoda nie będzie deszczowa to poszłyby na spacer.

Katelajdka :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

07 lip 2007, 13:44

Magdzinka ale vanishem w proszku spierasz te plamy czy tym w płynie?

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

07 lip 2007, 13:52

Iza@, jak do tej pory to takim w proszku ,a teraz mam w płynie ale jeszcze nie robiłam więc dopiero zobaczę który lepszy. W naszym sklepie lepiej schodzą te w proszku :-D

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

07 lip 2007, 14:05

LUTOWKI no własnie zauwazyłam, ze Amelce przy kącikach ust wyszły takie dwa małe placki z krosteczkami-chyba to uczulenie co? i sie zastanawiam po czym-jabłko-banan czy ziemniak marchew kurcze a waszym dzieciom cos sie pokazało i jesli tak to w jakich czesciach ciałka od czasu jak zaczeły jesc nowe jedzonka????/
Podajecie tylko z jednej firmy czy z róznych te słoiczki?
Acha ale chmura naszła, kurcze zaraz bedzie lac, do tego wieje tak ze drzewa zpodwórka mi na parapecie lądują, mam nadzieję ze przestanie padac i pojdziemy z mezem na te wyprzedaze bo juz włosy nawet umyłam hi hi co w dzien zdaza sie zadko raczej na wieczór to robię, a Amelka sie darła jak wariatka w łazience we foteliku cos jej dzis nie podobało sie jak myje włosy a tak to zawsze patrzy i słucha jak woda leci

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

07 lip 2007, 14:22

Hej kobietki!!!
A ja dziś całą noc przespałam, do tej pory też zdąrzyłam ju z w domku posprzątać, zrobić obiadek i teraz malujemy paznokcie ;-) Agatka jest dziś grzeczna jak Aniołek.

Teraz znikam bo siostra przyjechała, odwiedze i napiszę więcej wieczorkiem. Miłego dnia!!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

07 lip 2007, 14:22

A my właśnie wróciłyśmy ze marketu. Ale nic nie kupiłam oprócz pieluch (była promocja na huggiesy 29,90 z 60 szt) i Zuzi zafundowałam wizytę w McDonald's. Ale i tak było fajnie przynajmniej się wyrwałam z domu a tak nie lubię jak męża nie ma więc takie wypełanianie czasu dobrze mi robi. A po obiadku pojedziemy do mojej koleżanki z pracy - dowiem się nowości i załatwię urlop wychowawczy.

katelajdka też trzymam kciuki!
Magdzinka, głowa do góry - nie będzie tak źle...
karolas, nie ma mnie co podziwiać bo jeszcze tego zamiaru nie zrealizowałam i nie wiem czy wogóle się to uda...

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

07 lip 2007, 16:02

Malgorzatka to straszne ze nie spisz juz tyle nocy!Na szczescie u mnie jest narzie ok w nocy Miloszek przesypia cala noc budzi sie czasem ale daje mu smoka i spi tak do 6 rano od 20.Takze nie mam co narzekac. A moze sprobuj jeden dzien wiem ze to ciezko ale maksymalnie malego wymeczyc i starac sie zeby jak najmniej spal w dzien inne pomysly nie przychodza mi do glowy.Jedno co zrob na pewno gdyby to sie nie udalo i maly spal w dzien to kladz sie i tez spij, bo musisz miec siliy!

[ Dodano: 2007-07-07, 16:14 ]
Kelly ciesze sie ze maly mniej ulewa u mnie Miloszek tez mial ztym problem i etraz jak dostaje kaszke a wdzien kleik to faktycznie juz coraz mniej mu sie zdarzy, ale czasami uleje zwlaszcza wtedy jak glodomorek nienasycony zje za duco, bo on tyle ile mu dam tyle zje wiec musze uwazac.Milosze 13 czerwca wazyl 6200 i przybral od ostatniego razu tylko 300g ale czytalam ze dzieci w tytm okresie przybieraja juz mnie niz na poczatku
Madzia no nie wiem a zawsze mialas regularnie okres?Bo mi spoznil sie teraz o 4 dni czy 5 ale zawsze mialam nie co do dnia?Mozliwe ze to po porodzie bo mnie zawsze przed ciaza przed okresem bolaly piersi a teraz nie mam takich objawow.Dziwne ale widocznie cos sie zmienia w organizmie.Jak nie jestes pewna to zrob test.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

07 lip 2007, 16:41

magdzinka szkoda że sprzedałaś rower, jeśli nie mieszkasz zbyt daleko, pojeździłybyśmy razem, we dwie zawsze raźniej :ico_haha_01: Gorzej jakby zabrakło sił, spowrotem taxówką hihihihi
Małgorzatka Przyznaję Ci rację w 10000...%, również cieszę się że mam moją małą Agatkę inie wyobrażam sobie co by było gdyby jej nie było....
Hmm....co do spania w nocy, a raczej braku snu małego, to nie wiem co ci doradzić, tak jak wspomniała Kingas możesz Wojtusia w dzień przetrzymać, ale za dobry pomysł to to nie jest, ja kiedyś tak zrobiłam i Agatka była jeszcze bardziej "opiszczona" niż przed. Wydaje mi się, że cierpliwość przede wszystki pomoże i w końcu Mały prześpi nocke :-)

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

07 lip 2007, 17:18

Dziewczyny jakie owoce nie se słoiczka mogę dać Mirelce nie licząc jabłka?
mogę brzoskiwnie albo banana>?
Wy tez macie taka rozszerzona stronę?

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

07 lip 2007, 18:18

iza też mam rozszerzoną stronę...
karolas jak obiecałam wklejam moje zdjęcia, to taka zwykła fryzurka, charakteryzuje się tym że ma strasznie postrzępione końcówki, niestety tutaj tego nie widać, bo na pierwszym zdjeciu mam świeżo umyte włosy (nie ułożone) a na drugim włosy które się proszą o umycie :-D


Obrazek

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości