Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

17 sty 2013, 12:33

a co do pytania to córeczka też, może być, aby tylko dziecko było zdrowe. Chodź pewnie mąż marzy o synku.
quote]

a powiedział ci tak? :ico_oczko: jeżeli tak to on nie zdaje sobie sprawy że chłopcy to synkowie mamusi :-D a córeczki tatusiowe. Facet który marzy o synu to później po narodzinach córki szaleje na jej punkcie.
Ponoć dziewczynki są dużo silniejsze i w zagrożonych ciążach one mają większą szansę...
Mężowi to już obojętne :-)

A ja już wchodzę na wagę, czy nie przytyłam :ico_puknij: dobrze, że piszecie, że później tyje się.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2013, 12:34 przez jenny1983, łącznie zmieniany 1 raz.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

17 sty 2013, 12:33

ja jednak poszłam do sklepu,kupiłam pieczywko i pączka sobie do kawki :)
coś często cię boli głowa, donatko.
ojjj tak, przed ciążą też mnie często bolała, ja reaguje na każdą zmianę pogody,
do neurologa też chodzę i on twierdzi, że są to bóle napięciowe,one są podobne do bóli migrenowych, 4 lata temu miała tomografię komputerową i na szczęście było wszystko oki :ico_sorki:
5 lutego mam wizyte u gin.

ja też mam 5 lutego :-)

jeśli chodzi o glukozę to ja w pierwszej ciąży nie miałam takiego badania

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

17 sty 2013, 14:25

Wlasnie jak tak czasem czytam na innych forach czy jak inne dziewczyny pisza na roznych portalach o badaniach w jakim tyg. jakie robily to czasem sie dziwie bo w sumie kazdy gin. prowadzi inaczej kazda ciaze. tak jak donatka napisala ze w pierwszej ciazy nie miala takiego badania na glukoze to najwidoczniej nie bylo potrzeba robic. no i tez wlasnie jesli chodzi o USG niektore dziewczyny pisza ze genetyczne powinno sie robic w tym i w tym tyg. a polowkowe w takich tyg. ksiazkowych to tez troche mnie to dziwi. moj gin. to inaczej prowadzi ciaze kobiet. jakos nie zwraca uwagi na to ze trzeba zrobic jakies genetyczne USG a tym bardziej polowkowe przynajmniej tak jest w moim przypadku. ja to takie jak to sie mowi genetyczne USG to mialam robione w 14 tyg. choc i tak nie wiem czy to bylo genetyczne czy nie bo nic mi lekarz nie mowil. a polowkowego nie mialam robionego i nie wiem czy bede miec. jesli da mi moj gin. skierowanie na USG teraz w lutym to moze to bedzie polowkowe ale z duzym opoznieniem bo ja juz bede wtedy blizej 30 tyg. ostatnio jak bylam u gin. i chcialam zeby dal mi skierowanie na USG to stwierdzil ze mialam robione juz 2 do tej pory i ze na razie wiecej nie trzeba niepotrzebnie przeswietlac dziecko. takze do konca ciazy nie zdziwie sie jak jeszcze tylko to wlasnie jedno zrobie i tyle.

zilo007 ja slyszalam o tej tragedi iii straszne to jest!!! :cry:

tibby powodzenia na wizycie :-)
a co do pytania to córeczka też, może być, aby tylko dziecko było zdrowe. Chodź pewnie mąż marzy o synku.
quote]

a powiedział ci tak? :ico_oczko: jeżeli tak to on nie zdaje sobie sprawy że chłopcy to synkowie mamusi :-D a córeczki tatusiowe. Facet który marzy o synu to później po narodzinach córki szaleje na jej punkcie.
Ponoć dziewczynki są dużo silniejsze i w zagrożonych ciążach one mają większą szansę...
Mężowi to już obojętne :-)
mojemu od poczatku w glowie byla coreczka zawsze marzyl miec pierwsze dziecko to dziewczynke... byc moze dlatego ze kiedys za czasow jeszcze szkoly opiekowal sie czasem corka swojego kuzyna i tak polubial dziewczynki ale chlopco tez lubi ale jak to facet jak dziewczynka mu sie rodzi to to jest oczko w glowie tatusia. mi to zawsze bylo obojetne jaka plec choc ja od samego poczatku mowilam mezowi ze jak bede w ciazy to na pewno bedzie chlopiec. teraz to w sumie mu juz chyba obojetne co bedzie przynajmniej tak mowi byle zeby zdrowe bylo. jak bedzie juz wiadomo ze na 100 % chlopak to na pewno uslysze od meza slowa ze postaramy sie o corke nastepnym razem zeby miec parke :-P

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

17 sty 2013, 14:51

mój też mówi, że mu obojętne co teraz będzie, ale on trafiał w dziewczynkę i czuje że to laseczka będzie. Nie wiem czy tak mówi by mi zrobić przyjemność czy co, ale słodkie to ;)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

17 sty 2013, 16:32

Hej :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

17 sty 2013, 18:44

ja po wizycie.
próbował na sprzęcie wychwycić serduszko, ale nie dało rady. za to było słychac tylko ruchy dziecka. mówił, żeby się nie denerwować, bo dzidzia w zasadzie jest jeszcze mała i może być za wcześnie.
dostałam skierowanie na usg na 07.02 i kolejna wizyta 11.02.

posłuchajcie jaką maiałam przygodę, jak wracałam.
wsiadłam do tramwaju, odbiłam bilecik i usiadłam na wolnym miejscu. kilka przystanków dalej weszła mama z córką. na kolejnym przystanku weszła starsza pani która nie miała gdzie usiąść i stała. Ta matka w pewnym momencie do mnie podchodzi i mówi:
- mogłaby pani zejść tej starszej pani.
a ja jej na to: jako kobieta w ciąży chyba też mam prawo do siedzenia, prawda?
kobieta spojrzała na mój brzuch (który nie był widoczny pod kurtką) i poszła dalej z fochem.
No powiedzcie, co byście takiej kobiecie powiedziały?
A babulka wysiadła w sumie 2 przystanki dalej od momentu swojego wejścia do tramwaju :]
Poczułam się jak nastolatka.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

17 sty 2013, 18:57

Tibby tej babie mogłaś pokazać kartę ciąży, dlatego nie lubie jeździć komunikacją miejską, a przecież w tramwaju nie było tylko jednego miejsca siedziącego.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

17 sty 2013, 18:59

widocznie bardzo sobie mnie upatrzyła :-D

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

17 sty 2013, 19:20

Do tej pory pamiętam sytuacje, kiedy młody mężczyzna siedział zwrócono mu uwagę, żeby ustąpił. On omówił, że też jest zmęczony. Mężczyzna chce wysiąść i co okazało się ten młody mężczyzna chodził o kulach, więc pozory mylą.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

17 sty 2013, 19:23

no nieźle.
Z początku byłam nieźle zła na tą kobietę. Ale zaś się z tego zaczęłam śmiać.
Zawsze ustępuję osobom starszym ZAWSZE! Kiedy ja potrzebuję posiedzieć, to mi zwracają uwagę. A zdarza się to rzadko, serio.
A dziś akurat dośc mocno ciągnie mnie podbrzusze cały czas. Lekarz jednak nie widział powodów do zmartwień. Ale pod samym brzuchem nadal boli i ciągnie. Dlatego tez siedziałam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość