Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 sie 2008, 23:14

no niby tak ale jakos czasem czuje smutek ze to juz powoli sie konczy,
Wiesz co ja sie tak jakos bardzo martwie o to moje malenstwo w brzuchu,ze juz wolalabym je miec na zewnetrznej,bylabym spokojniejsz,a tak nie wiem co u niego :ico_noniewiem: Leze,czekam zeby sie ruszyl,a jak sie nie rusza to panika,a cisnienie k!"£$!"£$% pietnascie razy dziennie mierze,no takie mam schizy,a najgorsze jest ten moj brak snu,nie pamietam kiedy przespalam noc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 sie 2008, 23:21

miszka, ze snem taz mam problemy ciagle chodze nie wyspana :ico_noniewiem:
Wiesz co ja sie tak jakos bardzo martwie o to moje malenstwo w brzuchu,ze juz wolalabym je miec na zewnetrznej,bylabym spokojniejsz,a tak nie wiem co u niego
i tu masz racje jak beda juz z nami to bedziemy spokojniejsze, ale tez nie mozemy ciagle sie schizowac ze cos jest nie tak, ciaza to naturalna rzecz i nie wolno z gory zakladc ze cos nie tak, :ico_sorki:
ale ja madra jestem :ico_puknij: daje rady a sama mam takie schizy jak ty :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 sie 2008, 23:35

:ico_brawa_01:
daje rady a sama mam takie schizy jak ty
Wiem, wiem kochana,ja tez tak sobie tlumacze,ze to stan fizjologiczny,tylko ze dla mnie ten stan fizjologiczny 2 razy skonczyl sie tragicznie,wiec teraz jeszcze pogarszam sytuacje wkrecaniem sobie,ze znow sie cos wydarzy.Ale tak naprawde wcale nie trzeba przezyc tragedii,zeby i tak sie martwic prawda?Mowimy jedno a schizujemy sie dalej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 sie 2008, 23:44

Wiem, wiem kochana,ja tez tak sobie tlumacze,ze to stan fizjologiczny,tylko ze dla mnie ten stan fizjologiczny 2 razy skonczyl sie tragicznie,wiec teraz jeszcze pogarszam sytuacje wkrecaniem sobie,ze znow sie cos wydarzy.Ale tak naprawde wcale nie trzeba przezyc tragedii,zeby i tak sie martwic prawda?Mowimy jedno a schizujemy sie dalej
Ja wierze ze teraz bedzie dobrze u ciebie jestes juz na koncowce dbasz o siebie i lekarze dbaja o ciebie prawda :-) wiem ze latwo sie mowi ale nie zamartwjaj sie bo to ci nie pomoze a tylko zaszkodzi,
tez ciagle sie martwie czy wszystko ok, to moj pierwsza ciaza i wszystko to co czuje jest dla mnie nowe :ico_noniewiem: nie wiem co oznacza to czy tamto, ide do lekarza babka mowi ze wszystko w porzadku a ja ciagle wynajduje w jej slowach czegos zlego :ico_puknij: a po co? :ico_noniewiem: nie wiem

[ Dodano: 2008-08-02, 23:47 ]
Ide lulku całuski dla wszystkich i ich brzuszkow odpoczywajcie razem z swoimi skarbami :-) dobranoc

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 sie 2008, 23:51

nie wiem co oznacza to czy tamto, ide do lekarza babka mowi ze wszystko w porzadku a ja ciagle wynajduje w jej slowach czegos zlego a po co? nie wiem
No,nasze podejscie takie lekko irracjonalne,ale tlumacze to sobie burza hormonow.Ostatnio na przyklad wymyslilam sobie,ze umre w czasie porodu,czujesz :ico_noniewiem: I chodzi to za mna tak uporczywie,ze chyba poprosze zeby mi zrobili EKG :ico_noniewiem: Moze wynika to z tego ze podczas pierwszego porodu faktycznie lekarze ratowali mi zycie,ale to zagrozenie wynikalo z ogromnej infekcji wewnatrzmacicznej,ktorej teraz przeciez nie bedzie.Zreszta mi najbardziej jest chyba potrzebny psyhiatra,bo za chwile zabraknie mi pomyslow co tu by sie jeszcze moglo zdarzyc.Chyba zaczne sie z tego sama smiac i tak bedzie najzdrowiej :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-02, 23:52 ]
Dobranocka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 sie 2008, 10:50

Ostatnio na przyklad wymyslilam sobie,ze umre w czasie porodu,czujesz
:ico_haha_01: :ico_haha_01: nie jestes sama :-D ja tez oststnio stwierdzilam ze umre przy porodzie i jeszcze uporczywie namawiam Marcina zeby wykupil mi ubezpieczenie nz zycie -a jak umre cala kase dal Igusi :ico_noniewiem: -ja sie obawiam czy to nie poczatek ciezkiej choroby psychicznej
:-D zapomnialam dziendobry :ico_oczko:
:ico_kawa: dopijam kawke i szykuje sie z m do miasta-znaczy sie ja jestem juz zwarta i gotowa po sniadaniu a on jeszcze udaje ze spi w wyrku :ico_nienie: ale wiem ze nie spi bo sie glosno zachowuje :-D troszke specjalnie zeby ruszyl nonono :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-03, 11:09 ]
Wczoraj wieczorkiem rozmawialam z siostra na skypie i mi powiedziala ze w piatek wyplacala zasilek pogrzebowy na 5 miesieczne dziecko(siostra w ZUS-ie pracuje) i caly czas ryczala bo dziewczyna jej powiedziala ze jej mala umarla bo podala jej lekarstwo przez ta strzykawke i malenstwo sie zakrztusilo -nie pomoglo nic-do szpitala nie zdarzyli dojechac
Boze jak to na wszystko trzeba uwazac i jakie to straszne rzeczy sie ludziom przytrafiaja SZOK

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

03 sie 2008, 12:49

witam się w niedzielę!
Kochane, polecam lekturę jakiegoś poradnika pierwszej pomocy dla niemowlat i dzieci-warto wiedziec, co robic w sytuacji np zaksztuszenia, bo wiekszość tragedii wynika z niewiedzy.... :ico_placzek:
Babeczki...wasze Bejbiki już w przyszłym miesiącu będą z Wami :ico_brawa_01: ale będzie fajnie-z prawdziwa radością bedę sledzić wasze losy, zwłaszcza że jeszcze przez miesiąc będę się kulać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 sie 2008, 16:35

ja tez sie witam my po zakupach teraz czekam na gosci, ale powiem wam ze nie mam ochoty zmeczona jestem a maly kopal mnie dzis tak cholernie :ico_szoking: rozciagal sie, chyba ma malo miejsca juz :ico_brawa_01: , teraz sie uspokoil daje odpoczac mamusi :ico_sorki:
Ostatnio na przyklad wymyslilam sobie,ze umre w czasie porodu,czujesz I chodzi to za mna tak uporczywie,ze chyba poprosze zeby mi zrobili EKG
jej ja o tym nie pomyslalam ze cos moze sie stac mi podczas porodu mysle tylko o malym zeby wszystko bylo w porzadku :ico_sorki:
Zreszta mi najbardziej jest chyba potrzebny psyhiatra,bo za chwile zabraknie mi pomyslow co tu by sie jeszcze moglo zdarzyc.Chyba zaczne sie z tego sama smiac i tak bedzie najzdrowiej
mi tez by sie przydal a najlepiej to usg codziennie ktg ,ekg i nie wiem co tam jeszcze mozna badac :-D :ico_szoking: no moze wtedy, moze bylabym spokojniejsza :-D :ico_brawa_01:
milej niedzieli wam życze

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 sie 2008, 18:45

ale cisza... :ico_noniewiem:
My z Igusia sobie tanczymy :-D i podjadamy arbuza :ico_oczko:
Troszke spalam :ico_spanko: ale moze z 30 minut zeby nie miec problemu ze spankiem w nocy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 sie 2008, 19:08

My z Igusia sobie tanczymy i podjadamy arbuza
O ja tez w zeszlym tygodniu tanczylam,dopoki nie wlazlam tanecznym krokiem do sypialni gdzie mam szafe z luster........i to zobaczylam :ico_noniewiem: Przespalam dzis calutka noc,wstalam tylko ze 3 razy na siku i,az mi sie wierzyc nie chcialo,ze jeszcze potrafie spac jak czlowiek :ico_brawa_01: Ale zobaczymy dzisiaj :ico_noniewiem: U nas pada i jestem jakas zdechla,nie chce mi sie nawet pisac.Jutro bedzie lepiej :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość