Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 sty 2009, 11:50

Kasi.k...
http://www.psp-grafika.pl/page.php?30
http://www.incredi-lili.de/forum/paint- ... riale-psp/
http://marzena-tutoriale.blogspot.com/
nie wiem co konkretnie chciałabyś się nauczyć.. .. a wersję PSP masz pl?...jak będziesz miałą jakieś problemy pisz. ..jesli nie bedzie czegoś w necie to ja Ci napiszę tutka :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 sty 2009, 12:17

hejka.
Witam przy kawce.
Tę kuchnię trzeba będzie jednak zrobić jak mówicie, bo to tylko kwestia czasu była. I nawet jak teraz się pogodzimy to takie zwarcie będą jeszcze się pogłębiać. Ale takie remonty to dopiero latem, bo to nie jest taka prosta sprawa wodę z piwnicy przeciągnąć... Trzeba pół instalacji wymieniać... I szkoda mi będzie mojego pokoiku komputerowego :-) A taki pikny teraz jest po tych zeszłorocznych remontach :ico_oczko:
A czemu JP zrezygnowała ze swoich blogów? Nie zajmuje się już scrapkami? Czasem zaglądałam na te blogi, fajne były....

Muszę się za porządki wziąć... ale żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce... No i obiadek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 sty 2009, 12:57

Kolka, JPo nie zrezygnowała.. zamknęłą je i są tylko widoczne dla jej znajomych :D

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

16 sty 2009, 15:37

Kolka a ni emożesz jakos sie podpiąc rurami pod rury do łazienki??zamiast od piwnicy ciągnąć zawsze prościej gdzies przez ściane czy jakos niż przez pierwsze piętro i piwnicę
a zamiast pokoju komputerowego bedziesz miała koncik komputerowy i tez bedzie piknie albo jeszcze pikniej :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 sty 2009, 16:28

kamelek1, nie da rady tak... Już kiedyś pytaliśmy fachowców. Bo coś tam coś tam. I tak czy inaczej trzeba by było kuć ściany, ewentualnie parkiet zrywać. A tak polecimy po klatce schodowej, którą i tak trzeba remontować. A ten mój pokoik to i tak jak kącik, taki malutki :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 sty 2009, 16:46

Kolka ale na kuchnie będzie w sam raz.. przedpokój masz spory.. zrób tam kącik komputerowy..tak wiesz na środku żeby mieć oko na całe mieszkanie heheheh

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 sty 2009, 17:01

M0rD3CzKa, taki centralny punkt dowodzenia?? :-D :-D
Ale to mi kabla netowego nie starczy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Osz kuźwa, jakie ja mam problemy :ico_puknij:

Dziewczyny, latem zapraszam Was wszystkie do siebie, to w try miga zrobimy mi i kuchnie i kącik itp. A potem parapetówa :-D :-D Ale sprytnie wydumałam, co?

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

17 sty 2009, 02:10

Kolka-nie ma sprawy,tylko ja mam remontowe talenty jak Ci z czeskich "Sasiadiw".To co ja mam tez przyjechac? :ico_haha_01:

Napisalam w poludnie mega posta i zdechl net.Teraz juz nie mam sily,jestem padnieta i zaniepokojona bo mam jakies krwawienia,na okres za wczesnie a nigdy takie cos nie mialam.Chyba czeka mnie wizyta u gina,a ja tego tak nie lubie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 sty 2009, 03:02

katrin,
katrin pisze:ja mam remontowe talenty jak Ci z czeskich "Sasiadiw".To co ja mam tez przyjechac?
Kasiu, Ty w pierwszym rzędzie!!! ja kocham "sąsiadów"
Jak dla mnie kultowa bajka :-D Przyjeżdżaj- może piknie nie będzie, ale za to śmiechu po pachi :-D
Z tymi plamieniami to KONIECZNIE zgłoś się do lekarza!!! Gin to średnia przyjemność, ale konieczność!! Ja też kiedyś tak miałam. Raz jedyny w życiu... i moja lekarz tak lajtowo mnie potraktowała, że do dziś nie wiem dlaczego... Rzuciła mi kilka podejrzeń, a ja chyba, jak w ankiecie- sama sobie wg uznania miałam wybrać prawidłowe :ico_olaboga: :ico_zly: Ale idź, nie zwlekaj, proszę Cię!!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

17 sty 2009, 17:32

heja..:-D
wpadłam powiedzieć że żyję.. ale nie wiem co pisac :ico_puknij: :-D

[ Dodano: 2009-01-17, 16:35 ]
katrin, koniecznie idź do lekarza.. ja też się wybieram i wybrać nie mogę :ico_puknij:
Kolka, hehe ja też lubię sąsiadów :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość