Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 gru 2008, 10:20

Acia duza pannica z niej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 gru 2008, 10:45

Dzien dobry!
Ja w biegu, bo zaraz musimyzjesc i jedziemy do tej Ikei na poranne zakupy Swiateczne :-)
Chcialam sie pochwalic -Kzys przespal caaaalusienka noc! I wstal 3 miunty temu! SZOK! Cudownie! Wyspalam sie, wczoraj sobie zafundowalam taki relaks przy winku i Sexie w wielkim miescie.. Cudownie!
Ach.. To bedzie dovry dzien! :): Pozdrawiam!
Wpadne pozniej,ja juz sie doczlapiemy..

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 gru 2008, 13:28

Witam i ja :-D


ACIA witaj kupe czasu cie nie bylo,wpadaj czesciej,a dzieciaczki przesliczne i duze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


JULI no to super ze Mis ladnie spal oby tak dalej :-D

[ Dodano: 2008-12-15, 12:34 ]
DLA MARCINKA mojego zieciunia Obrazek Obrazeksto lat sto lat!!

I od Wiki Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 gru 2008, 18:07

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
- dzis konczymy 18 miechow

Witam. Dopiero usiadlam na nonono.. A za 1,5 hdo pracy. ufff. Mama przyjezdza izostaje na noc..ina jutro - bona 9 odbieram mieszkanie. Szef zadzwonil, ze robi miprzelew i pozycza ta kase!!! Ale cudnie! Wiadomo-jest dlug.. Ale mieszkanko juz nasze!

A na zakupach- najwazniejszego- rekawic moto dla Duzego nie kupilam.. Byl maly wybor i takie brzydactwa.. Wiec sie powstrzymalam. Ale za to duzo ozdob kupilam swiatecznych,rzeczy dopakowania i przystrajania prezentow, dokupilam po zabawce dla dzieciakow.. I jutro bede pakowala! Mam juz prawie wszystko. Duzemu jutro dokupie album-tzn taki duzy jakis notes.. Zeby mogl opisywac swoje podroze i wklejac tam zdjecia, czypamiatki.. Bo w koncu zjezdzil kawal swiata, a pamiatki jako takiej ni ma :]

O. Bawmy sie sezamku leci -tez to Mis uwielbia.. Niedzwiedz w niebieskim i Bawmy sie sezamku-dwie ukochane bajki, ktore hipnotyzuja Misia
Wiec czas na kawke i chwila, byodsapnac.. Zupka sie gotuje, Zakupy wypakowane.. Czekam na mame i dalej lece..
Mam nadzieje, ze dzis ta nocka juz tez bedzie lagodna i spokojna.
Bodzis bylo cudownie.. Codzien bym tak chciala :): No ale oczywiscie, nie mozna miec wszystkiego!

Ale wymeczylam kumpla-jezdzil z nami po sklepach 4 godziny! Nosil zakupy i zabawial Misia, jak mama smigala i polowala! Jeszcze jutro skocze do centrum po odbiorze mieszkanka i juz bede miala wszystko!

Kamilka- widzialam kilka fotek na naszej klasie- chyba duzo wam dal ten wyjazd, co? Odpoczeliscie? Kochaliscie sie.. Jak miedzy wami? Piekne zdjecia, cudny wyjazd.. Slicznie wygladalas!

Madzia- fjuu fjuu kobietko! Ty tozawsze taka zorganizowana :): JA jeszczedaleko w ty;le..Ale zreszta-my nic takiego nie przygotowujemy, bo na Swieta prawie nas w domu nie bedzie. Wazny sexik pod choinka hehe. I grzane wino! :):

UCiekam.. Czekam na duuuuuzo do nadrobienia! Jutro usiade po poludniu i bede czytac hehe :) :*

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 gru 2008, 18:20

Juli, to dla Misia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Super ze zakupki udane ,no i jutro odbior mieszkanka rewelka :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Juli pisze:Wazny sexik pod choinka hehe. I grzane wino!

hihi to najwazniejsze przeciez :ico_oczko:


Juli pisze:Czekam na duuuuuzo do nadrobienia! Jutro usiade po poludniu i bede czytac hehe :) :*

hihi dobre az sie usmialam!!!bo tu teraz martwy sezon!! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

15 gru 2008, 18:43

Witam Was laseczki :)
och tak dawno mnie tu nie było. Ale juz wypadłam z rytmu..najpierw niue miałam czasu, potem niczego mi się nie chciało przez te porządkowanie dokumentów Mamy... mieszkanie, odbieranie spadku...prtzykre.
Postaram się teraz wpadać częściej.
Wanesska jest fajniutkim aniołkiem. Bardzo grzeczna i pocieszna. (tfu-tfu-tfu). Juz wiele rzeczy rozumie i coraz nas zaskauje swoimi umiejętnościami.
Nie mam za duzo zdjęć z ostatniego okresu, bo straciłam wenę zupełnie, ale coś tam popstrykałam, więc Wam powklejam .

Narazie buziaki i do sklikania :)

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 gru 2008, 19:35

Cześć Alinko!!!!! Bardzo się cieszę, że wpadłaś! mam nadzieję, że czas powoli leczy Twój smutek... pisz do nas częściej, bo tęsknimy za Tobą i chcemy zobaczyć Wanesskę.

Aciu, oczywiście, że Cię pamiętamy! Julka jak już duża pannica i widzę, że się z Braciszkiem dogaduje :-)

Juli, strusiu-pędziwiatrze, podziwiam za to tempo życia!!!Ale tak chyba lepiej jak Dużego nie ma, bo czas szybciej leci, prawda? Gratuluję szybszego odbioru mieszkanka! No i trzymam kciuki żeby Miśkowi już tak zostało z przesypianiem nocek.

Madzia, chylę czoła przed Twoim zorganizowaniem :ico_sorki: Może wpadniesz do mnie i pomożesz troszeczkę :ico_oczko: ??

Kamilko, ja też widziałam foteczki na NK - rewelka! Widzę, że wyjazd mega udany :-) :ico_oczko:

Dla Marcinka i Krzysia z okazji ukończenia 1,5 roku :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-12-15, 18:41 ]
A u nas coraz lepiej :-) Na razie Krzyś jest w domku więc opieka nad naszymi dziewczynkami idzie sprawnie :-D Weroniczka dużo śpi w dzień, nocki też w miarę; Helenka już super reaguje na siostrzyczkę - chce się Nią opiekować, co jest nie tylko słodkie, ale przede wszystkim kłopotliwe :ico_oczko: Staramy się jednak Jej nie zniechęcać :ico_oczko:
Zmykam, bo Heleneczka domaga się mamusi :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

15 gru 2008, 19:41

troche lata...

Obrazek

będę aktorką

Obrazek

pomagam mamie w kuchni

Obrazek

business woman

Obrazek

głód nie ciotka.. (rano wyrznęła w kant łózka)

Obrazek

Wielki Miłośnik Ksiązek

Obrazek

jesienne spacery

Obrazek

kąpielka(proszę zwrócić uwagę jak mi juz od czasu zdjęcia z arbuzem włoski odrosły hehe)

Obrazek
Obrazek

no i... księzniczka jestem :)

Obrazek

[ Dodano: 2008-12-15, 18:48 ]
Aniu, myślałam, ze Ty to wcale nie masz czasu :)
Gratuluję Wam z całego sreca urodzenia się Weronisi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oby malutka była zdropwiutka i wesolutka. Bardzo się cieszę. Alez ten czas zasuwa, dopiro byłaś w ciązy....
Kobieto, Ty to teraz pewno o wiele mądrzejasza jesteś przy drugim maluszku, niz na poczatku z Helenką, co?
Gdzie mogę zdjęcia obejrzeć?
\Weronika, to piękne imię. Tez mielimy go w spisie,wygrała jednak Wanessa, ale jako drugie jest Weronika :)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 gru 2008, 20:10

OOOOOOOO ALINKA jupi witak kochana steskinilismy sie za Toba i Waneska :-D wpadaj juz czesciej,coreczka urosla a jakie ma piekne wloski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


ANIU to super ze dajecie sobie rade no i Helenka juz kocha siostrzyczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i chce sie nia opiekowac hihi,wiem jak to wyglada bo Wiki Dominisia to non stop chce na raczki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 gru 2008, 21:39

Alinko, Wanesska jest cudna!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-15, 20:45 ]
[quote="Alineczq"

[ Dodano: 2008-12-15, 18:48 ]
Aniu, myślałam, ze Ty to wcale nie masz czasu :)
Gratuluję Wam z całego sreca urodzenia się Weronisi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oby malutka była zdropwiutka i wesolutka. Bardzo się cieszę. Alez ten czas zasuwa, dopiro byłaś w ciązy....
Kobieto, Ty to teraz pewno o wiele mądrzejasza jesteś przy drugim maluszku, niz na poczatku z Helenką, co?
Gdzie mogę zdjęcia obejrzeć?
\Weronika, to piękne imię. Tez mielimy go w spisie,wygrała jednak Wanessa, ale jako drugie jest Weronika :)[/quote]

Czas miewam, ale jestem mimo wszystko trochę zmęczona, więc staram się wypoczywać (czytaj spać).
Mądrzejsza niż przy Helence wcale się nie czuję, bo zapomniałam jakie noworodki są malutkie ... choć w zasadzie szybciej dość szybko wszystko sobie przypominam :-) i mam więcej odwagi jeśli chodzi o opiekę/pielęgnację takiego maluszka.
A zdjęć kilka zamieściłam na naszym wątku, myślę, że ze 3 czy 4 strony wstecz.
Jutro może coś nowego wrzucę ;).
Zmykam oglądać film z mężem.

Naprawdę cieszę się, że wróciłaś, bo wróciłaś, prawda Alineczko?? Już nam nie znikniesz ?? :ico_nienie:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość