Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 cze 2010, 22:07

edulita, jak tam po chrzcinach? czekam na ogromną ilość cudnych zdjęć bo te wasze dziewuszki to takie cudeńka, że hej,zresztą wiadomo po kim :-D
chloe, pocieszające jest, ze to już faktycznie końcówka a od piątku wakacje :ico_brawa_01:
dziewczynki a co tam z Iwcią i Anetką wieki ich tu nie było :ico_olaboga:
a u nas git Jaś szaleje Lenka rośnie ogólna sielanka :ico_oczko: no i zęby w natarciu, bidulka moja się umęczy a nie wiadomo ile to jeszcze potrwa :ico_zly:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

21 cze 2010, 21:50

Hej! Witaj riterko. Współczuję tobie i Lence, mam nadzieję, że wkrótce zęby wyjdą :-) Ja od jutra zabieram się za wypisywanie świadectw. Niecierpię tego!
edulitko, i ja czekam na zdjęcia. A mery? Co u ciebie? Iwciu, wcale teraz nie zaglądasz :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 22 cze 2010, 18:13 przez chloe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 cze 2010, 09:03

Witam
chloe, - no to jeszcze te swiaectwa i juz wakacje :ico_brawa_01:
riterka, - zobaczysz nim się obejrzysz Lenka już będzie gryzła :ico_haha_01:




Ostatnie poprawki przed wyjściem z domu

Obrazek

Obrazek

przed mszą

Obrazek

Ida dorwała kawalera przy ołtarzu :) synek znajomych

Obrazek

z chrzestnymi

Obrazek

z rodzicami

Obrazek

Ida przed ołtarzem

Obrazek

tort

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nikola

Obrazek

goście Iduni prawie wszyscy :)

Obrazek

buziaczki

Obrazek

Obrazek

Nikola z czekoladkami na podziękowania dla gości

Obrazek

wychodzimy do fotografa

Obrazek

po sesjii mama w roli anioła :D

Obrazek

Jeszcze jak dostane już fotki od fotografa to wam wstawie :) miłego oglądania uciekam

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 cze 2010, 21:46

edulita, cudne normalnie powalające dziewczynki wyglądają prześlicznie takie anielice jak trza :ico_brawa_01: a pomysł z czekoladkami rewelacyjny :ico_brawa_01: no i wy również wyglądacie super :ico_sorki:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

24 cze 2010, 22:26

Hej!
edulita, zdjęcia cudne! Twoje dziewczynki są boskie.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

28 cze 2010, 10:48

Hej
Edytko- zdjecia super, ślicznie wszystkie wyglądłayście, a te od fotografa podziwiałam na nk są cudne;Wszystko takie dopracowane i dopiete na ostatni guzik :ico_brawa_01:

Chloe- u nas ok. wczoraj pojechalismy z małym do Chorzowa do wesołego miasteczka , cały dzień zabawy, ja juz nie miałam siły a mój mały na autach cały cas by jeździł, poza tym sprzedałam swoje auto i teraz szukam czegoś fajnego ale cięzko znaleźć, od 1 sierpnia jedziemy na wczasy do Mielna na tydzień juz zarezerwowałam, a narazie siedzimy w domku i kombinujemy jak spędzić czas.
A co u WAS? Masz już wakacje, fajnie być nauczycielem jesli o to chodzi.

Riterko- jak ta mała rośnie, mam nadzieję, ze te zęby nie beda aż tak bardzo dokuczać ;

Pozdrawiam wszystkich
Miłego dnia

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 cze 2010, 21:31

Hej kobietki :-D

całe wieki mnie nie było,łoj stęskniłam sie za Wami strasznie,ale brak czasu mi strasznie doskwiera :ico_placzek: .TEraz mam troszkę luzu,bo moi chłopcy pojechali do babci,to przynajmnie kompa nie okupują i mama może o przyzwoitej godzinie posiedzieć.Poza tym to ranne wstawanie mnie troszkę męczy i wieczorem nawet nie wiem kiedy zasypiam :ico_spanko: .U nas ok Bartek bardzo polubił przedszkole,cieszy się,że po wakacjach będzie już "Biedronką" (teraz był słoneczkiem) i już jest taki duży :ico_oczko: ,że zostać u babci ,to żaden problem :ico_haha_01: .Bardzo wydoroślał odkąd poszłam do pracy :-) .Dominik już zdał do 6 klasy,jak zawsze super :ico_wstydzioch: (troszkę się pochwaliłam ,ale jest kim się chwalić),bardzo wyrósł .

Dziękiuję wszystkim za śliczne zdjęcia,maluszki rosną,te starsze ciężko nazywać maluszkami :ico_oczko: ,ale Lenka ,Idusia i teraz Krzyś są super-kochane małe szkrabiki :-) .Wogóle Edytka jak zawsze wszystko w związku z chrzcinami dopięła na ostatni guzik-brawa :ico_brawa_01: ,skąd Ty masz takie super pomysły na wszystko :ico_noniewiem:

Mery -udanego wyjazdu,a jak Kornelek ?

Riterciu a Twoje Bąbelki,te ich oczęta są zniewalające -śliczności .Mam nadzieję,że ząbki szybko wyjdą i dadzą spokój Lence,bo dla maluszka to umęczenie.

Miałam jeszcze coś napisać ,ale i tak już trzasnęłam pościka ,że hoho :ico_oczko: ,to może dam już sobie na wstrzymanie.Mma nadzieję,że teraz już tak długo nie bedę milczała,że uda mi się do Was zajrzeć :-D

buziaki dla wszystkich :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

29 cze 2010, 21:46

Hej!
Tak, tak, mam już wakacje. W weekend mieliśmy gości. Była moja kuzynka z mężem i czteromiesięczną córeczką. Fajnie było sobie przypomnieć takiego maluszka, dzisiaj do tego odwiedziłam moją przyjaciółkę i jej trzymiesięczną córeczkę :-D Dobrze, że Maciuś już odchowany :ico_oczko: Jutro mam ostatnią radę ped. w tym roku szkolnym i mogę myśleć o wakacjach.
mery, fajnie, że jedziecie nad morze. My też się wybieramy, ale nic nie rezerwuję...Nawet nie wiem dokąd pojedziemy :-D
iwciu, miło, że wpadłaś
edulitko, a ty się melduj i pisz
Dobrej nocki, ja muszę jeszcze popracować :ico_zly:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 cze 2010, 09:50

Witam
Mało zaglądam bo ostatnio całe dnie spędzamy na działce bo upał nam doskwiera :ico_noniewiem:
chloe, - to juz po radzie wakacje czas zacząć :ico_brawa_01:
Bardzo wydoroślał odkąd poszłam do pracy .Dominik już zdał do 6 klasy,jak zawsze super (troszkę się pochwaliłam ,ale jest kim się chwalić),bardzo wyrósł
super chłopaki już takie odchowane :ico_brawa_01:
zaglądaj częściej i pisz co u was
Mery31, zazdroszcze też już bym chciała nad morze :-)
Dziękujemy za wszystkie miłe komentarze do zdjęć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-06-30, 09:56 ]
kilka fotek z ostatnich dni


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

01 lip 2010, 09:36

edulitko, słodkie zdjęcia dziewczynek. Niedługo Idusia będzie obchodziła roczek :-) :-) :-)
Miłego dnia

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość