Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

20 paź 2010, 13:58

ejustysia mowisz ze my duzo piszemy :ico_oczko: wy tutaj skrobieice :ico_olaboga:
aniar gratuluje bo wiedze niebski suwaczek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

20 paź 2010, 14:33

Hej, hej, my juz po przedszkolu i po obiadku, Mati ylko poskubal bo w przedszkolu sie najadl :ico_brawa_01:
W miarę możliwości wypoczywaj więcej to może te bóle ustąpią
staram sie, ale przy Matim czasem to poprostu niemozliwe.
Ja stawiam za rozpoczęty 38 tydzień.
o jejciu, ale super!!!! Ty to juz kochana mozesz spac spokojnie, ciaza Twoja juz donoszona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
do nas w nocy dziś przyszedł igor i oczywiście zlał sie nam w łóżko, budze sie i czuje że mam mokrą piżame, myślałam, że mi wody odeszły.....
Moj nam tez taki numer ostatnio zrobil i to cholera pierwszej nocy w nasz nowy naroznik :ico_zly:
aaaaa Moniczko gratki wielkie za 9-ty miesiąc
dzieki, dzieki :-)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

20 paź 2010, 14:53

u nas tez dzis Sarka zsikala sie ale w swoje lozko i nawet sie nie obudzila, rrano jak wstalka przyszla do mnie a tu juz w polowie pizama sucha ,nawet nie czula chyba :ico_noniewiem: szok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 paź 2010, 14:53

Monia M, a pytalas lekarza o ten Twój stan, współczuję Ci szczerze, ja z Wikiem sie tak męczylam tylko wtedy nie mialam nic kompletnie na glowie, teraz mam Wikunia , ale na szczęscie nawet plecy mnie nie bolą odpukac no a ty z Matim sama siedzisz. kurcze nie ciekawie, ale pociesza myśl ze to już końcówka
ejustysia mowisz ze my duzo piszemy :ico_oczko: wy tutaj skrobieice


ha ha no troche, ale nie to co kwietniówki :-D ale ja dop was zagladam czesto i podczytuje :-D



dobra dziewczyny wzielam sie dzis za pakowania i doszlam do wniosku ze nic nie mam, pierwsze pytanie

ile ciuszków dzieciecych bierzecie do szpitala, ja tam gdzie rodzilam wczesniej nie bralam wcale bo w szpitalu mieli swoje poza tym bylam tam 5 dni no bo po cc a teraz planuje szybki powrot :-D no i wiem ze trzea swoje, nie wiem tylko ile :-D

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

20 paź 2010, 15:33

Jessssuuu ja jeszcze w lesie ze wszystkim :ico_wstydzioch: Do torby powrzucałam na szybko jakieś rzeczy, ale to nie jest jeszcze spakowana torba kompletnie :ico_noniewiem:
ejustysia, ja biore 2 pary ciuszków - 1 na wyjscie i 1 na wrazie czego jakby się w miedzyczasie ulało Matiemu czy coś :ico_oczko: z tym że u nas to rodzisz i wychodzisz... :ico_oczko: :ico_sorki:
A co do porodu to ja nie mam czasu urodzić przed terminem więc mam nadzieje że ani dnia wcześniej!!! :ico_sorki: :ico_nienie:

adka dzięki za gratki :) No chłopak tym razem! :)

MoniaM :ico_brawa_01: za 9 misięc!!!

sylwia
super że to juz 38tc - możesz juz być spokojna :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

20 paź 2010, 16:11

ejustysia, nie pytalam, bo jak bylam 6 pazdziernika to jeszcze wtedy nie mialam tych dolegliwosci.
Teraz mam wizyte 3 listopada. Jesli powtorzy sie az tak zle samopoczucie to pewnie na izbe przyjec pojade, bo nie bedzie wyjscia.

Co do ciuszkow ja zapakowalam 4 komplety ubranek. z Matim miałam 3 i jeden babcia mi potem dowozila.
Wiec teraz wizielam 4. w szpitalu jak wszystko pojdzie dobrze bede 2 pelne doby wiec teoretycznie za duzo tych ubranek, ale jak sie uleje czy cos.... lepiej wiecej najwyzej czyste do domu wroca.

[ Dodano: 2010-10-20, 16:13 ]
MoniaM za 9 misięc!!!
dziekuje :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

20 paź 2010, 16:51

ja spakowalam 4 body na krotki ,2 na dlugi bo nie wiem jak bedzie , 4 pajace , na raczki skarpetki i na nozki..i dla siebie w sumie stanik majtki skarpetki
podklady poporodowe, kosmetyki papier toaletowy, recznik, woda niegazowana, chyba tyle jeszcze kapcie musze kupic i pieluchy

[ Dodano: 2010-10-20, 16:51 ]
aa no i kombinezwon dla malej na wyjscie i czapke

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 paź 2010, 16:57

aa no i kombinezwon dla malej na wyjscie i czapke
:-D :-D :-D :-D :-D o kurka ja czapki nie mam :-D :-D :-D :-D :-D :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

20 paź 2010, 17:08

hehe no widac te forum sie na cos przydaje jednak;P :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

20 paź 2010, 17:48

witajcie
ja tam spakowana, tez mam po 3 komplety i juz mam na wyjscie cieply kombinzeon, dla siebie bielzine, stanik do karmienia, w sumie troche chemii, koszule nocne , rozek, ale u nas tez szybkos ie wychodzi wiec ja mam nadzieje szybko wyjsc, odradzono mi cesarke wiec bede rodzic znowu naturalnie i sie modle zeby bylo troszke szynciej, ale juz sie nie moge doczekac :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość