Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 gru 2010, 00:38

już poprawiłam na 16 pisałas że wczoraj to tak napisałam 15 :ico_sorki:

fajnie,że przeszłaś ciążę bez problemu,u mnie na szczęście też źle nie było,naj mniej z nią miałam problemów z wszystkich i najlepiej się czułam i mam nadziejęże tak będzie do końca tylko zgagę mam większa niż w poprzednich.
na szczęście sprawność całkiem super :ico_haha_01:

Dochodź do zdrowia szybko i ciesz się malutką :ico_brawa_01:
a możesz zdradzić czemu miałaś cesarkę?Bo choć ci przesunęli na 28grudzień to jednak trochę czasu jednak jeszcze było...
ale nie musisz odpowiadać ,najważniejsze,że wszystko dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

17 gru 2010, 00:59

zubelek, tu po pierwszej cesarce kazdy nastepny jest cc to juz takie odgorne zalecenia. Olivka jest tak maciupka, ze boje sie przy niej oddychac nie mowiac zeby ja dotknac.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

17 gru 2010, 01:07

witam nową koleżankę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Życzę córeczce siły

ja po szpitalu. Na szczęście akcji porodowej brak :) ale brzuszek boli. Położna powiedziała, że to może być rosnąca macica, bo jednak jeszcze do porodu jest czasu.
Nie wiadomo czy to był czop. Ale szyjka długa i twarda :ico_brawa_01: także na razie nie urodze. Super, dociągnę do następnego roku hehe
W sumie pojechałąm tylko dlatego, że tu chodzi o dzidzię.. Nie darowała bym sobie jakby prze moją olewke dziecko urodziło się wcześniakiem, tym bardziej, że dzięki zawczasu podanym lekom można było tego uniiknąć...

Był pomysł, żeby mnie zostawić, ale po badaniu lekarka stwierdziła, że wracam do domu pod warunkiem, że będę leżeć...
Ta... ja i leżeć :ico_puknij: nie wiem.. K. jutro zabronił mi wyłazić z łóżka, chyba umrę...

No i przy okazji obejrzałam sobie szpital, popytałam trochę. Chyba się na niego zdecyduję (praski w Wawie)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

17 gru 2010, 11:45

Hej dziewczyny sorki, że ja tak wpadam nie w swój wątek i zaśmiecam.
Alineczq kochana wieki Cię nie widziałam, a tu proszę drugie maleństwo w drodze :ico_brawa_01:
Gratulacje (oczywiście dla wszystkich innych mamusiek również :ico_oczko: )
Co u Ciebie słychać? jak Waneska? Widzę piękna dziewczynka z niej wyrosła :ico_brawa_01:
Jak coś to możesz na priv pisac, żeby nie zaśmiecac :ico_oczko:
Spokojnej końcóweczki wszystkim życzę :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

17 gru 2010, 12:50

Kinga_łódź, ale miła niespodzianka :ico_brawa_01:
100 lat Cię nie widziałam. Jakie to były czasy hehe. Teraz już nie ma ani czasu ani chęci tyle klikać :P Jak tam Twoja rodzinka? Ach napiszę na priva :) Super że wpadłaś :ico_brawa_01:

Ja dopiero się obudziłąm ale dziwne jest wstać kiedy już słonko wysoko ahah
Piję kawkę i zasatnawiam się jak ja wyleżę cały dzień, ale przyznam, że do łazienki z trudem doszłam :( Naprawdę nie wiem dlaczego to tak boli... Dobrze, że nie ma skurczy i akcji porodowej, bo bym dzisiaij w szpitalu się obudziła :ico_nienie:

Może trochę w łóżku popracuję, mam masę tłumaczeń, oddać muszę za tydzień.
Miłęgo dzionka Wam życzę :ico_kawa:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

17 gru 2010, 20:19

Ja tak na sekunde. Dziekuje za gratulacje i owacje :ico_sorki: Jestesmy w domu cali i zdrowi jemy dużo rosniemy i wogóle super. Jak tylko znajde chwile to wpadne i dużo opisze :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

17 gru 2010, 20:59

Agnieszka welkam bak!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wpadaj i opowiadaj, pokaż nam Wiktorka. Super że jesteście już w domciu

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 gru 2010, 23:55

Agnieszka26, witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i czekamy na relacje :ico_brawa_01:

Alineczq, trzymaj się z tymi bólami :ico_sorki:

u mnie ok :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 gru 2010, 00:19

Dziś dzień jakoś minął, ale nospę biorę i czuję ten brzuch, nie umiałam wysiedzieć w domu, pozałatwiałam to i owo.
Kupiłam gacie poporodowe, wkłady i tantum rosa. Przynajmniej zaczęłąm kupować. Bo trochę się wczoraj przestraszyłam, jakby się zwaliło zakupy na jeden dzień. Wózek może bym obejrzała w końcu... Może komodę z jakiejś promocji wyhaczyła... oj zero ekscytacji jakiejś aż wyrzuty sumienia mam :ico_noniewiem:
Dobrze, że pierwszą ciążą się nacieszyłąm na maksa :-D

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

18 gru 2010, 00:25

Hej Aguska stesknilysmy sie za toba super ze juz jestes w domku i gratuje synusia! Czekamy na zdjecia Wiktorka jak tylko znajdziesz chwilke to wklej choc jedno! Czekam z niecierpliwoscia! A u mnie jakos leci jeszcze nie mam kompa moze w pon mi zrobia! jest mi juz tak ciezko ze ledwo chodze dzis na zakupy przed swiateczne pojechalismy kilka sklepow schodzilam i ledwo do kanapy sie doczolgalam! ALINECZKQ nie fisiuj tylko masz odpoczywac i sie nie przemeczac! Buziaki i trzymajcie sie cieplutko :***

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość