Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 sie 2008, 19:30

Hejka wrzesnioweczki

oj przejadlam sie tym grillem juz, jakos nie predko pewnie bedziemy grilowac, nocowalismy u znajomych, jestem zmeczona, niewyspana,, bo nie moglam spac, bo bylo tak goraco, a na dodtaek spuchly mi nogi w nocy i tak mam do teraz.

Bylam dzis w szpitalu, sprawdzic czy wszystko jest w porzadku, akurat moja polozna byla na dyzuze i mi wszystko pokazala, wymasowala mi nogi, posladki i pobudzila jakis miesien w pachwinach, fajnie bylo, przyjemnie na tej porodowce i bardzo mi sie podoba, juz mniej sie boje, sprawdzila mi bialko w moczu i kazala sie nie martwic, bo prawie nie bylo wykrywalne, a po drugie mam tylko jeden plus przy bialku w karcie ciazy a to jest minimalne podwyzszenie wiec kazalai sie nie martwic bo to nie jest wysokie, cisnienie mialam dobre, uspokoilam sie bo ten lekarz kuzwa tylko straszyc umie, a to nie jest takie prostkie, zeby upewnic sie czy jest zatrucie ciazowe, trzeba najpierw polozyc sie do szopitala i ta wykonuja badania, pobieraja siki przez 24 h i wtedy sumuja i na podstwie tych wynikow wyliczaja jak wysoki jest poziom bialka.

No to na tyle, ide spac bo jestem padnieta.

Zycze Wam milej nocy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 sie 2008, 19:31

Przespalam dzis calutka noc,wstalam tylko ze 3 razy na siku
:-D ja tam wogole nie wstaje na siku :ico_noniewiem: dopiero rano ide kolo 8 lub 9 :ico_sorki:
dopoki nie wlazlam tanecznym krokiem do sypialni gdzie mam szafe z luster........i to zobaczylam
no to ladnie :ico_haha_01: ja sie do ludet nie zblizam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 sie 2008, 19:41

Bylam dzis w szpitalu, sprawdzic czy wszystko jest w porzadku
No to super,ze wszystko jest ok-odpoczywaj teraz :-)
ja tam wogole nie wstaje na siku dopiero rano ide kolo 8 lub 9
Ale Ci dobrze,ja jestem w kibelku co 5 minut,mam tak od poczatku ciazy,czasem wiecej czasem mniej ale generalnie wiekszosc czasu spedzam na sikaniu :ico_noniewiem: Az sie boje do miasta ruszyc bo zawsze po 15 minutach biegam szukac toalety. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 sie 2008, 19:48

:ico_noniewiem: moze dlatego nie chodze bo mama sie jeszcze glowa nie przekrecila wiec mi tak bardzo tam nie cisnie :ico_oczko:
Bylam dzis w szpitalu, sprawdzic czy wszystko jest w porzadku
:ico_sorki: :ico_sorki: no Pati to super ze wszytsko ok
:ico_noniewiem: cos bym zjadla ale nie wiem co...

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 sie 2008, 20:39

a ja wcinam lasagne wlasnie :-D

[ Dodano: 2008-08-03, 20:40 ]
cisnienie mialam dobre, uspokoilam sie bo ten lekarz kuzwa tylko straszyc umie, a to nie jest takie prostkie, zeby upewnic sie czy jest zatrucie ciazowe, trzeba najpierw polozyc sie do szopitala i ta wykonuja badania, pobieraja siki przez 24 h i wtedy sumuja i na podstwie tych wynikow wyliczaja jak wysoki jest poziom bialka.
to sie ciesze ze sie uspokoiłas i ze jest dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 sie 2008, 20:48

a ja wcinam lasagne wlasnie
Ja dzis zjadlam dzis tyle,ze brakuje miejsca dla mojego dziecka :ico_olaboga: Ale bede miala co zrzucac jak juz sie urodzi :ico_noniewiem: Siedzimy dzis tylko i jemy......To straszne

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 sie 2008, 20:54

Ja dzis zjadlam dzis tyle,ze brakuje miejsca dla mojego dziecka Ale bede miala co zrzucac jak juz sie urodzi Siedzimy dzis tylko i jemy......To straszne
_________________
powiem ci ze ja tez mam czase takie napady,ale staram sie jesc duzo owoców......, :ico_oczko: takie uroki ciaży :ico_brawa_01: wiec folgujmy sobie ale w granicach rozsadku :ico_noniewiem: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

04 sie 2008, 07:03

Witam z samego rańca! dziś jakko pierwsza :ico_brawa_01: mąż wyprawiony do pracy,my z synkiem już po śniadanku,teraz chyba trzeba iść sie jeszcze zdrzemnąć :ico_spanko: bo dziś w nocy źle spałam,i co mam siedzieć,ide lulu puki córcia moja śpi!pogoda wkońcu fajna-zimno,ja już miałam dość tych upałów,teraz spokojnie można coś porobić,tylko że dostałam jakiegoś kataru :ico_olaboga: jak nie urok to sra....!pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 sie 2008, 09:48

:ico_brawa_01: no to witam jako 2 :ico_brawa_01:
Ja jak zwykle pospalam od 11-8 :ico_sorki: bez sikania :-D
U mnie na zmiane slonce z deszczem wiec tak sobie :ico_oczko:
,tylko że dostałam jakiegoś kataru
ooo to do wyrka herbatka z cytrynka :ico_sorki:
Juz zjechalam ponizej 50 dni w suwaczku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 sie 2008, 10:14

Witam sie i ja jako 3 :-)

jestem juz po sniadanku, nic mi sie jakos dzis nie chce robic, mam lenia po prostu :-D
Pogoda tez nie zaciekawa, popsula sie, jest pochmurno i pada ale tez i sloneczko swieci i jest strasznie wietrznie, w nocy tak lao i tak wialo, ze malo co okien nie wyrwalo, musialam wstawac okna zamykac bo spac nie moglam :ico_olaboga:

Ja tez sie ciesze, ze wszystko jest ok, nie potrzebnie sie martwilam i naplakalam przez tego glupiego lekarza :ico_zly:

A wiecie co spytalam sie poloznej jak sie liczy tygodnie noi powiedziala mi ze ja jeszcze nie skonczylam 33 tygodnia ze dopiero zaczelam, w srode skoncze 33 tygodnie, a ja myslalam, ze juz jestem w 34 i od srody zaczne 35 ojejku jak ta koncowka sie dluzy :ico_olaboga: i wiecie co cos jednak mi sie wydaje, ze przenosze mojego Eryczka :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość