edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

16 gru 2008, 10:21

Witam panie
Frydza a któż to za panienka w twoim podpisie ;) ślina z niej dziewczynka .

Asiula super że dostaliście pozwolenie , od wiosny na pewno zaczniecie :)

Agniecha cieszę się razem z tobą że święta spędzicie rodzinnie , a swoją drogą sprytnie to wymyśliłaś .Co do drzemki u nas to zależy o której wstanie Wiki , jeśli o 6:00 to są 2 drzemki o 11i o 16 a jak o 7-8 to jedna gdzieś koło 13-14tej .

Alexandrowicz witaj witaj .

Madzia prezencik super ja kupiłam Wiki garnuszek na klocki z tej firmy jest super Wiki ciągle za nosek naciskała hi hi hi .Ty to masz powera nie dośc że do pracy chodzisz to już domek ogarnięty a a ja dopiero dziś będę sprzątac , pierogów nie lepię bo u mnie nikt nie lubi z wyjątkiem mnie a dla siebie samej mi się nie chce lepic .

Kamilko witaj super że wyjazd się udał ale się dziwnie czyta że ty na plaży a tu tak zimno hi hi wiem że w Egipcie byłaś oczywiście , no i czekam na fotosy .
Ale wam babcia numer wywineła no masakra , dobrze że to tylko tak się skończyło .
No i Tomuś zuch chłopak super ,

Madzia dla Marcinka z okazji tak pokaźnej roczniczki dużo zdrówka miłości i uśmiechu na co dzień .

Acia witaj , no rosną nam te nasze bąble i tak się wspomina jak to było jak takie maciupkie były a teraz ….... no cóż czas leci do przodu .

Juli dla Gnomka też moc całusków , zdrówka i pociechy z mamusi :)

Alinko witaj kochana co tam u was , jak Wanesska????????????????
No śliczna dziewczynka i już taka dziewuszka się robi no no no

Aniu super że Helenka oswoiła się z nową sytuacją i wiem jak pomoc siostrzana może być uciążliwa .Twoja Helenka jest jeszcze maleńka więc mnożę to razy 2 :)

A u nas nic wesołego Wiki w niedzielę nadziała się na kaktusa , nie zauważyłam :ico_puknij: że to na nóżce jest dopiero wczoraj no nie mądra jestem .Dziś jedziemy do lekarza niech to zobaczy

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 gru 2008, 16:00

Witam :ico_oczko: bylam u kumpeli na klachach ,mezus z Wiki :ico_oczko: teraz czekam na kuzynke ma wpasc z cd z wesela :-D


edyta29, jak Wikusia??to kolce jej sie wbily czy jak??

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

16 gru 2008, 16:35

Hej Dziewuszki!
Ja dzis z pracy wrocilam prawie o 3 rano.. o 7pobudka. Pojechalam na odbior mieszkania..I super! Moj tata mial wiele pytan, pomagal, sprawdzal... No i mam.. MAM KLUCZE!!! Myslalam ze oszaleje ze szczescia. Nie zrobilam fotek,bo nie bylo glowy do robienia..zreszta zapomnialam aparatu! Ale wszystkosuper.. Fakt - stan surowy.. ale ja juz wiem, ze za dwa miechy bedzie piekne. Moze nie bedzie mebli..ale podstawy, takie na poczatek! Akurat na uczczenie rocznicy slubu 9ego lutego!
Po odbiorze iobchodzie.. pojechalam podpisac umowe z energia,zeby zalozyli liczniki.. i nosz k... Czas oczekiwania 17 osob = 3 h!!! Masakra! W miedzy czasie skoczylismy do praktikera ipoogladalam wanny, kibelki, podlogi, drzwi.. W przysz tygodniu z Duzym pojezdzimy, zanotuje co mu sie podoba, a potem zaciagamykredycik w praktikerze - na dzialalnosc daja z 1% ok 5 tysiecy.. Wiec super! Akurat na podlogi, armature i drzwi.
Achh.. padne ze szczescia! Czekam az Duzy wroci do domu..Tylko na kilka dni.. Inie wiadomo czysylwester razem.. ale itak-najwazniejsze, ze pobedziemy razem w te kilka najwazniejszych dni w roku.
Wczoraj zadzwonil i powiedzial, ze po Swietach,lada dzien wyjezdza do Bombaju, doIndii na dlugi kontrakt.. Smutno bedzie. Sama bede kladla podlogii montowala wszystko-dobrze ze umiem.. corcia tatusia hehe :): Ale...wroci na piekne, gotowe.. I bedziemy sie juz razem cieszyc.. A kase zarobi, toi bedzie mozna pomyslec okolejnych wydatkach :ico_noniewiem:
Juz dzis wypatrzylam lampe do duzego pokoju. Musze ja miec, chocbym miala sie pociac! :):
Uff. Musze przystopowac, wypoczac troche.. bo tyle do zrobienia, a ja stale w biegu. Od jutra zaczne ostro sprzatac, porobie porzadeczki..
A dzis pelen relaks na wieczor. Zaraz budze Misia, bo potem bedzie wieczorny cyrk i wyssie ze mnie wszystkie soki :-)

Przepraszam, odpisze pozniej. Musze jeszcze w locie przelknac troche zupy, bood rama jade na jednej bulce i czuje, jak mnie w zoladku swidruje.

Doczytam..doczytam..jeszcze 2 strony mi zostaly! :-)

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

16 gru 2008, 17:14

Juli pisze: No i mam.. MAM KLUCZE!!!

Juli super no to na nowe mieszkanko n :ico_prezent:

No a my byliśmy u lekarza no i kolcy nie da się już wyciągnąc teraz czeba czekac aż organizm zacznie się bronic . czyli ropa się pojawi .Mamy maśc z antybiotykiem aby zakarzenie się nie wdało mam nadzieję że szybko to minie .
Frydza bo widzisz ja nie wpadłam na to żeby ją rozebrac , myślałam że na rączki upadła i tylko rączki wyczyściłam potem mała się uspokoiła i nie płakała Jak przyjechaliśmy do domu było ciemno mała spała więc ją tylko rozebrałam do rajstop i położyłam , rano też było jeszcze ciemno jak ją przewijałam i dopiero w południe patrzę a tu noga cała obolała , no nie mogę sobie wybaczyc że ją cała nie rozebrałam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 gru 2008, 22:34

edyta29, boze biedne dziecko :ico_placzek: :ico_placzek: pewnie cierpi Wikusia biedna,ale to te kolce pod skore weszly??i ropa boze :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-12-16, 21:35 ]
edyta29, i sie nie zdreczaj skad mialas wiedziec ze wszedzie te kolce sa,bedzie dobrze kochana!!

[ Dodano: 2008-12-16, 21:36 ]
JULI super ze masz klucze no to siup trzeba to oblac Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 gru 2008, 23:20

hej

Kamilko cieszę się że wyjazd się udał i że misio był frzeczny i dzielny

Acia Alinka witajcie

Aniu super że Helenka oswaja się z nową sytuacją

Juli gratuluję odebrania kluczy do nowego mieszkanka

Magda zazdroszczę ci tego zorganizowania u mnie święta daleko w lesie, wogóle są jakieś święta :ico_noniewiem:

Ja mam wszystkiego dość, jestem zmęczona, nie mam na nic siły nic mi się nie chce, mam wszystkiego dość, tylko Emilka mnie rozwesela, kiedy wracam z pracy a ona się do mnie tuli iściska mnie za szyje i woła mama mama

Sprawy związane z budową pomału się toczą, szukamy dobrego ale niedrogiego murarza, zaczęliśmy załatwiać kredyt no i jakoś leci
M. poszedł na nockę a ja idę zaraz spać bo słaniam się na nogach. A jak sobie pomyślę że pracuję aż do wigilii włącznie i między świętami też to wszystkiego mi się odechciewa :ico_placzek:

dobranoc kochane, odezwe sie pewnie jutro bo jak M. ma nocki to nie tak łatwo położyć mi się do łóżka

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 gru 2008, 14:00

Witam,ale pustki no nie :ico_olaboga:


BEWU w dupke dostaniesz bo na Marcowkach piszesz ojoj nie ładnie :ico_nienie: :ico_nienie:


ASIULKA biedactwo ,nie dziwie sie ze jestes zmeczona.ale w swieta moze sie odstresujesz pobedziesz z rodzinka i bedzie lepiej!

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

17 gru 2008, 14:22

heheeh frydzuniu juz się melduję! :-D
i musze to napisać: Foteczka Wiki w podpisie jest poprostu cuuuddnnaaa!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczna dziewczynka!! :ico_brawa_01:

ciężki miałyśmy weekend... okazało sie że ten pawik Kali, o którym wam pisąłm to był dopiero początek poważniejszej sprawy.... Biedna Kali złapała jakąs bakterię, w naszej okolicy dużo dzieci na to cierrpiało lub cierpi i miała problemy żołądkowe przez klika dni, jeszcze dzisiaj rano miała rzadką kupkę :ico_olaboga:
byłyśmy u lekarza i bierzemy stosowne lekarstwa, staramy się trzymać dietke, ale strasznie długo to już trwa.... :ico_noniewiem: a Kali biedulka taka chydzinka, jeszcze bardziej mi schudnie....:(

poza tym pochwalę się wam że nasza pani doktor nie mogła wyjśc z podziwu że 1,5roczne dziecko tak dużo mówi :-) Kali pozbierała jej wszystkie maskotki jakie były w gabinecie i nazywała po kolei: lisek, pingwin itd. a później pokazywała i mówiła gdzie maja oczka, noski , ogonji itd. ale byłam dumna mówię wam :-D

Kamilko strasznie się cieszę że urlopik się udał, aż Wam zazdroszczę... :ico_oczko:

asiula będzie dobrze... wyluzuj mała :ico_oczko:

edzia skąd mogłaś wiedzieć, skoro nic na to nie wskazywało.... wiadomo że zrobiłabyś wszystko żeby pomóc córci...

juli gratulkuje odbioru kluczy!!! JUPIIII!!! :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 gru 2008, 14:52

BeWu pisze:heheeh frydzuniu juz się melduję!
no przywolalam cie do porzadku :-D :-D za kaplemenciki Dziekujemy slicznie :-D :-D
Oj biedna Kalineczka ale bakcyl,wlasnie slyszalam o tym wirusie brrr,oby szybko przeszlo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
No i za gadulstwo Niuni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super super :-D
Wiki tez teraz coraz wiecej gada,powtarza taka mała papurzka :ico_oczko:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

17 gru 2008, 14:56

frydza ale z tym powtarzaniem to tez niezły ubaw nie? ja normalnie czasami umiram ze śmiechu, bo to tak wychodzi jakby ona nas przedżeźniała hihihihi

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość