Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

13 lut 2009, 11:31

witam! :-)
Marta super Igunia siedzi,i tak jak mój właśnie w wanience jak go wsadzam odrazu chwyta sie wanienki,a potem za nic nie moge go położyć :ico_brawa_01: tak mu dobrze! :ico_brawa_01:
miszka mój mały jak byliśmy 27 stycznia to mierzył 63,5cm i ważył 6300 a główka 42 :ico_brawa_01: miara również zależy od tego jakie sie dziecko urodziło długie-chyba! tak mi sie zdaje
dałam dzis mojemu małemu rano tej wody na czczo :ico_noniewiem: troszke wypił ale czy pomoże :ico_noniewiem: na razie śpi,zobaczymy jak sie obudzi moze coś go ruszy!
nocka superowa spanie do 5.30!
moja córcia ma dziś pierwszy w życiu BAL KARNAWAŁOWY! :ico_brawa_01: ciekawe jak sie bedzie bawić :675: a potem tydzień feri,bede miała troche luzu,pośpimy dłużej o godzinke,haha :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 lut 2009, 11:40

Agusia1982 pisze:mój mały jak byliśmy 27 stycznia to mierzył 63,5cm i ważył 6300 a główka 42 miara również zależy od tego jakie sie dziecko urodziło długie-chyba! tak mi sie zdaje
O dziekuje kochana,no to faktycznie ma mala glowe bo 39,5 cm :ico_haha_01:
Agusia1982 pisze:nocka superowa spanie do 5.30!
No to super,u nas pierwszy raz od 3 tygodni bylo ok,ale chyba dlatego,ze kupilam lozeczko turystyczne,bo potrzebowalam kojca do zabawy i juz widze ze stare lozeczko wypieprze bo ona wlasnie w nim nie chciala spac,chyba materac byl za miekki i sie zapadala,no i znienilam smoczki na takie specjalne na noc i nareszcie spi jak czlowiek :ico_sorki:
Agusia1982 pisze:moja córcia ma dziś pierwszy w życiu BAL KARNAWAŁOWY!
No to dzis wazny dla Was dzien :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 lut 2009, 11:48

Marta :ico_brawa_01: ale zdolniacha z tej malutkiej Igi super to wyglada, moj tez lezy jak kłoda, chociaz od jakiegos czasu zaczyna chlapac nogami i rekami :-)

miszka, Filip jak go mierzyli jakies dwa tygonie temu to miał 64cm i 7150kg. a glowki to nie pamietam, teraz mi sie wydaje ze ma z 8 kg :ico_szoking: weszłąm z nim na wage i miałam o 8kg wiecej, wiec cos w tym musi byc, jeju a noszenie go to koszmar :ico_olaboga: rece mi odpadaja, chciaz ostatnio sadzam go tak na moje bioderka i pupa sie o nie opiera, wiec jest mi lzej :-)

Ja tez sie musze pochwalic super nocka mały nynał od 21.30 do 7 rano :ico_szoking: potem dałam mu flache i jeszcze do 8.30 kimał :-D oby wiecej takich nocek :-)

No a jedzonko to tylko mu dawałam na sprobowanie deserek tak po łyzeczce i troszke keliku, cycem juz nie karmie, wiec powoli daje mu probowac nowe smaki.

Mam pytanko czy jest to prawda, ze jak dziewczyna karmi piersia i nie miała jeszcze okresu, albo tylko takie plamienie to moze szybko zajsc w ciaze :ico_noniewiem:
Ostatnio ktos mi cos takiego powiedział, ze niby wiele dziewczyn mysli, ze jak nie ma okresu to ciazy po porodzie nie bedzie i potem wpadaja znowu. Niby cały ten cykl jest rozregulowany i tak to potem wyglada. Ale czy to fakt czy mit to nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

13 lut 2009, 11:53

czesc dziewczynki u nas nocka spoko tylko 3 pobudki :ico_brawa_01: ale za to kupsko w srodku nocy mi zrobil dwa razy strasznie sie przy tym cieszac, wie c o 4 rano obowiazkowe wietrzenie pokoju :ico_noniewiem: i spanko z mama w lożeczku do 7 :ico_brawa_01:
Agusia1982 pisze:dałam dzis mojemu małemu rano tej wody na czczo troszke wypił ale czy pomoże na razie śpi,zobaczymy jak sie obudzi moze coś go ruszy!

powinno zawsze u nas pomaga lub jakiegos soczku mu daj...
my tez mielismy problemy kupowe ponad tydzien potrafil nie rob :ico_puknij: ic,a teraz wszystko sie odmienilo i robi kupsko codzennie :ico_sorki:

Yoanna powrotu do zdrowia wam zycze :ico_sorki:
Marta no Igol pięknie siedzi :ico_brawa_01: Kacper rwie sie do siadania ale tez musi sie oprzec lub czegos trzymac :ico_noniewiem: no ale tak pieknie to nie potrafi :-)
Pati dzieki za schemaci waszego jedzonka
u mnie to inaczej:
9 rano butla z kleikiem
12 troche soczku lub kilka lyzeczek kaszki
13 butla
16 butla
19.30 nocna butla z kleikiem
no i ok. 24 butla ale on tylko troche pije wiec jedna na dwa razy idzie :ico_noniewiem: dochodze do wniosku ze to pierwsze karmienie nie bardzo mu jest potrzebne :ico_noniewiem: ,
3 lub 4 rano nastepna butla
ok. 6 herbatka
i od nowa 9 rano.... :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Miszka moj jak mial 3 miechy to 61 cm. i wazył 5900, teraz go nie mierzylismy ale waga to 6.600 na 4 miechy

wczoraj umowilam sie na ogladanie dwoch domow z jr=ednym facetem i ten nonono nie przyszedl i nawet nie odebral telefonu no myslalam ze mnie szlak trafi :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-02-13, 10:56 ]
miszka pisze:no i znienilam smoczki na takie specjalne na noc i nareszcie spi jak czlowiek

miszka dawaj linka na te smoki :ico_sorki:
wiola85 pisze:ze jak dziewczyna karmi piersia i nie miała jeszcze okresu, albo tylko takie plamienie to moze szybko zajsc w ciaze

Wiola ja też tak słyszałam w telewizji w jakims programie o tym mowili :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 lut 2009, 12:06

wiola85 pisze:Filip jak go mierzyli jakies dwa tygonie temu to miał 64cm i 7150kg
Jej no to strasznie male to moje dziecko :ico_olaboga: Przeciez Filipek jest o prawie 2 miesiace mlodszy :ico_placzek: Mam nadzieje,ze wszystko z nia ok :ico_olaboga:
wiola85 pisze:Mam pytanko czy jest to prawda, ze jak dziewczyna karmi piersia i nie miała jeszcze okresu, albo tylko takie plamienie to moze szybko zajsc w ciaze
W kazdym razie karmienie piersia to marna metoda antykoncepcyjna,moja ciotka i kuzynka dorobily sie w ten sposob potomstwa rok po roku,ale sa z tego faktu bardzo zadowolone :ico_sorki:
adia26 pisze:miszka dawaj linka na te smoki
A wiesz ja je w Mothercare kupilam,jakies MAM czy cos,wyrzucilam opakowanie cholera :ico_noniewiem: Na opakowaniu bylo napisane ze na noc.Ale kurcze powiem Ci ze faktycznie nie wypada jej tak czesto jak Aventu :ico_sorki: Nie chciala go na poczatku,tak z 10 minut miala odruch wymiotny jak jej ten smoczek dawalam,ale po chwili juz bylo ok :ico_sorki:
adia26 pisze:wczoraj umowilam sie na ogladanie dwoch domow z jr=ednym facetem i ten nonono nie przyszedl i nawet nie odebral telefonu no myslalam ze mnie szlak trafi
Tez bym sie na osla wkurzyla :ico_zly:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 lut 2009, 14:05

miszka pisze:Jej no to strasznie male to moje dziecko Przeciez Filipek jest o prawie 2 miesiace mlodszy Mam nadzieje,ze wszystko z nia ok
nic sie nie boj na pewno wszystko z nia oki, to moj maluch jest wybitnie wielki i ciezki :-)

A o smoczkach to ja tez miałam z Aventu i malemu w ogole sie nie trzymał w buzi,, wypadał mu, bo one maja taki prosty kształt a teraz ma z NUKa i jest fajny :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

13 lut 2009, 14:47

witam mamusie małych cudownych dzieci :-D
U nas choroba mały kaszle dalej dzisiaj byliśmy u dr i to podobno krtan daje mu popalić , waży już 7800 :ico_olaboga: jest co dzwigać ręce to już mam po kolana
adia26 pisze:wiola85 napisał/a:
ze jak dziewczyna karmi piersia i nie miała jeszcze okresu, albo tylko takie plamienie to moze szybko zajsc w ciaze

Wiola ja też tak słyszałam w telewizji w jakims programie o tym mowili
no ja też słyszłam wiele kobiet tak myśli a potem kolejny dzidziuś w drodze


mmarta bardzo fajna fotka Iga w wannie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u mnie chemat zywienia wyglada ostatnilo tak
8-9 cycek
10-11:30 cycek
14cycek
16 cycek
18 cycek
19:30-20 buteka 180ml mleka
23 cyc
01 cyc
03 cyc
05 ;30 cyc

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 lut 2009, 15:22

wiola85 pisze:A o smoczkach to ja tez miałam z Aventu i malemu w ogole sie nie trzymał w buzi,, wypadał mu, bo one maja taki prosty kształt a teraz ma z NUKa i jest fajny
No wlasnie,ten Avent w ogole jest zrabany,i butelki i smoczki maja do nonono,ja po 6 miesiacu przerzuce sie na Tommee Teeppe,tak jak z butelkami.
wiola85 pisze:nic sie nie boj na pewno wszystko z nia oki, to moj maluch jest wybitnie wielki i ciezki
No a moze wlasnie jest taki jak powinien byc,a ta jakby miala 2 miesiace a nie 5 :ico_placzek:
slonko2008 pisze:U nas choroba mały kaszle dalej dzisiaj byliśmy u dr i to podobno krtan daje mu popalić , waży już 7800 jest co dzwigać ręce to już mam po kolana
Te wstretne chorubska no,Natalia tez cos kicha dzisiaj,ale mam nadzieje,ze nas nie siegnie :ico_sorki:
slonko2008 pisze:8-9 cycek
10-11:30 cycek
14cycek
16 cycek
18 cycek
19:30-20 buteka 180ml mleka
23 cyc
01 cyc
03 cyc
05 ;30 cyc

Matkooooooooo,to Twoje zycie polega glownie na karmieniu :ico_noniewiem: Ale za to Antos dorodny ,sliczny chlopak :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

13 lut 2009, 15:38

witajcie!!!!
ostatnio nie chce mi sie pisać, ale chętnie Was czytam :ico_oczko:
U nas na tapecie makabryczne ślinienie się i ulewanie....Al produkuje ślinę na skalę przemysłową, zalewa się nią cały i wymiotuje równiez sliną, zwłaszcza ze wywołuje u siebie odruch wymiotny wpychaniem paluszków az po samo gardło :ico_olaboga:
Jego szyjka i bródka są w strasznym stanie przez ta ślinę....całe w mikoskopijnych krosteczkach i czerwone :ico_olaboga: robię co mogę, smaruje na grubo sudocremem, ale na razie nie widać różnicy....
A dziąsło twarde jak kamień....

Z optymistycznych wydarzeń-Al testuje mozliwości swojego głosu-zaczyna bardzo cichutko, a potem tak piszczy że bębenki pekaja :-D strasznie jest przy tym smieszny, jak się wysila żeby jeszcze wyższy dźwięk z siebie wydobyć :ico_oczko: zazwyczaj bierze go na piszczenie jak muzykę słyszy :ico_oczko:

Adia, draniu....czemu nie powiedziałaś że w Dublinie będziecie :ico_placzek: jak będziecie odbierali paszport, nie daruję!!!!!!!!! MUSIMY SIE CHOĆ NA CHWILE ZOBACZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

13 lut 2009, 15:51

miszka pisze:No wlasnie,ten Avent w ogole jest zrabany,i butelki i smoczki maja do nonono,ja po 6 miesiacu przerzuce sie na Tommee Teeppe,tak jak z butelkami.

to prawda butelki do nonono przeciekaly :ico_noniewiem: ,a smoczek w sumie jest ok. jest taki płaski po to by maluch mogl sie od niego latwiej odzwyczajic :ico_noniewiem: ,a jak bedzie mial smoka takiego co ładnie w buzi siedzi to pwnie bedzie mu trudniej i caly czas bedzie chcial go cyckac :ico_noniewiem:
miszka pisze:No a moze wlasnie jest taki jak powinien byc,a ta jakby miala 2 miesiace a nie 5

Miszka ty sie nie przejmuj przeciez Natalka byla drobna jak sie urodzila prawda, synek Wioli jest duży wiekszy od Kacpra a przeciez mlodszy od niego o miesiac :ico_noniewiem: kazdy sie inaczej rozwija a dziewczynki sa z rególy drobniejsze niz chlopcy

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość