Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 paź 2009, 13:59

a jak tam twoje skurcze ustaly??
ustały. Wcozraj. Dzisiaj rano miałam znowu teraz takie bardzo mocne i konkretne. CO 6 minut. Juz miałam do mężą dzwonić zeby pomału pracę kończył ale po 2 godzinach mi przeszło :ico_noniewiem:
Mój mąż sie śmiejje że cos mi się tam pozaklejało, bo od piątku chodze jakbym miaal urodzić lada moment i nic z tego nie wychodzii :ico_noniewiem: :ico_haha_02:
Jeszcze jedno pytanie a długo tak plamiłaś po wizycie bo ja właśnie widze że dzisiaj tez jeszcze plamie.?
zwykle krótko. 2-3 godziny. Czasami sie zdarzało, ze jeszcze w nocy.
A teraz może ci się pomału szyjka rozwiera, bo wtedy tez może byc plamienie.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 paź 2009, 15:01

Kilolek to chyba każda z nas czasem tak się czuje;)

U nas pogoda piękna. Upiekłam zebrę. Mati oczywiście miksował:) idziemy teraz na spacerek dopóki pogoda nam sprzyja:)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

21 paź 2009, 15:48

Hej :ico_sorki:
Kasia zaciskaj nóżki jeszcze kochana
Paulina dobrze, że wiesz kidy masz cesarkę, trzymam kciuki i czekamy razem z Tobą
matikasia, zjadłabym taką zebrę :D
Monika ja też myślę tak jak kilolek że to od rozwierania się


Ja dziś odstawiam fenoterol. Biorę ostatni dzień i to połówki na dodatek tylko trzy razy a jutro już nic prócz tych na serce, żeby mi nie stanęło :ico_sorki: Pojutrze na samych witaminach jadę i czekam na reakcję organizmu. Brzuch póki co twardnieje, ale jeśli leki mam odstawić to to robię, także pewnie się powoli zaczyna. Ale wiecie jak to jest, może być tak, że urodzę jeszcze w tym tygodniu, albo przenoszę... Zobaczymy..

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

21 paź 2009, 16:01

no to jak piszecie że to może zaczyna się szyjka rozwierać to sie ciesze :ico_brawa_01: może po tym badaniu coś sie ruszyło bo faktycznie coś mnie chwilami przedtem brzuch pobolewał tak jak na @ niech sie rozwiera i to szybko moja kuzynka ma już dziewczynke zrobili jej dzisiaj cesarke 3300 56 cm ale jej zazdroszcze tylko jestem zła bo nikt od nich mnie nie poinformował przykro mi bo wydzwaniałam do niej dużo ostatnio gadałam po 40 min a oni mnie tak olali dowiedziałam się od swojej mamy tymbardziej ze jest to moja najbliższa rodzina :ico_placzek: ale wiadomo jak to w powiedzeniu z rodziną najlepiej na zdjęciu.
Na pocieszenie kazałam mężowi kupić sobie jakieś super ciacho w cukierni a co !! :-)
A jescze jedno robiłyście wymaz na HBS bo ja właśnie czekam na wynik oby był dobry!

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 paź 2009, 16:06

wymaz na hbs? hbs to z krwi. Czemu wymaz?
Ja robiłam hbs w zeszłym tygodniu
a dzis odebrałam wymaz w kierunku paciorkowca i jest - :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

21 paź 2009, 16:17

Witajcie
wklejam fotki moje obecne
dzisija Wiki malowala po moim brzuszku namalowala dwie syrenki:-)
Obrazek
tutaj mam pepek od farby bo wyglada jakby byl brudny hehe
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 paź 2009, 16:27

A co to jest to HBS? ja nie wiem. A na paciorkowca miałam i też jest ok.

Mikusia fotki rewelacja:)

Wczoraj ostatecznie dopakowałam się do szpitala. Dokumenty też wszystkie w jednym miejscu. Pozostaje dołożyć szlafrok, wodę i pampersy jak moja mama za tydzień przywiezie te małe jedyneczki:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 paź 2009, 16:31

A co to jest to HBS?
na żółtaczkę typu B
większość szpitali wymaga do porodu

[ Dodano: 2009-10-21, 16:36 ]
mikusia1, fajny brzusiu, a taki wymalowany wygląda wielgaśnie :ico_brawa_01:

ja mam od początku ciąży chyba ze 3 zdęcia. Ostatnie w sierpniu chyba robione.

Obecnie siedze w necie i obmyslam prezenty gwiazdkowe :ico_zly: zawsze robię to wcześniej, zapisuję pomysły i potem po kollei kupuję żeby zrobić to na spokojnie. A mam do obdariwania mase osób. Ale większośc to pikuś. Zawsze największy problem mam z chrzesniakami. Dziewczynka 11 lat i chłopiec 13. :ico_olaboga: nigdy nie wiem co im kupić i zwykle nie są to prezenty trafione. Jeszcze dla dziewczynki to jakoś pójdzie, bo dziewczynce łatwiej, ale mój chrzesniak nie dość, ze chłopak to jeszcze niczym się nie interesuje :ico_zly: jakby ktoś miał jakiś pomysł to byłabym bardzo wdzięczna

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

21 paź 2009, 17:08

kilolek, pomyliłam sie GBS to chyba właśnie na ten paciorkowiec
mikusia1, fajny brzuchol taki okrąglutki!

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 paź 2009, 17:29

Kilolek z prezentami to zawsze ciężka sprawa:) my w zeszłym roku zrezygnowaliśmy z prezentów między dorosłymi i wydatków nie było, ale nie było to aż takie fajnie. Może lepiej skromnie a każdemu:) a może porozmawiaj z mamusiami dzieci? bo jednak mama to w domu obserwuje więcej jakie dziecko ma zainteresowania.

Ja zdjęcia robię regularnie co miesiąc z karteczką oznaczoną miesiące, a dodatkowo coś tam się zawsze pstryknie poza. Choć teraz wydaje się już być taka wielka, że to człowiek nie chce się oglądać:)

Pochodziłam dziś z Matim sporo po dworzu, ale chodzę dosłownie jak pingwin. Co chwila bym ławkę musiała mieć aby usiąść.... :ico_sorki:

Spójrzcie na mój brzuch:( to jedna wielka rana i potworne swędzenia :ico_olaboga:
Obrazek
a tu już ja przed chwilką;)
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość