Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 lis 2010, 10:20

w wielu art spotykam coś takiego :
Czy niskokaloryczny cukier jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

Jak potwierdziły badania - erytritol nie ma działania toksycznego. Może być stosowany przez kobiety karmiące piersią oraz w ciąży.

ale jeszcze zapytam swojej diabetolog

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

29 lis 2010, 14:16

Tynusz1, najbezpieczniejsza jest fruktoza, a jeżeli chodzi o słodzik to aspartam jest nim również, i powinno sie go wystrzegac w ciaży. i trzeba zwracać uwage głównie na weglowogany.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 lis 2010, 16:18

pinkoa co kupiliście córeczce? :ico_brawa_01:
Ulesia poprosiła w liście o zestaw z bajki Tomek i przyjaciele http://allegro.pl/thomas-tomek-i-przyja ... 79479.html
Pinko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7mc
a ty kiedy się wybierasz na urlop??
o zwolnienie poproszę lekarkę na następnej wizycie czyli około 22.12 :-D
jestem jakaś rozdrażniona i nerwowa nie wiem czemu??
ja też tak mam, szybko się denerwuję i ludzie mnie zaczynają denerwować..
aż mi się buzia uśmiechneła jak zobaczyłam napis "bez cukru" :ico_brawa_01:
moja koleżanka też kupowała sobie czarną gorzką czekoladę, też można ponoć w ciąży cukrzycowej.

No doczytałam Was :-)
Siedzę dzisiaj w pracy do 17 i zastanawiam się czy wyjadę autem z miejsca parkingowego. Nasypało u nas mnóstwo śniegu i ciągle sypie...

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

29 lis 2010, 21:58

A ja dzisiaj zaczęłam 29 tc :ico_tort: taki bez cukru hihi

Przyszlam niedawno z pracy i jutro tez długo więc może w środę posiedzę na necie i popiszę więcej bo czytam Was ,ale mało czasu na odpisanie właściwie to zmęczenie mi nie pozwala .Oby przeżyć jutrzejszy dzień ufff :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 lis 2010, 22:16

A ja dzisiaj zaczęłam 29 tc :ico_tort: taki bez cukru hihi
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja wczoraj zaczęłam 28 więc się dołączam z :ico_tort: oczywiście takim bezcukrowym żebyśmy wszystkie mogły go zjeść ;)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

29 lis 2010, 22:22

hej

na wizycie wszytko w porządku, 6kg na plusie , serduszko bije jak szalone i wszystkie wyniki w normie :-D

pinko, mój synek też lubi Tomka :-) jego kuzyni mają takiego jak kupiłaś i często się nim bawią :-)
o zwolnienie poproszę lekarkę na następnej wizycie czyli około 22.12 :-D
o to tak 2 miesiące do porodu ci zostanie :-)

a masz już ustaloną date cc??

pinko, @gniecha, gratuluje kolejnych tygodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 lis 2010, 23:25

Hej. Ja na zwolnienie idę 14stego grudnia :ico_sorki: napadało nam śniegu że tragedia :o i co najgorsze rozwalił nam się piec od centralnego, ale jutro M z wlascicielem mieszkania jedzie kupic jakis :ico_sorki:
po wizycie Ok :) usg nie mialam, ale tetno jest dobre :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 lis 2010, 23:45

pinko, mój synek też lubi Tomka :-) jego kuzyni mają takiego jak kupiłaś i często się nim bawią :-)
to może jest szansa, ze tą zabawką pobawi się Ula dłużej, tak jak interaktywnym Mikim, którego dostała od chrzestnej w zeszłe mikołajki. Drogi jak nie wiem, ale bawi się nim do tej pory, więc chrzestna szczęśliwa, że w prezent trafiła :-) :ico_haha_01:
a masz już ustaloną date cc??
no właśnie jeszcze nie, tak na 100% się nie zgadałyśmy, na następnej wizycie się podpytam co i jak.

Idę spać, bo mi się oczy same zamykają... a sama dzisiaj jestem, bo mężulo zaczął w pracy nocki...
Słodkich snów mamuśki ;-)

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

30 lis 2010, 08:35

Witam drogie panie :ico_kawa: jak samopoczucie z rana? Ja bardzo niewyspana bo moje dziecko, które na codzień ma problem żęby wstać przed 8 postanowiło dzisiaj przedłuży,c mi dzień i obudziła sie o 5.30 i oczywiście już nie dało mi zasnąć.
Tynusz1, rozwalony piec w taką fantastyczną pogode? rewelacja, odezwij sie i napisz czy nie zamarzłaś przez noc :-)
Ja na zwolnienie idę 14stego grudnia
to sobie odpoczniesz i na spokojnie na świeta wszystko przygotujesz. A zostajesz już do końca na zwolnieniu czy robisz po prostu przerwe?
6kg na plusie
zazdroszcze :) też chciałabym byc tylko 6 do przodu a nie 12 :ico_puknij:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

30 lis 2010, 08:52

A ja na razie o zwolnieniu nie myślę postaram się jakoś wytrzymać teraz świeta nowy rok może pójdę na 1 tydzień na chorobowe z kręgosłupem czy coś ,ale to po nowym roku tak kąbinować będę do końca !No może 2 tyg przed sobie zwolnię zobaczymy .Na razie brzusio pozwala na pracę ,ale potem będzie tylko rósł no nie??

Ja na razie mam 1kg do przodu od początku ciąży .W pierwszej przytyłam 13 kg chyba już nie wyrównam he .Ale na początku ciązy schudłam 3kg więc temu tak mozolnie u mnie .Jutro chyba mam wolniejszy dzień więc może fotę cyknę !Miłego dnia papa :ico_ciezarowka: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość