Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 cze 2011, 18:30

Czesc Kobitki ;)
Nie rodze :D
mimo ,że wczoraj odszedł mi czop... biało żółto krwisty 4cim około galaretyy...
panik narobiłam mąż mi zemdlal , ok 22 wrócił a ja sobie sikała w kibelku i potem jak zawsze myje rączki i czuje ,że mi cieknie cos i krzycze kochanie zaczeło sie !
ale nie miałam skurczy, jaja se zrobiłam... ide do pokoju a on siedzi blady , dzwon do mamy :d

KOBITKI WIDOK BEZCENNY :) :ico_brawa_01:
ale poszłam w kime i było git. Dziś miał wolne wiec dokupowalismy rzeczy dla Liwki...
smoczek,butelka jedna druga, pampersów jeszcze paczke , spinka do smoczka, kosmetyki dla dzidzi ,
gąbeczka do wanny.. niby wszystko z dolnej półki i 200zł pykło :ico_sorki:
i dopiero wróciłam jak o 11 wyszlismy, do tego taki żar ,że masakra.
Zahaczyłam o rodzinny domek , pojadłam pierożków :ico_brawa_01:
i teraz zabieram sie za nalesniki z serem i truskawkową polewa mniaaaaaam :ico_brawa_01:
a mąż sobie kurcze śpi... zmeczony :ico_spanko:
hahahaha, zakupki go zmeczyły a mnie tam wcale :ico_brawa_01:
jutro o 16 KTG i sprawdzamy moje boskie rozwarcie ;)

co do skurczów łydek itp nie mam , nie miałam i mam nadzieje ,że nie bede miała ale z tego co opisujecie okropne uczucie, współczuje :(

co do czkawki spytałam bo moja mała ma z 5 razy dziennie wieczorem najbardziej ;))

co do upławów, miałam tak jak miałam grzybice czy jakoś tak :ico_sorki:
okorpny intensywny zapach i masa "glutów" biało żółtych...
a mój czop tak jak napisałam żółto brązowo krwisty na okolo 4 cm taki glutek.
i pachniał jak przy dniach płodnych wydzielina :)))
gdyby mnie nie było dłużej niż 2 dni na forum tzn ,że rodze.
515 905 515 :) pisać,dzwonić zdam relacje ;)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 cze 2011, 19:54

no to go nastraszylas :ico_haha_01: oby jak cie faktycznie cos zlapie nie wzial sobie tego na zarty :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Karolina a skad u ciebie w moczu te bakterie? bylas gdzies na basenie, nad jeziorem czy skad sie przypaletaly? :ico_noniewiem: nie zazdroszcze :ico_noniewiem:

ja czekam do wyplaty i tez jade na ost zakupy dla Malej :-) przewijak i gabke do kapania juz zamowilam u mamy, ma mi kupic w ramach prezentu na narodziny, wiec jedno z glowy :-)

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

07 cze 2011, 22:32

Karolina a skad u ciebie w moczu te bakterie? bylas gdzies na basenie, nad jeziorem czy skad sie przypaletaly? :ico_noniewiem: nie zazdroszcze
niewiem wiem tylko że też nerki mi szwankują bo słabo filtrują mocz brązowy i jeszcze białko 300 oj nie wiem co myśleć ale będzie dobrze jeszcze góra 2 miesiące aby wytrzymać.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

08 cze 2011, 08:41

Częśc laski. U nas znowu męczący upał :ico_olaboga: mam juz dość tego upałutzn jakbym nie była w ciązy to pewnie bym się cieszyła zważywszy na to, że od soboty u nas otwieraja basen... ulubione mojej miejsce w lecie :-D
Hm co by tu jeszcze napisac? a na obiad dzis będzie kalafior - ja zjem sam ale mężowi usmażę chyba ( jak mi się będzie chciało ) mielone do tego ... niewiem może pojdę chwilkę na działkę do cienia poleżec bo w domu zdechnąć można.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

08 cze 2011, 08:44

Hey kobitki. U mnie podobnie jak u zirafki upał żar skwar... nic sie nie chce ;(
ja mam dzis naleśniki z serem i musem truuuskawkowym i pomidorówke z ryżem..
o 16 KTG i wizyta ginekologiczna ciekawe jak tam moja mała sie miewa..
obudziła mnie mega czkawką ajjj... za dużo pysznosci wczoraj jadłam to i jej wody smakują hihi :)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

08 cze 2011, 08:45

Cześć, ja nieprzytomna z rana przez ten upał. W domu sauna!! Łażę co noc od 3 dni miedzy kanapa a łózkiem. NIe moge spać. Nie cierpie lata, nie cierpie upału....

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

08 cze 2011, 08:55

Dzień dobry wszystkim! U mnie też upał, ale ja z kolei bardzo lubię lato, słońce i ciepłe dni, także się bardzo cieszę, a ciąża mi w niczym nie przeszkadza. Fakt, że w domu duchota i to jedyny minus, bo cały dzień mam zasłonięte rolety, a nie przepadam za ponurymi ciemnymi miejscami. Jutro jadę na mazury na biwak, to się troszkę pochlapię nad jeziorkiem i poopalam :ico_haha_01:. Trzeba wykorzystać ostatnie dwa miesiące jak jeszcze malucha nie ma, bo potem z synkiem to już nie tak łatwo będzie gdzieś wyjechać. Może za rok dopiero za granicę się wybierzemy

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

08 cze 2011, 09:07

Witam!
Jak kto się chce schłodzic to zapraszam do mnie. Cała noc deszcz padał....chłodno jest bo około 20 stopni bez słonka. Rewelacja.
Malinkax33, no ładnie męża wystraszyłaś :)
A ja mam dziś na obiad makaron z biały serkiem. Mniam.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

08 cze 2011, 09:33

Jak kto się chce schłodzic to zapraszam do mnie. Cała noc deszcz padał....chłodno jest bo około 20 stopni bez słonka. Rewelacja.

bosz... zazdroszczę... mi gdzies teraz spac się zachciało, ale to z powodu tego, że podobnie jak Beti chodz epo nicach i nie moge spac a teraz mnie cos łamie, ale wiem , ze jak się położę to potem bede nieprzytomna!

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

08 cze 2011, 09:47

Dziewczyny już bardzo dawno tosi nie było, ciekawe co z nią

[ Dodano: 08-06-2011, 09:49 ]
mnie też coś łamie, więc chyba się prześpię, a co :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość