Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

19 gru 2011, 11:56

co do ciuszków to do mnie odezwała się kumpela która w kwietniu rodzi ale ona będzie miała syna ale praktycznie wszystkie ciuszki w których teraz Iza chodzi są uniwersalne więc mam nadzieję ze sporo tego weźmie a resztę na allegro lub po prostu wydam do PCK :ico_sorki: bo już żadnych rzeczy po Izie nie zostawiam mam po Julce pół strychu :ico_sorki:
mam w planach iść z Izunią po Julkę po południu do szkoły :ico_sorki:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

19 gru 2011, 13:01

Dzień dobry. Ależ tu pustki. U nas jest już o niebo lepiej, Alanek ładnie przesypia nocki i w dzień jest bardzo radosny, gadatliwy. Chyba ciężki okres minął ... na szczęście :ico_sorki:. Bo już momentami z siebie wychodziłam i stawałam obok, nie wiedziałam co mam z tym dzieckiem robić i nerwy mi puszczały :ico_wstydzioch:

A ja ubranka oddałam siostrze, która w styczniu rodzi, akurat będzie miała też synka, także ubranka pasują jak ulał, bo ja mam bardzo mało uniwersalnych, bardziej takie chłopięce. Ale niestety potrzebowała tylko z okresu 0-3miesiące, a reszty nie mam komu oddać lub sprzedać. Może za grosze na allegro sprzedam, albo na forum :ico_noniewiem:. Nie mam zamiaru tego trzymać, bo po pierwsze nie mam gdzie, a po drugie nawet jak będę miała w przyszłości drugie dziecko to moda się ciągle zmienia i nie będzie chciało chodzić w ubrankach po Alanku. No nie mówię, o takim niemowlaku, ale jak będzie już miało 2-3lata to na pewno będzie miało coś na ten temat do powiedzenia.

Domek już ogarnęłam, Alanek leży w bujaczku. I zaraz pewnie go będę kłaść spać.

A zapomniałam wam się pochwalić, kupiliśmy już łóżeczko dla Alanka. Teraz nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie :ico_brawa_01:. Kupiliśmy takie jak Ty masz Agus. A Ty masz z żyrafą czy z misiem?

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

19 gru 2011, 13:08

kupiliśmy już łóżeczko dla Alanka.
jak już będzie złożone koniecznie musisz się pochwalić :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Alanek leży w bujaczku
Iza też ale my za chwilkę po Julkę idziemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

19 gru 2011, 13:40

Cześć babeczki;-)

Mało czasu mam na forum. Musimy dziś jeszcze skończyć sprzątanie i przykręcić tv do ściany :-) kupiliśmy nowy tv 42cale i ostatecznie stanęło na tym,że wieszamy ;-) wieczorem mamy zamiar ubrać choinkę :ico_brawa_01:

Młodemu chyba ząbek dalej wyłazi,bo skrobie się po dziąśle :ico_olaboga: bardzo go już czuć :-)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

19 gru 2011, 14:36

hej:)
przygotowania do świąt widzę pełną parą idą bo pustki tu :ico_olaboga:

Jaką ja miałam cudowną noc dzisiaj! :ico_olaboga: jak położyłam Oliwkę o 20 spać to wstała o 6 rano :ico_szoking: :ico_szoki Normalnie nie mogłam uwierzyć :ico_brawa_01: ng: A po cycu spała jeszcze do 9,30 :ico_szoking:

Byliśmy na szczepieniach dzisiaj z wielką łaską pozwolili mi zmienić szczepionki na 5w1. Pnemo też dostała no i tylko 2 wkłucia :ico_sorki: Sto rzy lepiej i ona i ja to przeżyłam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

19 gru 2011, 16:28

spacerek zaliczony ale zimno jest brrr

ak położyłam Oliwkę o 20 spać to wstała o 6 rano
wow oby już tak zostało :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sto rzy lepiej i ona i ja to przeżyłam
fajnie że tym razem spokojniej :ico_sorki:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

19 gru 2011, 17:34

nyliśmy dzisiaj u leśnika obejrzerc choinki i decyzja zapdła bedzie swierk niebieski, jutro malż odbierze :ico_brawa_01: zawsze mam takie poczucie, ze jak już jest choinka to świeta w domu, cudowny to czas tylko życzylabym sobie jeszcze śniegu, bo sanki się kurzą

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

19 gru 2011, 18:15

cudowny to czas tylko życzylabym sobie jeszcze śniegu,
zgadzam się :ico_sorki:

u nas Julka dziś ubrała u siebie choinkę :ico_brawa_01:

izuś jak tam u Ciebie? Jak Przemek??

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

19 gru 2011, 18:51

hej laski :ico_oczko:
Byliśmy na szczepieniach dzisiaj z wielką łaską pozwolili mi zmienić szczepionki na 5w1. Pnemo też dostała no i tylko 2 wkłucia :ico_sorki: Sto rzy lepiej i ona i ja to przeżyłam :ico_sorki:
no widzisz jaka ulga :ico_sorki:
my następne szczepienie 11 stycznia mamy :ico_sorki:
izuś jak tam u Ciebie? Jak Przemek??
Przemek dobrze, na szczęscie :ico_sorki: jak jest na lekach to czuje sie normalnie, ale jak leki przestają działać to od razu gorączka i ból w klatce piersiowej :ico_olaboga:
jutro ma kolejne badanie :ico_sorki:

u mnie jakoś leci... jakoś, byłam pozałatwiać dzis parę rzeczy,
chciałam sie zarejestrować w urzedzie pracy jako bezrobotna
i co? NIE MOGE BO MAM ZA MAŁE DZIECKO :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

ustawodawca przewiduje okres ochronny dla matek ze po porodzie nie mogą pracować przez 14 tygodni :ico_szoking: fajny mi okres ochronny :ico_puknij:
a ja sie pytam tej babki czy ustawodawca przewidział ze moje dziecko musi coś jesc i mieć ubezpieczneie zdrowotne :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
mówie jej ze ja chce pracować chocby od dziś a ona do mnie że mam przyjsc po 6 stycznia bo wtedy bedzie mogła mnie zarejesrtować
no to sie jej spytałam kto mi skłądke za ubezpieczenie pokryje pomiedzy 25 grudnia a 5 stycznia to mnie odesłałą do opieki społecznej :ico_puknij: ech, jutro załątwiania czesc druga :ico_sorki:

no i mende Pasika dzis nawiedziłam w Przemka pracy :ico_zly: nie chce mi zmienić tego swiadectwa od Przemka pomimo iż naliczył źle urlop :ico_olaboga: postraszyłam go sądem, pipem i skarbówką :ico_haha_01: pos*rał sie w gacie i kazał przyjść jutro po dokumenty, no zobaczymy co wymyśli :ico_noniewiem:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

19 gru 2011, 19:17

Przemek dobrze, na szczęscie :ico_sorki:
dobrze że już coraz lepiej jest :-)
a ja sie pytam tej babki czy ustawodawca przewidział ze moje dziecko musi coś jesc i mieć ubezpieczneie zdrowotne :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
masakra jakaś co się w tym naszym kraju dzieje.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość