Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 sie 2007, 11:54

Obrazek
to dla naszej kochanej Kingusi!!! dużo zdrówka, słoneczka, żeby każdy Twój dzień przynosił radosne chwile!

Ja dopiero się tu przysiadłam...spałam prawie do 10! hehehe, jakiś mam dziś gorszy dzień...
Chyba się podświadomie stresuję powrotem do pracy...i tym, że mleczka jakoś mniej...dziś już rano musiałam oba zapodać :ico_olaboga: Zważyłam Hankę na łazienkowej wadze i wyszło na to, że w 2tyg. przybrała tylko 100g :ico_szoking: jestem załamana... :ico_placzek: i w cale mi to nastroju nie poprawiło :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Sikorko udanego wyjazdu!

Kamizela moja sie nie gapi w tv, bo jak nie śpi, to ja do niej gadam, albo bawimy się na macie...nie ma możliwości w ogóle obserwowania telewizora.

Glizdunia widocznie Majka potrzebuje więcej jedzonka...Widzisz...Hanka też tak ostantnio jadła, całe dni co 2godziny...i co?nie przybrała prawie w ogóle. Bardzo mnie to martwi...

Ladybird23 to szykuj się na imprezkę kochana!zazdroszczę....

Gosiu ja też jak wariatka!!! już nogami przebieram :-D Masz rację, jakiś majówkowy zlot by się nam przydał! to by były emocje!! ja tam przeżywam jak nie wiem co, jakbym miała audiencje jakąś :ico_oczko: ciekawe jak Hanka zareaguje...

Lecę, bo się księżniczka obudziła. A ja dalej jakaś podłamana tymi cyckami...co tu robic?karmi odpada...muszę chyba jakieś herbatki sobie zapodać...i będę ją przystawiać do cycka częściej. Może w nocy przez sen przystawię...ale czy to coś da? przecież chyba 3tygodnie je co 2godziny i nic to nie dało...normalnie jakby z dnia na dzień ktoś mi kranik przykręcił... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

17 sie 2007, 13:27

Kamizela jako osoba która bada u dzieci lateralizację (stronność ciała) - chciałam Ci napisać żebyś się nie martwiła tym że Twoje dziecko może być leworęczne !!! :ico_nienie: to nie ma żadnego wpływu na postępy w szkole czy rozwój intelektualny a wręcz niektórzy twierdzą że ludzie lewostronni są bardziej tworczy, mają większą wyobraźnię itp. (jedynie w życiu codziennym są czasami przeszkody ale niezbyt chyba dotkliwe np. prowadzenie samochodu, ale wiekszość osób leworęcznych radzi z tym sobie normalnie...) stronność ciała jest zakodowana w genach, można oczywiście przyuczyć dziecko do pisania drugą ręką ale to jest właśnie najbardziej niebezpieczna sytuacja - gdy dziecko jest lewostronne a rodzice próbują na siłę nauczyć je posługiwać się prawą ręką
na ocenę która strona dominuje u Twojego dziecka przyjdzie jeszcze czas :-) w przedszkolu, na razie obserwuj którą rączkę woli a co najważniejsze które oko i którą nogę preferuje bo wtedy łatwiej określić, która strona jest dominująca (ale u tak małych dzieci trudno to stwierdzić :ico_oczko: )
takie małe dzieciaczki to jeszcze mogą używać rączek na przemian
oj przepraszam, że takie kazanie walnęłam, ale wiecie jestem w temacie :-D
lece bo płacze.........

[ Dodano: 2007-08-17, 14:03 ]
zborra, nie martw się :ico_pocieszyciel: ja mam tak samo od jakiegoś czasu, ale przecież będziedobrze prawda??? :ico_noniewiem: nie wiem co jest z tym pokarmem ??? dlaczego tak maleje... a ja ciągle piję herbatki i karmi i nonono :ico_zly:

Lady ale masz fajnie, też bym się pobawiła - niestety jedyne wesele na jakie mieliśmy iść jest za daleko i musieliśmy zrezygnować :ico_placzek:

Gosia A, JA CHCE SPOTKANIE!!! :-D

a w TV moja też lubi się gapić le tak za dużo nie pozwalam ...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 sie 2007, 14:23

A ja dziś czuję się podle...ten pokarm mnie dobija...już chyba zaczynam sobie wmawiać, że Hania głodna,...wyjęłam sobie nawet jeden woreczek mleka na zapas.
J znów na tenisie..
do tego rodzice prowadzą między sobą ostrą wojnę... :ico_placzek: mam dość...mam swoje problemy a jeszcze się muszę nimi stresować :ico_placzek: no nie wiem, czy to wspólne mieszkanie to dobry był pomysł...teraz mam wyrzuty, że mama ma zostawać z Hanią. a do nonono to wszystko!!!
wróciła z zakupów z awanturą, że ziemniaki jeszcze nie wstawione...Ojciec :ico_zly: i się wydziera, że ją z domu wywali :ico_olaboga: że kluczyki od auta schowa itp... :ico_noniewiem: ja nie kumam jak po tylu latach ludzie mogą tak zwariować.!? to trzeba było się rozejść jak był czas...a nie mi tu na starość szopki odwalać :ico_nienie: ...Mam dość!
Akurat musieli dziś, jak ja mam płacz na końcu nosa...I muszę sama sobie w myślach przywoływać jakieś miłe chwile, bo inaczej był ryczała od rana do wieczora chyba...
Chciałam pod wieczór na zakupki jakieś skoczyć, ale teraz to nie wiem, czy będę mogła Hankę zostawić im? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

17 sie 2007, 14:31

zborra, ciężki dzień masz widzę, spróbuj nie przejmować się rodzicami - pomyśl, że to są sprawy między nimi i nie mają wpływu na Twoje z nimi relacje... wiem to się tak łatwo mówi... moi się rozwiedli jak byłam w podstawówce... szkoda gadać, do dzisiaj mam z nimi jazdy... echhh najgorzej jak masz swoje potrzeby a akurat wszyscy mają Cię w nosie...
przetrzymaj ten dzień - jutro będzie lepiej :ico_oczko: oto rada rasowego terapeuty :-D zawsze do usług :-D :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 sie 2007, 14:36

Nie mam czasu niestety na czytanie, :ico_placzek: ale wpadłam się pożegnać - do środy, bo we wtorek pewnie późno wrócimy.

[ Dodano: 2007-08-17, 14:37 ]
Jeszcze wszystkiego dobrego dla Kingusi :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

17 sie 2007, 14:51

Wpadłam znowu...po przerwie.

Znowu nas nie było, ale już mojemu M. skończył sie urlop więc już koniec z wojażami, teraz jedynie takie jednodniowe.

Gosia nieżły olbrzymek z tego Twojego Huberta, idzie jak nic w ślady za tatą, przeczytała ma gg parametry wagowe i wzrostowe Twojego szkraba. A mnie sie wydawalo że moja Ikunia duża, waży zaledwie :ico_oczko: 6 kg, i akurat w 3 miesiące podwoiła swoją wagę urodzeniową.

Napiszę później co więcej u nas.

Sikorko miłego wyjazdu, aczkolwiek nie doczytałam dokładnie co i jak.

Doris dla Twojej Małej wszystkiego CO NAJLEPSZE, moja jutro kończy 3 miesiączki, więc wpadnę i postawię jakiego cyber-szampana.

To buziaki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

17 sie 2007, 15:01

mama_Dominika, witaj!!! :ico_brawa_01: właśnie się ostatnio zastanawiałam co u Ciebie :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 sie 2007, 16:46

Wiecie co...chyba zaczynam od dziś podawać trochę mleka modyfikowanego...Cóż, niedługo i tak bym musiała po mału wprowadzać, bo praca...więc nie będę jej i siebie męczyć, tylko zaczniemy powiedzmy od 1sztucznego karmienia dziennie....Trochę mi żal, przykro i w ogóle, ale i tak to musiało nastąpić.
Teraz idę prosić mamę, żeby popilnowała Hani, a my może się wyrwiemy.
Irminko witaj!!! i już nie znikaj!!!
Anza :ico_sorki: dzięki!!!

A jakie mleczko podajecie maluszkom?bo nie wiem, jakie kupić... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 sie 2007, 17:44

witajcie dziewczynki
Ja tylko na chwilkę. Złapałam zasieg na modemie więc wpadłam zobaczyć co słychać. Ala właśnie śpi z tatusiem, a ja podziwiam cudne widoczki za oknem.
Ala czuje się dobrze, swój zachwyt górami wyraża tak jak potrafi najlepiej, śpi prawie cały czas :-D postaram się zajrzeć jeszcze wieczorem. Buziolki dla wszystkich

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

17 sie 2007, 18:28

jestem na moment :-D zbora- a nie lepiej ci odiagac i mrozic?jak masz mleko ? co do sztucznego to my bebilon ( massumi też )- troche drozsze od bebiko ale podobno lepsze

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość