chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

21 lip 2010, 19:13

Hej!
Z Maciusia nóżką jest wszystko w porządku. We wtorek weszłam z nim do pediatry, wysłała nas na rtg. Gdy poszliśmy do niej z gotowymi zdjęciami, to stwierdziła, że prawdopodobnie z nóżką coś nie tak :ico_olaboga: Dzisiaj byliśmy z małym u chirurga dziecięcego. Obejrzał i stwierdził, że wszystko w porządku, mam mu tylko ciągle robić okłady z altacetu i smarować żelem , aby zlikwidować krwiaczka :-) oraz do piątku ma za dużo nie chodzić (z tym gorzej będzie). Ulżyło mi. Nad ranem w piątek wyjeżdżamy nad morze. Dla małego to świetna rehabilitacja, zbawienny wpływ wg lekarza będą miały fale morskie :ico_brawa_01:
edulita, jak po imprezie?

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

28 lip 2010, 19:32

Witam was dziewczyny :ico_oczko: jezuuuuuuuuuuu wieki mnie tu nie bylo,wybaczcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Nie wiem od czego mam zaczac,moze od zyczen dla Idusi,troche spoznione ale jak najbardziej szczere.Idusiu wszytskiego dobrego rosnij duza,zdrowa i kazdego dnia dostarczaj rodzicom mnustwa radosci :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Chlo matko boska to troche strachu bylo,aledobrze ze juz dobrze :ico_sorki:

Riterko ale ta twoja Lenka rosnie :ico_brawa_01: sliczna dziewczynka :ico_brawa_01:

No i dalej nie pamietam co chcialam napisac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 lip 2010, 20:15

chloe, jak Maciej? już siniak zagojony?
kati84, witaj jak fajnie, ze się odezwałaś? jesteście juz w Polsce czy dalej na obczyźnie?
u nas ok, ząbki idą Lenka marudzi normalka :-D
ale co tu tak cichutko wszystkie na wakacjach?

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

28 lip 2010, 20:47

juz w Polsce czy dalej na obczyźnie?
no niestety to drugie,ale juz nie dlugo i wracamy do pl na stale :-D :ico_brawa_01:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

31 lip 2010, 21:18

Hej! My już w domku. Wyjazd się udał, ale pogoda była w kratkę :ico_haha_01: Na szczęście wróciliśmy cali i zdrowi, nawet kąpiel w morzu Maciejowi nie zaszkodziła.
cześć kati, dawno się nie odzywałaś

[ Dodano: 2010-08-17, 12:06 ]
Kilka dni minęło, ale widzę, że tu ciągle cisza. My wczoraj wróciliśmy z wypoczynku na wsi. Było bosko!
Co u was dziewczyny??

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 sie 2010, 22:52

hej hej co tu tak cichutko, na wakacjach wszystkie?
chloe, fajnie, ze sobie odpoczęliście, jak tam nóżka Macieja?
u nas ok Lenka rwie się do siadania Jaś szaleje a ja gdzieś pomiędzy :ico_oczko:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

26 sie 2010, 15:35

Hej!
riterko, chętnie obejrzę zdjęcia twoich maluszków. Może nam wyślesz??
Dziś byłam w szkole, jutro idę na egzaminy poprawkowe. Rok szkolny tuż, tuż. Ale wiecie, co? Nie narzekam, lubię ten młyn :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

27 sie 2010, 20:54

chloe, wyślę obiecuję mega pakę na pół roczku Lenki, więc postaram się zebrać tylko ciągle czasu brak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 wrz 2010, 21:00

Witam
Jak tam przedszkolaki i ich mamusie ?
U nas dzis bardzo udany dzień w przedszkolu Niki została choc troszke na początku była smutna, za to Ida to jak weszła ze mną do sali odprowadzić Niki to nie chciała się dac zabrać z tamtąd wołała tylko cieci cieci tzn. dzieci widze że z drugą nie będzie problemu w przedszkolu póżniej robiła papa przez okno Nikolci i dzieciom z grupy
Szczepienia nie zrobilismy bo nie było pani dr więc za tydzień, a u neurologa okazało się że Ida już jest taka sprytna i świetnie sobie radzi więc już wyszła na prostą i koniec z rehabilitowaniem i nadzorem neurologa - chyba że coś by nas martwiło, niepokoiło to wtedy mamy sie zgłosić - Tak się ciesze że dała sobie radę normalnie takie dni są warte całego trudu i naszego i Idy te nasze ciągłe gimnastyki i cwiczonka choc czasami nie było łatwo
riterka, - czekam na fotki z niecierpliwością :-) czy Jas chodzi do przedszkola?kati84, - super że wracasz do Pl chyba troszke tesknisz do znajomych i rodziny ?
Oliś śliczna gwiazda ale ma po kim urode dziedziczyć więc nic dziwnego :ico_brawa_01:
chloe, - rok szkolny sie zaczol więc znów pełną parą do pracy, a jak Macius w przedszkolu ?

U nas dzis piękna pogoda po przedszkolu wybrałam się z dziewczynkami do mini zoo bo nazbierało nam sie suchego chlebka a tam mozna karmic zwierzatka - więc dzień udany i bardzo miło minoł. Teraz M kapie dziewczynki bo mnie złapał ból @ i cały brzuch i krocze mnie boli zaraz tez ide sie kąpac i spac tylko jeszcze wyprasuje na jutro ubranka dla Niki bo M to nie bardzo sobie radzi z sukieneczkami . Dobranoc

[ Dodano: 2010-09-01, 21:01 ]
kati84, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: w imieni Idy za zyczonka

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

03 wrz 2010, 18:03

Hej!
edulitko, to pięknie, że Ida nadrobiła "zaległości" i pięknie się rozwija.
U nas w porządku. Maciej chodzi b. chętnie do przedszkola, codziennie budzi się po 6.00 i woła tatę: "Wstawaj śpiochu. jedziemy do przedszkola, nie chcę się spóźnić". W środę i w czwartek odbierałam małego z przedszkola. Płakał... nie chciał iść ze mną do domu. Dziś odbierał go wyjątkowo tata i historia się powtórzyła, więc mój poszedł i przedłużył pobyt Macieja do 14.00 (był do 13.30). Zobaczymy, czy będzie jadł obiadek :ico_olaboga:
Rok szkolny się zaczął, ale ja lubię ten młyn :-)
riterko, słowa dotrzymałaś. Jak znajdę chwilkę, to i ja wyślę pare zdjęć.
iwciu, mery, anetko, a wy gdzie się podziewacie?
Miłego weekendu.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość