Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

08 cze 2011, 09:55

Joanna24, lece do ciebie :D o mamo... jak mi sie nie chce gotować obiadu :(
mężulek znów w domku.
uwielbiam lato ale teraz kiedy tak mi ciężkooo.. to mam dość.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

08 cze 2011, 10:15

dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki, ze tak powiem. Czy orientuje się któraś z was jakie warunki trzeba spełnić żeby starać się o dofinansowanie z UE na rozpoczecie własnej działalności i tak samo można dostać pieniądze z Urzędu POracy. Tylko niewiem od czego zacząć....

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

08 cze 2011, 10:20

zirafko trzeba być co najmniej pół roku na bezrobotnym. Trzeba napisać biznes plan, który oni muszą zaakceptować. I lepiej nie zaczynać zimą pod koniec roku, bo oni wtedy już kasy nie mają i wszystkie plany odrzucają.

[ Dodano: 08-06-2011, 10:22 ]
a ja szukałam na allegro jakieś ładne staniki do karmienia. Bo nie chce takiego zwykłego nieatrakcyjnego. Macie jakieś swoje opinie na temat staników, który lepszy?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

08 cze 2011, 11:04

Macie jakieś swoje opinie na temat staników, który lepszy?
ja miałam taki jak go nazwalas zwykły nieatrakcyjny ale był wygodny i nie zamierzam innych kupowac bo mam "pozostalości" po pierwszym dziecku a szkoda mi tracic pieniędzy na cos co mam i nie na długo bedzie słuzył. Ale pewnie w necie az się roi od takich ładnych i napewno cos znajdziesz.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

08 cze 2011, 11:07

bo ja mam taki problem ze nie mam dużych piersi i lepiej wyglądają w usztywnianych stanikach. Nie chodzi o jakieś gąbkowane mega, ale w tych szmacianych będą takie płaskie. No co prawda trochę mi urosły tak z półtora rozmiaru, ale i tak nie chce chodzić w takim typowo materiałowym. Czy są jakieś usztywniane do karmienia czy raczej takich nie znajdę?


Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

08 cze 2011, 11:34

Ojej Zirafka ale sliczne :D Tylko ja sie boje kurcze kupowac przez internet bo nawet jak ostatnio kupilam sobie dwa w 'zwyklym' sklepie, oba 80 i nie przymierzylam ich, to jeden mnie cisnie nawet jak jest 'najluzniej' zapiety a drugi jest znow za luzny nawet na 'najciasniejszym'.. i tak to jest jak sie nie przymierza :/

A co do pogody laski to wspolczuje bo domyslam sie ze ciezko jest jak tak goraco ale ja chcialabym choc troche sloneczka zobaczyc.. A u nas jeden dzien sloneczko swieci a potem tydzien pada :( Zimno nie jest ale tak ponuro :(

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 cze 2011, 11:44

Hej :ico_ciezarowka: :-)

U nas o dziwo nie ma słonka i wieje, ale cieplutko jest, niestety...
Wczoraj pojechałam autobusem do ginki i ledwo się dowlokłam z powrotem, never ever :ico_nienie:

Ja przy Zu miałam zwykłe bawełniane staniki, ale muszę teraz nowe kupić, bo coś mi cycki urosły :ico_haha_01:
Znałazłam takie coś
http://allegro.pl/stanik-z-fiszbina-do- ... 60602.html
Cena niewielka to można zaryzykować bez mierzenia.
Teraz problem mam z tymi zwykłymi, bo nie ma dużych rozmiarów :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

08 cze 2011, 11:53

No ciekawe te staniki szczególnie te które zirafka znalazła. Ale kurcze Aga ma rację szkoda kasy na coś co może okazać się niedobre rozmiarem. Więc chyba jednak przejadę się do sklepu po taki zakup.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

08 cze 2011, 11:56

No z taki mozna zaryzykowac Kocura ale dac wiecej to szkoda jakby jednak nie byl dobry.. Przejrzalam ebay i znalazlam tylko jeden we wzory a reszta czarne/biale/szare.. Za to na allegro sa takie sliczne ze po prostu nie mam slow..
Nina wejdz sobie na allegro znajdz uzytkownika DoKarmienia (dokladnie jak napisalam) i zobacz jakie on ma biustonosze.. Cudo po prostu, do wyboru do koloru przepiekne!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość