basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

18 lip 2007, 13:37

Hej dziewczynki
Ja tez sie melduje - dzis troszke chlodniej ale i tak nie latwo przetrwac.
Szymcio wczoraj zasnal o 21 i obudzil sie dopiero o 4 rano :ico_szoking: bylam w wielkim szoku, pil przez sen, zmienialam mu pieluszke przez sen - chyba wykonczyla go ta temperatura. za to dzis odrabia.. nie spal jeszcze nawet 5 minutek odkad wstal.

Syla wstawie zdjecia twojego zieciunia jak odnajde kabel do aparatu :ico_wstydzioch: gdzies go schowalam ..ale gdzie? a neurolog - chyba tak zapobiegawczo - my dopoki mu nie spadna do konca wskazniki te z toxo to musimy biegac na badania:( grunt ze wychodza dobrze.

Caro - u nas hemoglobina wyszla 9,9 wiec podobnie jak u ciebie i dali to zelazo.. hmmm znow co lekarz to teoria - troszke sie obawiam ze zabki jak mu wyjda to przez zelazo nie beda za zdrowe... zobaczymy na kolejnej morfologii

Rybko - piekna waga! te kaszki jednak daja "masy" dzieciom ..

A z jedzonkiem - ja w takim razie tez chyba cos mu dam nowego tylko zaczac od kaszek? czy deserkow? jak myslicie. On to w ogole niejadek - cyca chce ale mlekiem z butli od dwoch dni pluje - myslalam ze po prostu mu goraco i nie chce mu sie jesc ale dzis jest chlodniej a on wypil 30ml... wrrrrr niejadek

wiecej nie pamietam:(

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

18 lip 2007, 16:16

a moj Kacpo ... calutki dzien spi :ico_szoking: wstal o 8 zjadl ..zasnął... pozniej o 11 zjadl...chcialam sie z nim pobawic ...zasnął mi na kolanach ....pozniej 13 napil sie herbatki... znow zasnal.... o 15 zjadl i znow spi :ico_szoking: czy cos z nim nie tak??? :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-07-18, 16:17 ]
ubralam go przez sen i ide na spacer moze swierze powietrze go ... rozbudzi :ico_olaboga: :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

18 lip 2007, 20:47

a ja mamjuż dośc kolejny dzień na walce z jedzeniem mała znowu nie chce pić mleka kręci się wierci wypluwa smoka nie wiem co to jest.kupki dalej są zielone.ogólnie jest pogodna ale przychodzi moment i widze że jest śpiąca i głodna a ona nie chce jeść.mamy problem bo już mniej śpi i kiedy mam jej dać .wogóle przed chwilką strasznie sie zdenerwowałam jeszcze się trzęse i ryczę.mała już śpi ale często mi sie krztusi ślinką i kaszle i jak spi i jak nie śpi,zaczęła mi się krztusić przez sen i kaszleć to zawsze ją na bok i jest ok.i teraz tez przestała kaszleć i myślałam ze już dobrze a ona bezwład i jakby przestała oddychać wiec ją do góry nogami i po pleckach i troszke poczasłam i zaczęła płakać i teraz śpi ale co to było nie wiem czy od tej ślinki boże dlaczego wszystko sie komplikuje nie chce tu być sama chyba nie daję rady.nie wiem co jej jest z tym jedzeniem i fiksuje już z nerwów.
STÓWA DLA ANDRZEJKA I DUŻO BUZIACZKÓW :ico_tort:

[ Dodano: 2007-07-18, 20:48 ]
przez to chyba dzisiaj nie śpie w nocy będę przy niej siedzieć nie wiem czy cos zrozumiecie z tego co napisałam

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

18 lip 2007, 22:23

syla75, nie martw sie i nie denerwuj ... niestety czasem zdarza sie takie cos dzieciom :( moj dawid ciagle tak mial kladz mala zawsze na boczek i pod nozki lozeczka podluz cos zeby miala glowke wyzej moze pomoze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

18 lip 2007, 22:57

hej kochane :-D
Ja tezna sekundkę... Mała ma nadal 37,6C temepratury ale to podobno od zebów :ico_zly: a tu jutro mamy szczepienie i nie wiem czy z taką gorączka to mozna :ico_olaboga: a durnie w UK sie takimi rzeczami nie przejmują i szczepią :ico_puknij:

syla głowa do góry, będzie dobrze... wiem, że to trudne ale musisz przede wszystkim opanowac emocje, bo malutka je z ciebie "sczytuje"... a jeśli nie chce mleczka to może podawaj jej obiadki jakies lekkie... wiem, że moja kolezanka tak zrobiła ze swoim synkiem bo on pluł mlekiem że hej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

18 lip 2007, 23:14

kasi.k, jesli jutro tez bedzie miala okolo 37 st temperatury to radze nie szczepic :ico_noniewiem: Niby to od zabkow ale juz organizm oslabiony

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

18 lip 2007, 23:39

Marzenka sliczne dzięki :ico_sorki: zmierze jej jutro rano temperaturę i rzeczywiście jak będzie to przełoże to szczepienie...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 lip 2007, 09:29

witam - dziekujemy za zyczonka dla Andrzejka. Wczoraj nie wchodzilam na TT,bo postanowilam spedzic caly dzien tylko z mezulkiem i malym.

Lezalam z nim w lozku prawie caly dzien :-D Fajnie bylo :-D

syla - a pytalas pediatry co to moze byc???Moze jej mleko nie smakuje - ja slodzilam malemu bebilon pepti glukoza i od razu zaciagnal :ico_olaboga: Pediatra powiedziala,ze mozna dosladzac :ico_olaboga:

kasi.k - nie szczep jak mala ma temperature,bo moze znowu im sie wydaje,ze to od zabkow a moze to cos innego ( tfu tfu )Tak jak jej wmawiali kolki jak miala skaze :ico_zly:

M0rD3CzKa, fajnie masz z tym Kacpim.Moj co prawda tyle nie spi ale za to grzecznie lezy na lozku albko lezaczku nawet 1,5 godziny.Potem chwila zabawy z mama,jedzonko i lulu na godzinke lub dwie :-D
Oczywiscie go nie chwale - bo jak tylko pochwale to on sie momentalnie psuje :ico_szoking: Jak przeczytalam mezowi kiedys posta Kasi.k,ze Viki obudzila sie w nocy o 3 wyspana to maz na to,ze dobrze,ze nasz tak nie robi bo by w pracy dziwnie wygladal z podkrazonymi oczami - i co zrobilo nasze dziecko w nocy ??? Obudzilo sie punktualnie o 3 i byla jazda godzine czasu nie chcial spac :ico_olaboga:
Wiec nie chwalwe go wcale a wcale :ico_nienie:

basik, ja bym dala najpierw kaszke a potem deserek :ico_haha_01:

asiula.k11, no to milego pobytu :ico_brawa_01:

caro - i co twraz z tymi wynikami???Musisz podawac malemu jakies leki???

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

19 lip 2007, 13:27

hej dziewczyny. Wróciłyśmy :ico_haha_02: było super. Odpoczęłam na maxa, ale chciałybysmy posiedzieć jeszcze troszkę na wsi , a tu mąż przyjechał i trzeba było wracać.
Oleni bardzo się podobało u dziadków i cioci :-) była spokojniutka, codziennie wieczorem ciocia ją usypiała, tak błyskawicznie, że nawet ja tak nie potrafię :ico_szoking: do babci ciągle się uśmiechała :ico_haha_02: czuła się tam wspaniale. I jak tylko wróciłyśmy nie mogłam jej wieczorem uspokoić, zasnęła dopiero po 23 :ico_szoking:
Teściowa stwierdził, że mała bardzo przytyła :-D
kurcze chyba nie nadrobię zaległości postowych :-D

[ Dodano: 2007-07-19, 13:28 ]
A i muszę się Wam pochwalić. Od porodu zrzuciłam 22 kg :ico_szoking:
Rybko ale masz fajnego tygryska :-D
Ostatnio zmieniony 20 lip 2007, 11:18 przez Blanka26, łącznie zmieniany 2 razy.

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

19 lip 2007, 14:56

Witam ja już nie wytrzymuję tych upałów a ponoc jutro i pojutrze ma być jeszcze goręcej.Przedwczoraj o 9 rano na termometrze było 50 stopni w słoncu i zero wiatru.Przez te upały boje sie aby mały nie dostał udaru.Mały wczoraj pierwszy raz sam się przekręcił na brzuch.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość