Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 cze 2012, 10:48

Beatka78, nie mam w sumie pojecia czy ma to wplyw jakis na zabkowanie... A wysypka hmm... Moze to cos od rozszerzania dietki ? Albo zmienialas proszek lub plyn do plukania ?
Martyna np. nie lubi jak ja chwytam pod paszkami, woli jak ja chwytam (nie wiem jak do jasno okreslic) tez pod paszkami ale za boki cialka ja łapię.

Pogoda się popsuła :( wczoraj tak cudnie było, a dziś ehhh...

Dzisiaj z moim przyszło ślubnym mamy rocznice - 4 lata jak jesteśmy razem ;-) Strasznie to przeleciało, a dopiero się poznawaliśmy hehe

Znalazłam sukienke dla siebie na allegro, już miałam ją zamawiać i wyprzedano mój rozmiar. Mam nadzieje, że wstawia je zaraz po weekendzie. Prosilam o to sprzedawce :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

09 cze 2012, 11:05

Mad., wszystkiego najlepsiejszego dla was :-D :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 cze 2012, 21:09

Gabi, a pokażę, pokaże...
Kolorek to limonka :ico_haha_01: i poniżej foto:
Obrazek
Obrazek

Szukam do niej butów w odcieniu jasnego beżu.
Dwie galerie u nas przeleciałam dzisiaj i jedne jedyne były boskie, ale miały kokardkę a wolałabym gładkie.

Jadzia, dzieki ;-)
Gabi prawie do pół roczku dociągnęłaś, głowa do góry. Teraz potrzeba troszkę czasu aż się przyzwyczaisz do nowej sytuacji - butli i będzie dobrze.

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

09 cze 2012, 23:06

Mad sliczna ta sukienusia, bedzie ci ladnie w niej
i gratuluje 4 rocznicy razem :ico_brawa_01:

Gabi dzielna jestes i tak dlugo wytrwalas i to przeciez prawie pol roku, wiec super
a malutka widac ze zdrowo rosnie
a powiedz jak robilas ze zaczela ci jesc, czy probowalas cosdziennie po pare lyzeczek?

dzieki dziewczyny za rady ale dzis juz lepiej tzn ani razu sie nie rozloscila jak sie ja bralo i chyba znalazlam przyczyne, to jej cycusie zdaje mi sie bo jak sie ja bierze to kciuki czasami sa na piersiach i teraz sprobowalam zwracac na to uwage i mala super
ale cos oczko jej dzis ropieje
a wysypka znikla
wydaje mi sie ze to przez to ze zmienilam plyn do kapieli
bo nowosci oprocz jabluszka nic jej nie daje bo ona nie chce
wydaje mi sie ze nie jest gotowa

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 cze 2012, 23:11

Beatka78, mama mi mowila wlasnie ze dziewczynkom niektorym sie powiekszaja lekko cycusie i staja sie drazliwe takze calkiem mozliwe ze to bylo to.

Wyczytalam, ze jak dziecko nie chce jesc nowosci to dodawac mleko do tego. agaa22 o tym wspominała.
sliczna ta sukienusia, bedzie ci ladnie w niej
i gratuluje 4 rocznicy razem
Dziekuję :-)

Beatka78, u Was te wózki popularne pewnie.
Co sadzisz o Quinny Zapp Xtra 2012 ??

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 cze 2012, 00:09

Mad swietny jest ten wozek ja go moge z sercem polecic to jest ten nowy model ja mialam ten wczesniejszy quinny zapp co sie oparcie nie rozklada do lezacego, a ten jest zmodernizowany , fajnie sie prowadzi i jest lekki bardzo podobny do mojego bugaboo bee, dla mnie jest najlepszy drugi po moim :-D
no i ma swietna game kolorkow i moze dziecko jechac przodem do mamy

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 cze 2012, 11:39

Mad., :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
sama bym taką przyjęła :ico_sorki:

zdrówka dla was, Gabi. :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 cze 2012, 12:02

Gabi za momencik podam Ci linka do sukienki :-) Fajne maja spódnice ołówkowe i marynarki też :-) Jak nie ma Waszego rozmiaru wystarczy poprosić mailowo... ja tak zrobiłam i mi ją wystawili :-)
i moze dziecko jechac przodem do mamy
No właśnie to ma dla mnie ogromne znaczenie ! I działa na korzyść tego wózka. Szkoda tylko, że pokrowca na nóżki nie ma... A na śpiworki jak patrzyłam to troszkę drogie są w PL. Orientujesz się ile u Was taki kosztuje ??
No i do jakiego średnio wieku dziecko ma w nim swobodnie ?
Nie chcę kupic wózka na 2 lata...

tibby, dziękuję :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 cze 2012, 12:26

Mad ja go kupilam jak Oscar mial 2 lata bo chodzilo mi o mala spacerowke do samolotu jak latalam do polski z nim i mialam go do czasu jak mial 3,5 roku i swobodnie sie w nim miescil
a spiworek chcesz typowy quinny czy jakis inny, bo wiesz ja przyjezdzam w sierpniu wiec ci moge kupic

Gabi ja tak wlasnie probuje i narazie nic strasznie anty na wszystko inne niz mleko jest nawet kaszke

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 cze 2012, 12:29

a spiworek chcesz typowy quinny czy jakis inny, bo wiesz ja przyjezdzam w sierpniu wiec ci moge kupic
Wiesz co nie mam pojęcia jakie tam pasuja oprócz Quinny... wiem, że sa uniwersalne do każdego Quinny...
Chcialam sie zorientowac jaki jego koszt tam u Was, czy wartało by ewentualnie Cie prosic o kupno ;-) Na allegro sa za 200-300zl... troszke to cena z kosmosu...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość