Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 sty 2013, 23:47

Kasia skąd taką kurtalę dla męża wytrzasnęłaś? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wiec bedziemy bez chleba
A gdzie mieszkasz? Może jakaś życzliwa sąsiadka zrobiłaby zakupy? A może masz w pobliżu jakiś sklep z dostawą do domu?
U mnie z pieczywem jest o tyle dobrze, że codziennie o 10 jeździ piekarnia obwoźna i staje pod domem :ico_sorki:

Koleżanka urodziła dziś drugiego synka...dorodny chłopAK 3800g. Aż się wierzyć nie chce bo pierwszy synek ważył 2600 :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 00:03

A przypomniało mi się że miałam napisać Mamusi na temat plam... plamy po jabłku to masakra :ico_olaboga: Początkowo ich nie widać a potem zachodzi reakcja brązowienia i nie da się wytępić :ico_zly: Dlatego świeże plamy należy namoczyć w kwasku cytrynowym lub potrzeć cytryną.
Marchewka zejdzie rewelacyjnie jak powiesisz koszulkę czy śliniak w słonecznym miejscu... teraz zimą ciężko ale wiosną spróbuj...gwarantuję że znikną :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 11:16

Qanchita Dzieki za rade na pewno wyprobuje. Jabłko gorzej schodzi wg mnie grrr

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 12:51

Quanchita, rady cenne; z pewnoscia ja tez je wykorzystam:)
a z chlebem jakos sobie poradze- mam tostowy, wiec na kolacje beda tosty :) na obiad do zupy nalesniki; damy rade :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 16:08

Hellou kobietki

co do plam to ja używam odplamiacza Amyway SA8 o taki
Obrazek i plamy ładnie Nam schodzą :-)
ja też się chcę wybrać na basen i kupić strój 1 częsciowy muszę :-D

wczoraj napisała do mnie położna oto taką wiadomość Pani Kasiu,
"nawiązała ze mną kontakt dziennikarka z TVN a sprawie programu u Drzyzgi, szukają młodych mam które dbają o siebie , swoją figurę po porodzie,
jeśli byłaby Pani zainteresowana i chciała porozmawiać z dziennikarka to proszę o zgodę i przypomnieć mi swój numer kontaktowy bym go mogła przekazać Szczegóły o programie dowie się Pani od niej, nic to nie jest zobowiązującego, może warto poznać ofertę."
ale chyba nie skorzystam bo nie lubię się upubliczniać później wszyscy sąsiedzi znajomi... nie nie to nie dal mnie :-D

a co do ubioru męża to wytrzaskałam wszystko z lumpeksu ale nie mam zdjecia jak jest bez kamizelki i koszuli jak dostanę od znajomych to wkleję w tedy to dopiero było wieś tańczy i spiewa hahaha :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Gosia zazdroszczę takiego wyazdu i rozumiem doskonale ze wcale wracać się nie chciało :-)

Madleine a jak tam wolontariat?

ja jakos też nie jestem przekonana co do rozmiaru stóp i wzrostu...

Tośka to cieszę się ze doszło wiesz pytałąm bo wysyłałam w piatek przed sylwestrem i nie wiedziałam czy dotrze czy nie...

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 16:21

Kasiala :)
Ja też dostałam takiego meila od tvn. Kiedyś pisałam do ddtvn i teraz co chwilę dostaję propozycje wystąpienia u Drzyzgi

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 17:47

co do plam to ja używam odplamiacza Amyway SA8 o tak
To amyway jeszcze istnieje? Pamiętam że mieli bardzo skuteczne preparaty...np do czyszczenia piekarnika. Ale myślałam że firma ta upadła.

A mnie ostatnio nawalają plecy...z lewej strony pod łopatką :ico_zly: Jak za długo noszę małego to strasznie boli...ciężko się wtedy oddycha. Muszę to sprawdzić u jakiegoś lekarza, bo jest co dźwigać... samamam kilka kg za dużo, Tymek już 8kg waży :ico_szoking: no i Jolka też jeszcze potrzebuje czasami żeby wziąć ją na ręce a :ico_szoking: to już 14kg :ico_olaboga:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 18:24

etam, 14 kg, ja często noszę moją kluchę a to ponad 20 kg :)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 19:25

etam, 14 kg, ja często noszę moją kluchę a to ponad 20 kg :)
No to ładnie:)
Ja mam swoją książeczkę zdrowia dziecka i 20 kg ważyłam jak miałam bilans 6-latka:) A właśnie...macie takie pamiątki po sobie?
Te stare książeczki to fajna skarbnica wiedzy na temat własnego dorastania:) Często porównuję rozwój swoich dzieci z własnym :ico_haha_01: ząbki, pierwsze słowa, kroczki, wymiary...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 sty 2013, 21:41

Gosia mama mi właśnie przyniosła taką moją książeczkę ale mało tam było napisane jedyne śmieszne zalecenia karmić piersią co 3h :-D

Kasiala ja też mam ten odplamiacz amwaya super jest :ico_brawa_01: Mi moja mama kupuje nie wiem skąd ma.

Moje starsze dziecko waży 28kg nosić już nie daję rady :-D A Maksio to zobaczymy w poniedziałek bo ma szczepienie.
ale chyba nie skorzystam bo nie lubię się upubliczniać później wszyscy sąsiedzi znajomi... nie nie to nie dal mnie
a ja się właśnie zastanawiam skąd oni ludzi biorą co gadają takie bzdury na swój temat. Kiedyś ten problem był nawet w porządku a teraz to bardziej komedia jest :-D

Kupiłam dzisiaj dwa kombinezony dla Maksia. Jeden za 8,50zł drugi za 18zł :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość