Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

26 lip 2013, 15:10

Jenny fajne te mebelki, podobają mi się, ale nam na razie ta komoda na wszystko starczy i dodatkowy plus, że niska, więc do pielęgnacji małej będzie ok. No i wygodnie będzie :-) Wsystko pod ręką :ico_brawa_01:

Leonka ja to się cieszę dopiero z tego zwolnienia, normalnie każdego dnia jest mi ciężej, aż strach :ico_olaboga: Dzisiaj mnie żebra bolały pierwszy raz, na szczęście ok 10 przeszło :ico_sorki: :ico_sorki: Pochwal się zakupkami :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

26 lip 2013, 16:03

Witam.
U nas dziś gorąco .Byliśmy troszkę się ochłodzić tzn dzieciaki poszalałay a ja nogi pomoczyłam .Dziś odwozimy kube .Muszę się pochwalić że wkońcu zaczą jeść więcej , ale cóż pojedzie do domu i znów będzie to samo bo tam nie zwracają zbyt uwagi na takie żeczy.Pisałyście o imionach więc my jeszcze niemamy imienia dla małego nie możemy sie zdecydować ja bym chciała antosia a mężuż krystianka.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

26 lip 2013, 16:23

Spinka ten komplet poscieli co kupilam to nic specjalnego :ico_noniewiem: w sklepach doslownie nic nie ma :ico_zly: no i wzielam jedyny komplet ktory byl bo najbardziej chodzilo mi o ten ochraniacz na cale lozeczko, zaplacilam 200zl... za te pieniadze na allegro mialabym o wiele ladniejszy komplet no ale nie bylo czasu na zamawianie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

26 lip 2013, 19:33

A gdzie WY się podziewacie? My właśnie zjedliśmy kolację, brokół z sosem czosnkowym, A. z Polą tosty, a ja kanapkę z tuńczykiem, nie jadłam całą ciążę, ale tak mi się zachciało, że nie mogłam się powstrzymać - pyszniutki był g:D

W domku ogarnęłam, tylko podłóg nie pomyłam, ale to już jutro. Teraz czas na relaks. Mam wielką ochotę na małe co-nie-co ale A. się nie kwapi, a ja Go nie będę zaczepiać, ale jak mu wypomnę to go chyba sczyści :ico_zly: Już całkiem aseksualną jednostką jestem dla niego :ico_zly: Dam ja mu na przetrzymanie po porodzie, zobaczy :ico_nerwusek:

Lala to Mateusz będzie się teraz nudził sam.A Ty ile jeszcze zwolnienia masz? Wracasz do pracy, czy już nie?

Leona ja ciągle zastanawiam się czy kupić drugi komplet pościeli dla małej, u Poli wystarczył jeden. Chyba się wstrzymam i zobaczymy co to za cudo tym razem nam wyszło i jak będzie trzeba to później dokupimy. No i przypomniało mi się, że rożek gdzieś mam, tylko nie wiem gdzie, muszę poszukać.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

26 lip 2013, 21:07

Spinka no wlasnie ja przy Marcelu mialam jeden komplet poscieli a i tak wiekszosc elementow lezala bezuzytecznie, chociazby poszewki na poduszke i kolderke :ico_noniewiem: dopiero po roczku zaczelismy uzywac

Rozek jeden teraz kupilam, mam co prawda dwa stare ale jakies takie poplamione, jak odplamiacz nie zadziala to pojda chyba na smieci


Ja wlasnie wyszlam z wanny, Marcel dzisiaj spi w swoim lozku, z nowa posciela z autami :ico_oczko: ale na razie jeczy zamiast spac :ico_zly:

Caly dzien dzisiaj pralam, no i czeka mnie meeeega prasowanie, samych rzeczy malej sa trzy torby z Ikei :ico_olaboga: :ico_chory:
Ale to moze po weekendzie zaczne stopniowo prasowac i ukladac juz w szafce

Jutro jak bedzie pogoda to chyba nad morze sie wybierzemy, zobaczymy czy checi beda, a jak nie to zostaje dzialka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

27 lip 2013, 08:54

Witam. Ja dzisiaj rozpoczynam 8 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_szoking:

Leona oj ciągnie Was do wody, daleko macie do morza? Odsapnij kobieto, nie szalej za bardzo :ico_nienie:
Lala mi i Krystian i Antoś się podobają :ico_brawa_01:

Ja troszke chciałabym dzisiaj zrobić, no ale zobaczymy na ile moja panna pozwoli mamusi :ico_oczko: Okno chce umyć i prasowanie czeka, ale jak będzie 30 stopni to nawet nie myślę podchodzić do żelazka.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

27 lip 2013, 09:24

Hejka

My z synusiem niedawno wstalismy, za to tata juz bylna dzialce po ogorki i juz pikle sie robia :ico_haha_01:

Spinka tutaj mieszkamy nad morzem :-) :ico_oczko: ale jest to miasto portowe i do plazy musimy jechac kilka km, no i te plaze umywaja sie do pieknych, szerokich polskich plaz :ico_placzek:
No ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :ico_oczko:

Ale chyba jednak bedzie dzialka dzisiaj, woda w basenie juz nalana :ico_oczko: na obiad jakiegos grila zrobimy i juz :ico_oczko:


Milego dnia

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

27 lip 2013, 09:46

A ja jakoś dziwna dzisiaj - niby się nudzę, ale nic kompletnie nie chce mi się robić, na nic nie mam ochoty, do rodziców mam podjechać i to mi się nie chce. Głowa pobolewa z lekka, siedzę i sapię. O obiedzie nawet nie chcę myśleć, tzn o gotowaniu, ale na grilla mam chęć - dawno już nie jadłam. Jutro idziemy na 5 urodziny siostry Poli, oj tak mi się chcę - to u tej szwagierki którą tak bardzo lubię...
Przepraszam, że znowu smęcę, ale nawet nie mam do kogo ponarzekać, bo znowu sama siedzę.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

27 lip 2013, 10:22

Spinka a wiesz ze mi tez sie dzisiaj nic nie chce :ico_noniewiem:
Zjadlam sniadanie i siedze...
Za oknem dziwna pogoda, goraco a pochmurno :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

27 lip 2013, 12:34

Wróciłam od rodziców, głowa boli nadal, ciśnienie takie sobie, bo 105/60 wi,ec nie jest wysokie (chociaż jak na mnie to dość) ale upał na dworze na maksa. Wzięłam się za obiad żeberka duszone, ziemniaczki i fasolka szparagowa z bułką tartą i masełkiem :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość