Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

13 lut 2009, 23:30

Witajcie dziewczynki
U nas meni wyglada podonie jak u Marty czyli
6:00 cyc
9:00cyc
12:00cyc
15:00cyc
18:00cyc
Od 21:00 cycowanie na maxsa
Oczywiscie godziny sie zmieniaja jak miedzy czasie jest piciez cyca albo spanie sie zmieni
miszkakochan noic sie nie przejmuj moja starsza byla taka drobniutka i wszystko z nia ok jest
A weronisia wazy 7400kg a mierzona byla 14.01 to miala 66cm
mmarta81, Igol naprawde swietnie sobie siedzi w tej wanience
Weronisia tez ladnie sobie radzi bardzo wysoko podosi sie jak lezy na pleckach a jak zlapie sie za palce to pieknie sie dzwignie i usiadzie a co do obracania to wczesniej jak byla troche chudsza przewracala sie z brzuszka na plecki a teraz niestety juz nie robi tego bo jest jej za ciezko i sie wscieka probuje bardzo bo tez podciaga nozki pod brzuszek i troszke sie odepchnie ale jescze slabo jej to idzie no a najlepiej w kapeli jak podnosi pupcie wlasnie tak do gory i raczkami sie podeprze ze na czworaczka przez chwile jest a potem takie skoki do wody tylko trzymam glowke zeby sie szalona nie utopila :-D

My z M 8 luteg mielismy 12 rocznice slubu a od przedwczoraj mamy ciche dni nie odzywamy sie i on spi w drugim pokoju na materacu w ku....a mnie maksymalnie jutro walentynki rocznica gdy dowiedzielismy sie ze na swiat przyjdzie Weronusia i widze ze nie bedziemy tego obchodzili uroczyscie :ico_zly: faceci sa czasem tacy beznadziejni wszystko potrafia spieprzyc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

14 lut 2009, 10:04

dana pisze:w ku....a mnie maksymalnie jutro walentynki rocznica gdy dowiedzielismy sie ze na swiat przyjdzie Weronusia i widze ze nie bedziemy tego obchodzili uroczyscie faceci sa czasem tacy beznadziejni wszystko potrafia spieprzyc
nie martw się u mnie to samo :ico_placzek: :ico_placzek: i jeszcze nie wie o co mi chodzi :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-02-14, 09:07 ]
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: zapomniałam sie przywitać stawiam :ico_kawa: i :ico_tort: na te walentynki . u nas nocka nawet nawet przynajmniej czuje się wyspana mały się już w łozeczku bawi znaczy siłuje z zabą :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 lut 2009, 12:34

Oj dziewczyny u mnie to samo z walentynkami :ico_olaboga:
Moj M idzie dzisiaj do pracy na 14 i do 22 go nie bedzie, ma taka robote ze pracuje obojetnie czy swieta czy niedziela to jak mu wypadnie tak musi isc, no i dzis bede sama.
Ale najpierw mi obiecał ze wezmie wolne, bo ma tam do wybrania, ale potem sie okazało ze zadzwonił jego kolega, ktory jeszcze nie widział Filipka i zapowiedział sie na niedziele, ten moj osiołek oczywiscie sie zgodził i stwierdził, ze ten wolny dzien wezmie w niedziele jak tan kolega przyjedzie :ico_olaboga:
Wkurzyłam sie dlatego, ze ten koles nie odzywa sie poł roku, wielce dzwoni i M musi sie do niego dostosowac :ico_zly: ach bo by mogł sie postawic i powiedziec ze mu nie pasuje, on tez jest normalnie za dobry do niego, a ten ma go gdzies :ico_zly:

No wiec sama bede siedziec, z najwieksza miłoscia mojego zycia Filipkiem :-D

slonko2008, oj twoj smyk tez super rosnie :ico_brawa_01:

dana, uszy do gory, na pewno sie poprawi :-)

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

14 lut 2009, 13:21

witacie

ja tylko na chwile zaraz będę piec ciasto bo w niedzielę organizujemy rocznicę


wczoraj byłam u lekarza z wynikami badać i prześwietleniem płuc i okazało się że wszystko jest dobrze niby to dobrze ale ja mam kaszel od ponad roku i nie wiadomo co mi jest i mam tylko obserwować :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

14 lut 2009, 13:35

hej dziewczynki wszystkiego dobrego w walentynki :-D
Piotrek w pracy wiec z Kacperkiem sami sobie świętujemy i opowiadamy jak to sie mocno kochamy no w sumie robimy to codziennie ale dzis wiecej :-D

agnkel pisze:wczoraj byłam u lekarza z wynikami badać i prześwietleniem płuc i okazało się że wszystko jest dobrze niby to dobrze ale ja mam kaszel od ponad roku i nie wiadomo co mi jest i mam tylko obserwować

ja kaszle cale zycie robili mi przeswietlenia czy przypadkiem nie mam gruźlicy ale nic nie bylo czyste plucka, moze twoj kaszel to objaw alergi bo u mnie to kurz i na tle nerwowym jest, moze to nic powaznego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lut 2009, 14:27

Witam Walentynkowo!
A moj maz wlasnie pojechal po kartke dla mnie :ico_noniewiem: Teraz to niech sobie wsadzi :ico_placzek: Jak mozna bylo nie kupic przed walentynkami,konczy prace o 2 i nie znalazl na to czasu.Normalnie mi przykro :ico_noniewiem:
adia26 pisze:Piotrek w pracy wiec z Kacperkiem sami sobie świętujemy i opowiadamy jak to sie mocno kochamy no w sumie robimy to codziennie ale dzis wiecej
A ja z Natalia nie swietuje bo sie dzisiaj tak wydziera od rana,ze mam ochote nia potrzasnac :ico_zly: Cholera wie o co jej chodz.Tak jest zawsze w weekend.Ona chyba jest o mnie zazdrosna,bo w weekendy Artur jest w domu i juz jej tyle czasu nie poswiecam.A na rekach u taty interesuje ja tylko to zebym ja byla w zasiegu jej wzroku :ico_olaboga: Jaj ja wroce do pracy skoro jest ode mnie tak bardzo uzalezniona :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

14 lut 2009, 16:33

witam dzieczynki -miło i walentynkowo!
ja dziś byłam 3 godzinki w pracy,niby tam dużo nie miałam do sprzątania ale strasznie bolą mnie plecy :ico_placzek: duży dom!
a mój malutki,nie chciał jeść kaszki podanej przez tatusia,a jak mnie zobaczył jak wróciłam to tak się kochanay cieszył,że aż nie wierzył że to ja! dałam mu odrazu cucusia,i kochaniutki zasnął :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śpi już tak od 13.30 :ico_brawa_01:
a ja już upiekłam biszkopt-będę robić pyszne ciacho-bananowca! :ico_haha_01:
życzę miłego dzionka i oczywiście walentynkowego :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-14, 15:34 ]
dużo miłości na co dzień kochane!!!!!! :ico_haha_02: nie tylko od święta!!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

14 lut 2009, 17:54

OJa ale hardcore u nas, ja w sumie walentynki mam gdzies :D nienawidze tego swieta :) jestem chora, cieknie mi z nuosa, gilgocze mnie wszystko wiec tym bardziej nienawidze tego swieta :)
Wlasnie zostawilam mala sama w domu na 5 minut : O ale sie balam, bo spala a godzine wczesniej mi sie wlaczyl alarm w monitorze oddechu :O wiec biedna chyba ma problem z oddychaniem przez ten katar. Dzisiaj rowniez dostala chrypki z rana :/ U nas tyle sniegu ze nasze auto robi za plug :/ bo jest taklie niskie ze zbiera caly snieg, dlatego poszlam wyjechac mojemy M a on pchal bo inaczej nie bylo szans, jeszcze snieg przykryl lod i mozna wchodzic w zakrety na recznym :P i auto suunie pieknie! Ale niestety krzyczy na mnie, ze mu auto psuje :/ ze przeze mnie bedzie niedlugo na zlom :D a ja tak chcialabym sie nauczyc - powinien mi to umozliwic :D
Tak ogolnie to chyba jestem wrakiem czlowieka :D narzekam tylko, wlosy mi wypadaja tak ze po jednym myciu z tego co zostaje w wannie mozna by bylo zrobic peruke, zeby mi sie popsuly po tej ciazy i dwa na pewno do leczenia, mimo z e systematycznie chodzilam w ciazy do dentysty, do tego psuje mi sie nos, gardlo, uszy, glowa i czuje sie jakbym juz sie kompletnie nie nadawala do bycia ladna, zadbana z bujnymi wlosami :D

Ale z okazji Walentynek jako ze sa to pierwsze walentynki z naszymi malymi milosciami zycze duuuuuzo milosci :) kazdego dnia! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: A tego bananowca to ja tez bym zjadla!! Niedlugo zaczne uczyc sie piec.. w koncu trening czyni mistrza :) wiec moze z takiego laika jak ja tez cos sie wykrzesa :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 lut 2009, 20:19

:ico_buziaczki_big: kochane wszystkiego naj na walentynki :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

14 lut 2009, 23:21

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: mam dola nacalego npisalam muWalentynke ze go kocham itp a on mi odpisal ze nie wie czy to milosc czy tylko wychowywnie dzieci itd powiedzial ze kocha ale ...
jakie ku....a ale? :ico_zly:
To jest podziekowanie za dzieci
Wiem rzeczywiscie sex u nas juz zszedl na psy i oddalamy sie od siebie czemu faceci nie rozumieja ze sexs to nie wszystko ze my potrzebujemy wiecej wiezi emocjonelnej przytulenia zrozumienia i w ogole
na paczatku zawsze wiedza jak nas rozkrecic a puzniej zapominaja ze my zawsze chcemy byc zdobywane rozpieszczane i kochane :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Dobrze ze chociaz mam was i swoje psiapsiolki ktorym moge sie wyplakac buzialki i WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO WAM Z OKAZJI WALENTYNEK :ico_tort:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość