Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

22 paź 2009, 08:54

Witajcie
stawiam :ico_kawa: zbożowa
ja jakas taka niewyspana jestem Wiki sie obudzila o 2w nocy i do 3 łazila od pokoju do pokoju :ico_olaboga:
a rano taka niewyspana szla do szkoly

Siunia jejku bardzo ci wspolczuje tych przezyc z Milankiem naparwde to jest cos strasznego widziec wlasne dziecko w takim stanie
cale szczescie ze lekarze tam normalni i szybko sie zajeli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale stracha sie najadlas wyobrazam sobie co czulas tymbardzije teraz jak jestes w :ico_ciezarowka:
tyle stresu
ale kto mogl wiedziec ze bedzie uczulony na lekarstwo
i jeszcze do tego Nat chory wspolczuje ci kochana i to na sama koncowke
obys szybko zregenerowala sily bo jeszcze masz coreczke w brzuszku
bedzie dobrze zobaczysz trzymam kciuki
i oby te chorobska od was uciekly :ico_zly:
a ja już bym chciała zmieścić nogi w kozaczki bo zimno na dwórku i jeszcze się zaziębię..
to tak jak ja niemoge ich dopiac do konca i jakis 1-2 zostawiam odpiete bo niemoge zapiac

ide ogarnac troszke mieszkanie potem prasowanko
chyba ze najpierw sie poloze :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 paź 2009, 09:03

Siunia strasznie mi przykro, że musiałaś tyle wycierpieć. Dobrze, że już wszystko poza Wami i żeby drugi synek się nie rozchorował. Teraz dopilnuj by Milan miał wpisane w kartę na co jest uczulony!!

Mikusia1 a ja o dziwo w całych tych moich nadprogramowych 28 kg mieszczę się w kozaki normalnie. Nawet 3 tygodnie temu kupiłam kolejne:) koło domciu chodzę jednak w adidaskach bo ciepło jeszcze mamy. Ja mam teraz dłonie spuchnięte i buzię już też.

Mikusia1 co do mojego brzucholka to co lekarz mi da jak to od rozstępów i szybko rozciągającego się brzucha. Sama smaruję na zmianę kremem i oliwką i leżę wieczorkiem na boczku z odkrytym brzuchem i go wietrzę. W nocy jednak czasem coś tam podrapię.Boli oj boli...nie wiem czy ja to do niedzieli zagoję.

Ewka czekamy na fotki wózka na żywo:)

Ja wczoraj ściągnęłam wszystkie ubranka. Poukładałam jest raz jeszcze od linijki jak ja to mówię i na samej górze mam te najmniejsze, także potem bez bałaganu się obejdzie.

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

22 paź 2009, 09:09

witajcie :ico_kawa:
Siunia :ico_szoking: straszne co przeżyłaś ja to umierałam ze strachu jak mój Kacper miał 7 mies i zaczął mi wymiotować ale ty to dopiero przeszłaś nic sie niemartw dobrze że się dobrze skończyło.
Ja zaraz ubieram siebie i Kacperka i jedziemy do galerii polatać po sklepach to może dzidzi się w brzuchu znudzi u mamusi jak go troche potrzęsie!Nie chce mi sie troche bo dzisiaj prawie nie spałam jak nie wstawałam do Kacpra to siku a to znowu kaszel mnie męczył ciężka noc, ale jade bo musze maluszkowi ciepłą czapeczke kupić a widziałam w c&a ostatnio fajną i nawet niedrogą no i buty dla Kacperka pooglądać bo teście mają mu zafundować.
No to zmykam sie ubierać a potem Was poczytam co tam naskrobiecie! :-)

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

22 paź 2009, 10:06

Witajcie :ico_ciezarowka: u mnie też ciężka nocka :ico_placzek:
Całą noc bolał mnie brzuszek, ale dziwnie, bo od góry, tak mi się wypięła czymś twardym, jakby kręgosłupek czy pupcia z nóżkami i tak mnie skóra cała bolała, do tego doszły skurcze ale dość nieregularne, ale silne. Pół nocy przepłakałam z bólu... A i wyżyłam się na mężu i oboje spaliśmy niespokojnie. R co trochę się kładł na boku kolanami do nas a że ma 192 cm to jego kolana lądowały na moim brzuchu :ico_zly: a on nic nie pamiętał i przepraszał. Ja budziłam się co 5-10 minut i teraz jestem nie do życia. Boli mnie wszystko, CAŁY brzusio, stopy i dłonie to spuchły mi tak, że palcami ruszać nie mogę :ico_placzek: i na dodatek mam wrażenie że coś mi pomalutku cieknie z krocza... Czyżby już się cosik rozkręcało??? :ico_olaboga:
No, niby według okresu termin byłby na jutro... Tak się boję...
Trzymajcie się, zajrzę później
Życzę zdrówka wszystkim :ico_ciezarowka: i Waszym dzieciaczkom :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

22 paź 2009, 10:12

Kala ;), TRZYMMAMY KCIUKI, MOZE JJUż CZAS! :ico_haha_02:

Ja sie wyspałam jak nigdy! Pierwszy raz odkąd mam dziecko spałam do 9!!!!!!!!
Moje dziecko tak wstalo po raz pierwszy. Normalnie to o 6 już na nogach.
Budziałam sie co prawda w nocy co chwilę, ale bez wstawania, nawet na siku nie byłam. Mam taką nowa obsesję :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: budzę sie sprawdzać czy nie rodzę :ico_wstydzioch: myślę, ze zaczynam wariować.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 paź 2009, 10:16

Niedługo chyba wszystkie zwariujemy:)

Kilolek ja też ładnie spałam. Do 8.20 Mati był łaskawy, ale ja byłam nadal nieprzytomna. Ile ja teraz snu potrzebuje i zaraz w południe znów bym pospała, a tu nie ma jak. Mati w nocy przytachał poduszkę i się ładował do nas, ale odprowadziłam go i usnął.

Kala zdrzemnij się w dzień jak Ci mały pozwala to trochę odpoczniesz:) Twój synek już większy:)

Ale jak mnie wczoraj info od męża ucieszyło. Ma jeszcze 5 dni zaległego wolnego za poligon i od wtorku idzie na wolne. Także równo tydzień do porodu się będę wylegiwać, a Matim będzie miał kto się zająć;)

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

22 paź 2009, 10:45

Kala ;), TRZYMMAMY KCIUKI, MOZE JJUż CZAS!
Oj, ja też mam taką nadzieję :ico_brawa_01:
Kala zdrzemnij się w dzień jak Ci mały pozwala to trochę odpoczniesz:) Twój synek już większy:)
No, fakt, ma już 5 latek i na dodatek posłuchałam Waszych rad i od poniedziałku znowu zaprowadzam Go do przedszkola a we wtorek zaszczepiony był przeciw grypie i miejmy nadzieję że nie będzie chorował :ico_sorki:

A zaczynam się niepokoić, bo Mała zawsze całymi dniami rozpychała się w brzusiu a od wczorajszego popołudnia cosik się uspokoiła i to za bardzo. Chyba przejade się do szpitala na KTG i sprawdzić czy u Małej wszystko w porządku bo za chwilę zacznę świrować :ico_olaboga: :ico_placzek: R mi powiedział żebym poczekała aż wróci z pracy, ale do 16 nie wytrzymam, zamartwię się :ico_noniewiem: i co mam robić??? Może spróbować się zdrzemnąć i Mała mnie zacznie kopać i się wiercić??? :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-10-22, 10:48 ]
A co do urlopu, to mój się xze mną chyba drażni że na urlop pójdzie dopiero na Boże Narodzenie... Jak on śmie?!?!?! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
A ja sama z dwójką dzieci zostanę??? :ico_olaboga:
Ponosi mnie już i znów zaczynam mieć chandrę taką, że masakra... Chyba zacznę płakać albo krzyczeć z tej złości :ico_zly:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 paź 2009, 11:33

Kala może mąż tylko tak żartuje z tym urlopem:) a co do ruchów, to rzeczywiście się połóż i może mała zacznie się ruszać. Powinno być ok. 50 ruchów dziennie. Mi lekarz dał taką tabelkę i kazał zaznaczać krzyżykami o której jest co 10 ruch.

Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

22 paź 2009, 12:44

Witajcie dziewczyny pierwszy raz do Was zajrzałam i nawet nie wiedziałam że jest tu u Was tak fajnie czytam wasze posty i tak rodzinnie tu u Was,że z chęcią jeśli mogę to się dopiszę ja też jestem Listopadówką a dokładnie na 1 listopada i też czekam i czekam i już nie mogę się doczekac wypatruje każdego sygnału ale niestety nic jeszcze się nie dzieje a już tak bym chciała.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 paź 2009, 12:46

Nerowercia witamy i czekamy, może Ty będziesz pierwsza:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość