patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 gru 2010, 23:01

dzieki dziewczyny :-)
nawet Twoje maleństwo wcześniej odpowiadało Ci pukaniem na pytanie czy jest chłopcem :ico_oczko:
no wlasnie sie z tego smiejemy ze juz wczesniej dawalo nam znac jak pytania zadawalam, prawde mowil :ico_oczko:
a sprawdziła się płeć z tym testem z sieci?
nie, o tym nie pomyslalam, ale tam mi dawali prawie 70% na dziewczynke i tylko troche ponad 20 na chlopaczka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 gru 2010, 23:24

patrycja_g, wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jeszcze dzis pisałam ze jestes wytrwała :ico_haha_01:
Super ze Filipek bedzie sie nazywał to fajne chłopaki, wiem cos o tym, grzeczny i ciagle usmiechniety :-D

MArkotka masz racje z tymi podniesionymi rekoma, wiem ze nie mozna sie naciagac w ciazy, ale ja mam tego malo do wieszana tylko firanki bez zaslon wiec spoko :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 gru 2010, 23:28

wiola85, wytrwalabym, ale coz, trudno lekarz sie zapomnial ja nieprzypomnialam a teraz malo kto nie chce wiedziec co bedzie

Powiem Wam, ze w sumie dobrze sie stalo, tak sie na dziewczynke nastawialam ze mam troche czasu zeby sie oswoic, juz sie wlasciwie oswoilam ale byl to dla mnie mimo wszystko szok, juz chcialam mu powiedziec ze moze sie pomylil albo cos, bo u nas w rodzinie sie chlopcy nie rodza :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-12-15, 07:51 ]
a jednak chyba sie nie oswoilam :-D 4 godz spalam, chyba z wrazenia. Zasnelam o 1 a wstalam razem z R o 5, caly czas w glowie mialam mysl ze to chlopak, paranoja :ico_haha_01:

Ide sobie zaraz mocz oddac, bo mnie nerka ostatnio pobolewa, jutro beda wyniki niech to jeszcze lekarz ogolny zobaczy, bo w pn chcemy jechac do tych niemiec a z taka bolace nerka to troche strach. A na 11 musze auto na przeglad do fiata zawiez i w latwy sposob pozbede sie ok 700 zl :ico_zly: oni to sobie licza. Jak pojechalam sie umowic i zapytalam czy olej mam swoj przywiez to mi powiedzial ze jak przywioze swoj to mnie przeglad jakies 150 zl taniej wyjdzie :ico_szoking: :ico_puknij:
Problem w tym ze R wczoraj objechal wszystkie sklepy motoryzacyjne i wszedzie mu mowili ze ma sobie ten olej we fiacie kupic bo to typowy ich olej i raczej nigdzie go nie dostanie, spryciarze

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

15 gru 2010, 09:51

patrycja_g, emocje nie pozwoliły spać :ico_oczko: chociaż ja też dziś kiepsko spałam i jestem na nogach od 7:00, a zazwyczaj nie wstaję przed 9:00 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 gru 2010, 10:40

Hejka dziewuszki :-)
Ja też dzisiaj wcześnie wstałam, wpół do 8 :-) Bo mój K jakiś t :-) telefon z pracy dostał i oczywiście musiał mi opowiedzieć cóż też od niego chcieli :-)

Mi też z tego internetowego testu wyszło ok. 70%, że będzie dziewczynka, a tu sisior:)
patrycja_g, dostałaś zdjęcie sisiorka na dowód?? Mi też wszyscy wmawiali dziewczynkę, więc mogłam dumnie pokazywać mojego synka w całej okazałości, bo do zdjęcia wystawił się idealnie :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

15 gru 2010, 10:47

dostałaś zdjęcie sisiorka na dowód?
dostalam, jak R bedzie mial dzis troche czasu to wstawie :ico_oczko:
Mi też z tego internetowego testu wyszło ok. 70%, że będzie dziewczynka, a tu sisior:)
czyli ze sie nie sprawdzaja, mi z obraczki synek wyszedl, snilo mi sie ze bedzie synek (i ma miec na imie Szczepan) no i sam mi pukal jak go pytalam czy chlopcem jest :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 gru 2010, 12:25

czyli ze sie nie sprawdzaja, mi z obraczki synek wyszedl, snilo mi sie ze bedzie synek (i ma miec na imie Szczepan) no i sam mi pukal jak go pytalam czy chlopcem jest :ico_oczko:
Ja też od początku myślałam, że będzie syneczek! tak jakoś czuje się to podświadomie :-) No ale nutka niepewności zawsze jest!

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

15 gru 2010, 16:12

Cześć dziewczyny
Super,że wam chłopaki się rodzą bo będzie miał kto za moją Gają latać :-D . Gratuluję
U mnie M chciał chłopca, ale ja jakoś dziewczynkę, chciałabym by Iza miała z siostrą dobry kontakt i by tak razem przez życie sobie szły, ja wiem, że to reguły nie ma, ale ja z bratem nie mam rewelacyjnego kontaktu, a jak patrzę na siostry M to aż im zazdroszczę, a tak z drugiej strony aż taka stara nie jestem i tak 34-35 może trzecie sobie zrobimy, o ile będzie nas na to stać , bo wiadomo nie sztuka narobić , sztuka wychować.
Aniu fajny ten mały lekarz, jak zobaczyłam cene to się zdziwiłam, ze tak mało.
A tak co planujecie kupić swoim dzieciom?
patrycja trochę mnie nie było, powiedz mi czy nadal chodzisz do tego lekarza co tak cię kablował?
Wiola ja też w weekend okna myłam, firany wieszałam, jak z Izą byłam w 9 miesiącu to też tak sprzątałam, bo mówili, że nie wolno, że szybciej się urodzi, że trzeba dużo chodzić, a prawda jest taka, że nic mi to nie pomogło i tak się urodziła jak chciała. Wiadomo bez przesady, ale ja i Izę noszę i wygłupiam się z nią a to 13 kg już jest, zakupy też muszę bo M w pracy - nikt się nie pyta czy wolno, robisz i już i tak uważam, że trochę przesady jest w tym uważaniu, w tych kosmetykach, piciu kawy itd. Byle umiar.
Co do wagi to bardzo mało patrycja przybierasz, ja mam +4 jeszcze połowa ciąży i mi się wydawało że to tak ok.
Brzuch mam już bardzo wyraźny, mała bardzo żywa i w nocy nie daje mi spać, Iza też nie, bo wydawało mi się że już wszystkie zęby ma a tu 5 wychodzą, zdziwiłam się, ale ostatnio nam gorączkowała i płakała, patrzę w buźkę a tam 5 do połowy, z drugiej strony czerwone dziąsło. Myślałam, że mamy to już za sobą.
A tak dziewczyny co planujecie na święta? Ja już muszę powiedzieć, ze tak mi już inaczej czas leci, ja już odliczam do tych 3 dni wolnego. To jest takie głupie, bo to tylko 2 dni i to jeszcze weekend, ale powiem wam, że mnie nakręcają takie wolne, szybciej mi czas leci, a już odliczam do zwolnienia i tak nie mogę się tego doczekać :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 gru 2010, 16:17

witam kochane
areszcie wróciłam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niestety bez swojego modemu bo jeszcze go nie mam ale od koleżanki sobie pożyczyłam :-D
wczoraj miałam wizytę i niestety maluch mi robi na złość i nie wiem kto się ukrywa,bo cały czas leżał na boku,ale rozwija się prawidłowo,ma długie nóżki to lekarz się śmiał że wysoki po mamusi będzie :ico_haha_01: :ico_haha_01: kolejna wizyta za miesiąc i wtedy czeka mnie wypicie glukozy :ico_sorki:

widzę patrycja_g,że synek będzie,gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: NOWA i mama Izuni spodziewają się córeczek a jak dalej bo nie mogę zapamiętać :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-15, 15:23 ]
co do witamin to kupiłam sobie w poniedziałek Falvit mama a przytyłam od ostatniej wizyty 3 kg,łącznie to 5 kg :-)
Aniu fajny ten mały lekarz, jak zobaczyłam cene to się zdziwiłam, ze tak mało.
są i droższe,ale taki na razie Hani wystarczy :ico_oczko:
A tak dziewczyny co planujecie na święta?
szczerze to nic nie planujemy,mój w wigilię ma na popołudnie i pewnie sama będę siedziała,chyba że szybciej ich puszczą z pracy tak jak w zeszłym roku że po 18 już był w domku,z chęcią bym całe w domu przesiedziała ale jak będzie to się okaże tym bardziej,że bez samochodu jesteśmy to do moich rodziców raczej nie pojedziemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 gru 2010, 16:57

Hejo dziewczyny, czyli narazie jakos ten test sie nie sprawdza, ciekawe jak bedzie u mnie, wyszła dziewczynka i dzis sie okaze :-D

mama Izuni, ja to z Filipkiem naWszystkich Świetych myłam okna bo juz byłam po terminie i tez nic mi to nie pomogło, wiec szyłam do szpitala na wywołanie.
Ja tez czekam na te piate zeby ale jakos nic mu tam nie widac, a on bardzo zle znosił zabkowanie wiec az sie boje jak teraz bedzie.

Aniu moj M całe swieta chodzi na nocke do pracy, tak wiec lepsze to niz popołudnie, ale to nie to samo co w domu by bł no ale taka praca :-)

My w wigilie z tesciami jemy kolacje a na drugi dzien do mamy mojej idziemy na obiad :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość