kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

22 sty 2009, 12:32

Delicja ślicznie wyglądacie już na Nk was podejrzałam .

witam równiez nową koleżankę
Caro ty poprostu masz w sobie taka radośc życia i szczeście z czego czerpiesz ta siłe?
podaj przepis, chociaż wam powiem że dizs sie wyspałam bo poszłam spać o 21.30 i dizs rano pospałam o 30 min dłużej, wiec czuję sie nowo narodzona .

a jeszcze wam ze wczoraj robiła test ciazowy kurna miała stresa bo ja tepa głowa nie zapisałam kiedy ostatnio miałam okres i jakos wogóle nie moge skorzarzyć w którym momencie go miałam i już miała wkręt , że mi sie opóźnia , i nie miałam wkretu ze teraz akurat ciąża itp tylko ze nieporafiła bym nawet lekarzowi powiedziec o ostatniej miesiaczce a wiece co sie z tym wiąze ni emoglibysmy poznac daty mniej więcej porodu i to by była kicha bo może by jakoś było za wcześnie czy za późno. no ale że test negatyw to czekam cierpliwie.

a no i mam pierwszego klienta do mojego klubu . wszystko sie kończy malowanie oj super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-23, 11:51 ]
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking:
A WY GDZIE JESTESCIE????????????????????

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

23 sty 2009, 22:44

No co Z Wami,u mnie mama,wiec ja usprawiedliwiona a tu takie pustki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Nowa kolezanke odstraszycie!
Kamelek-gratuluje pierwszego klienta!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 sty 2009, 23:52

kochane dziękujemy za komplementy :-) :-) :-)

ja jakoś nie mogę się ogarnąć po powrocie do Lublina :ico_olaboga: cały zcas brakuje mi czasu dla was :ico_placzek:
dziś mąż miał wolne, to sobie pobyliśmy troszkę razem.

caro masz tak cudną fotę w podpisie, że nie mogę się napatrzyć :-)

[ Dodano: 2009-01-23, 22:54 ]
a co do dzidzi, to ja bardzo bym chciała jeszcze jedną, ale nasze warunki nam na razie nie pozwalają :(

kamelek gratulacje. A powiedz mi na czym polega właściwie ten twój interes, tzn co tam będziecie robić, bo ja też myślę o własnym interesie

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 sty 2009, 18:05

dziewczyny no właśnie co to za pustki :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

kamelek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my właśnie po spacerku :-) , obydwa chłopaki się wyspali na dworze i teraz jeden łobuzuje drugi się kręci w łóżeczku :-) , a ja bym chętnie sobie pospała :-D

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

24 sty 2009, 19:11

Delicja mój biznes polega na opiece całodziennej nad dziećmi , łącznie z jedzonkiem mam mieszkanie wyposażone i opiekunki , pobieram opłaty itp. nie moge wkleić tu linku do strony www.klubpuchatek.pl zobacz sobie. jak coś moge ci poopowiadać prze gg :)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

24 sty 2009, 23:54

Kolka wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjj...STO LAT STO LAT

ps. my sie przeprowadzamy toi ja usprawiedliwiona...buziaki:**************

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 sty 2009, 23:56

wow kamelek, zaniemówiłam z wrażenia. cóż ja mogę tylko pomarzyć o czymś takim :(
a może mnie zatrudnisz??? :-D


no nic skoro wszystkie śpią to zmykam i ja

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

26 sty 2009, 00:50

Koleczko-spoznione,ale szczere urodzinowe buziaki dla Ciebie,samej radosci,szczescia ,pomyslnosci i wspanialej pracy bez jakis cepow i meskich szowinistow :).Wszystkiego najlepszego!

[ Dodano: 2009-01-25, 23:53 ]
Kamelek-jestem pod wielkim wrazeniem!Puchatek jest super!!!Zycze wielu milych malych klientow z milymi rodzicami :)

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

26 sty 2009, 08:25

Hej dziewczyny
Kolka wszystkiego dobrego dużo radości spełnienia marzeń pracy takiej na jaką zasługujesz i narazie kuchni z twoich amrzeń , a potem mieszkania czy odwrotnie jak sobie zyczysz kochana moc buziaków.

delicja jak tylko sie zdecyduje na przeprowadzke do Warszawy masz u mnie zatrudnienie pewne i Oleńka może również przebywac z mamusią :-D
Delicja przeciez nie musisz miec takiego klubu od razu daj ogoszenie ze sie zajmiesz dzieckiem przy okazji opieki nad swoim u nas wiele takich ogłoszeń.

katrin dzięki , trzymajcie kciuki żeby wyszło coś z tego bo im blizej czegos konkretnego to ja mam większy stres .

[ Dodano: 2009-01-26, 07:40 ]
Delicja wszystkiego dobrego dla ciebie , spełnienia marzeń pracy jak marzenie i własnego kącika

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 sty 2009, 09:46

koleczko :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

a my dzis kroimy :ico_tort: ,bo młody konczy miesiac :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość