anettt1987
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2010, 15:17

22 paź 2010, 19:44

Dzięki :) skopjowałam mam nadzieje ze sie otworzy...

http://yfrog.com/6bdsc01022fj

[ Dodano: 2010-10-22, 19:46 ]
To ja w 36 tygodniu :)

[URL=http://img227.imag

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

22 paź 2010, 19:55

anett super brzusio:))
to na kogo czekacie corcia czy synek?

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

22 paź 2010, 20:23

witam wieczorowa porą

Robak ale z ciebie laseczka. Na prawdę superowe zdjęcie.
Może ten śluz to oznaka zbliżającego się porodu.

Tynusz dzięki. Zobaczysz że i tobie czas szybko zleci.

anett1987 witaj po przerwie

Melduję, że u mnie bez zmian. Leżenie leżenie i jeszcze raz leżenie, no a ciśnienie raz lepsze raz gorsze. Wczoraj robiłam badania i wyniki mam w normie tylko kwas moczowy jest podwyższony, ale to z racji wysokiego ciśnienia.
W poniedziałek wybieram się do lekarza i zobaczymy co dalej postanowi.
Z dolegliwości ciążowych to odczuwam ból w pachwinach i kłucie w pochwie.

Pozdrawiam was cieplutko :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 paź 2010, 21:07

anettt1987, witaj znow

robak, alez Ty zajebiscie wygladasz!!!!!!!!
Kobieto az dech w piersiach zapiera :ico_szoking:

sylwiab0000, leż poslusznie i grzecznie!!!

A mnie znow czysci :ico_zly:

Boze dziewczyny to juz tak niedlugo :ico_szoking: !!!!!!!!!!!!!

anettt1987
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2010, 15:17

22 paź 2010, 21:14

Będzie córusia :) juz nie moge sie doczekac :) bo to czekanie to dobija... jeszcze wieczorową porą... :/

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 paź 2010, 22:00

a ja to bym sie najchetniej schowała gdzies, albo uciekła :ico_oczko: ale przed tym ucieczki nie ma :ico_oczko: no bo gdzie nie uciekne brzuch pojdzie ze mna :ico_haha_01:
Kurde nie moge sie doczekac naszej małej pszczólki, juz zyje tylko tym, ze zaraz bedzie z nami, ale z drugiej strony strasznie sie boje, tak bardzo sie boje porodu i pierwszych dni Matiegoi w roli starszego brata :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-10-23, 09:21 ]
witam sie weekendowo :-)
maz po drodze na uczelnie zawiozl mojego Mateusza na troche do mojej mamy, wiec mam czas dla siebie, czytaj dla domu :ico_oczko: potem po niego pojade i od razu wprosze sie na obiadek :ico_oczko:
łóżeczko wyszlifowane ufffff, tylko pylu w domu, ze o matko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
maz dzis lozeczko pomaluje, jutro jeszcze ze dwa razy zeby dobre pokrylo i gotowe :-)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 paź 2010, 09:41

hejka laski:)
dzieki za mile slowa prosze nie zapomniac ze to z wrzesnia :-D

Monia a moze faktycznie ciebie tak czysci bo sie mala szykuje na swiat.....
ja wczoraj juz z polozna sie kontaktowalam takze fajnie bo jakby sie cos dzialo wiem co i jak,wiem ze babeczka mi pomoze to najwazniejsze :-D
Sylwia oj to na koniec Ci sie narobilo z tym cisnieniem, pocieszajace jest to ze juz ostatki a nie musisz lezec tak np od poczaatku :ico_szoking: :ico_olaboga:

ja oczywiscie nocka nie przespana, ledwo zywa jestem standart, dzis idziemy do znajomych posiedziec wieczorkiem....

wogole zaczynam juz widziec po sobie za zatrzymuje wode bo buzia mi juz puchnie i wogole widze po sobie ze juz puchne...tak ostatkowo....

wczoraj wypilam sobie 1/3 lampki winka i mala taka byla niespokojna ze az sie przestraszylam ze moze cos sie bedzie dziac no taka niespokojna to chyba dwwano nie byla....a wczesniej tez kilka razy winko pilam i nie bylo tak.... :ico_noniewiem:
dzis juz nie brudze...moze faktycznie mi tylko gin nadruszyl tam cos....

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

23 paź 2010, 09:48

mogł Cie tam zadrapac, czy coc, w koncu cos z Ciebie wyciagal.
Ja tak kiedys po cytologi brudzilam.

Dobra to ja dzis zaczelam 37 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_szoking:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 paź 2010, 09:53

ale szok, jak nam zlecialo :ico_szoking: :ico_szoking:
przypomnijcie sobie jak pisalysmy niedawno ze niektorym brzucha nie widac,ze juz by chcialy by bylo widac...a zaraz bedziemy wklejac fotki maluszkow :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 paź 2010, 11:14

dziewczyny ale mam dola, coś mnie dzis wzielo na tesknote za praca , brakuje mi jak cholera tego, jeszcze dzis dostalam propozycje ze jak urodze to moge pracowac w innym klubie i tak zaczelam troche tanczyc i sie poplakalam tak mi sie jakos przypomnialy wszystkie kroki i ta swiadomosc ze tyle czasu tego nie robilam. Boże ale mi sie na ryk zebralo, wiem ze po urodzeniu czekam tylko do nowego roku i bez wzgledu na wszystko wracam bo cale zycie jezdzilam po konwencjach po calej polsce tyle pieniedzy i pracy wpakowalom w to zeby osiagnac co osiagnelam, kiedys sport byl calym moim zyciem, teraz mam chlopców ale to zawsze bedzie we mnie i nie zrezygnuje z tego,
ale szok, jak nam zlecialo :ico_szoking: :ico_szoking:
przypomnijcie sobie jak pisalysmy niedawno ze niektorym brzucha nie widac,ze juz by chcialy by bylo widac...a zaraz bedziemy wklejac fotki maluszkow
czas leci strasznie, tylko ja to mam takie wrazenie ze przez cala ciaze czas mi szybko lecial a te ostatnie tygodnie teraz to beda jak wieczność, a fotka sliczna :)

Anett witaj, ja mysle ze genetyka to tu niewiele ma do tego kiedy sie rodzi, moja mama rodzila mnie w 41 tyg, ja Wika w 39, nigdy tez nie slyszalam zeby ktos sie tym sugerowala, raczej takie sytuacje to czysty przypadek

ja dzis rano juz myslalam ze mnie w pozycji lezacej do szpitala zabiora, wstawalam z lóżka i bach takich skurczow dostalam ze sie ruszyc nie moglam Mikolaj glówke rozpychal, no i panika, a najbardziej wkurzyl mnie moj K. bo sie zaczal smiac, a jakbym naprawde zaczela rodzic? Faceci to glupki, i jeszcze mnie codziennie pyta czym ja zmeczona jestem jak ja nic nie robie :ico_zly:
ostatnio doszlam do wniosku ze faceta za kare nalezala by sie taka 9-miesieczna ciaza, cwaniaczki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość