mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 paź 2011, 13:03

Ja juz z domku :-)
Jagodka, ja mysle ze spokojnie poczekaj jeszcze. Duzo kobietek czuje ruchy w tyg 20 a nawet wiecej. Na pewno wsio jest ok.

Ja dzis slyszalam serducho tez, i bilo 161 uderzen na minute, dokladnie tak samo jak z pozostalymi dziewuszkami mialam w ciazy :-D cos czuje ze to 3 dziewczynka bedzie :-D No, ale to takie moje gdybanie, Jotowi nic na razie nie mowie co by sie nie podlamal. Ja dowiem sie plec 25 listopada, w moje imieninki :-) A poki co kupuje ciuszki w rozniastych kolorkach, czerwonym, zoltym, zielonym jasnym, bialym, kremowym, brazowym (lubie polaczenie bladego rozu i brazu ), dzins... u nas jakos nie ma problemu z tymi kolorami wiec spoko :-) a H&M jest drogi nawet u nas choc szwedzki, no ale na przecenie to juz tanio, trzeba tylko okazje wyhaczyc. Lekarka widziala i serduszko, zoladek, pecherz moczowy, kregoslup, mozg, nozki i raczki , wsio jest gdzie powinno.
Termin mi przesunela na 24 kwietnia, i powiedziala ze dzisiaj sa pelne 13 tygodni a jutro zaczynam 14 tydzien czyli 13+1. Musze zmienic suwaczek.

I wiecie ze czuje sie juz lepiej troche? to na pocieszenie dla naszych rzygajacych..... Jednak te hormanki sie uspakajaja w wiekszosci przypadkow.... :ico_sorki:

Monia, ja w 1 ciazy nie chcialam wiedziec co bede miala, i mialam niespodzianke w postaci wymarzonej dziewczynki, w drugiej chcialam wiedziec ze wzgledow praktycznych bo juz za granica mieszkalam i nie wiedzialam czy z Pl sciagac dziewczece ciuszki po Zuzi. A teraz tez sie waham troszke czy chce wiedziec.... Jesli sie zdecyduje to tylko z praktycznych wzgledow, bo to jednak super uczucie dowiedziec sie przy porodzie!

Ja mam ciagle praktyki w szpitalu, jak wracam z popoludniowki o 22.00 to padam na twarz doslownie. Dzis biore wolne, mam dosyc po wczorajszym dniu, same kaszlace egzemplarze: zapalenia pluc na urologi czesto sie nie zdarzaja ale sie trafily.... wiem ze to ciezko sie zarazic, ale wiecie, nie chce ryzykowac, poza tym pacjenta z gronkowcem zlocistym wczoraj mialam... Ciagle jakis niepokoj czulam......

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

18 paź 2011, 13:04

wiem ... sliczniutki i jaki juz wyrazny :D :ico_brawa_01: ja w 9 tc mialam deske :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 paź 2011, 13:07

kingoza, swietny brzusio :ico_brawa_01:
Ja nadal plaska jak decha, ale kg do przodu ida, chyba w cyckach je mam, no i troche w biodrach, bo serio ciezko u mnie jakos roznice zobaczyc. ale ja juz taki gatunek :-D


Sylwia, Piekny brzucholek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

18 paź 2011, 13:12

ale kg do przodu ida,
ja przytylam 1 kg wiec zostalo mi 0,5 kg zeby wrocic do normalnej czyli sprzed ciazy :-) myslalam ze szybciej bedzie mi to szlo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 paź 2011, 13:28

Dziewczynki śliczne brzusie jakie wy macie figurki nienaganne ja już jak pączek wyglądam a dotego niska jestem :ico_placzek:
dzisiaj sa pelne 13 tygodni a jutro zaczynam 14 tydzien czyli 13+1.
czyli tak samo mój ginek liczy ja jestem w 17 :ico_brawa_01:
Ja mam ciagle praktyki w szpitalu, jak wracam z popoludniowki o 22.00 to padam na twarz doslownie. Dzis biore wolne, mam dosyc po wczorajszym dniu, same kaszlace egzemplarze: zapalenia pluc na urologi czesto sie nie zdarzaja ale sie trafily.... wiem ze to ciezko sie zarazic, ale wiecie, nie chce ryzykowac, poza tym pacjenta z gronkowcem zlocistym wczoraj mialam... Ciagle jakis niepokoj czulam......
ato są obowiązkowe praktyki nie możesz ich przesunąć jak juz urodzisz?

A z ruchami dzidz jest różnie ja już coś czuję ale np nie tak czesto i mocno jak miałam z Frankiem on sie odrazu wiercił dużo i silnie odrazu kopał a teraz mam takie delikatne i żadsze ruchy.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

18 paź 2011, 13:31

jak wygladaja takie ruchy ?? jak je rozpoznac ?

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 paź 2011, 13:41

kingoza, takie delikatne puknięcia i takie jakby jelita burczały ale to nie jelita napewno to rozpoznasz :-)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 paź 2011, 13:51

ato są obowiązkowe praktyki nie możesz ich przesunąć jak juz urodzisz?
tak, obowiazkowe.... jak ich nie zalicze nie przejde na nastepny semestr.... a chcialabym jak najwiecej skonczyc przed porodem, tj zaliczyc 4 semestr i zostaly by mi tylko 2 na "po porodzie"......
jak wygladaja takie ruchy ?? jak je rozpoznac ?
na poczatku zblizone sa do ruchow jelit, jak sie tak "przeraca" w jelitach. Niektorzy opisuja je jako takie banieczki powietrza w brzuchu, albo latajace motylki..... Te poczatkowe chyba najlepiej wyczuc wieczorem jak sie kladzie do lozka i lezy na plecach.... Ja czulam w obu ciazach na 100 % miedzy 16-17 tygodniem.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

18 paź 2011, 14:32

WItam,
ja się dzis nawet odrobiłam z pracąi teraz za ogólnym i cichym przywoleniem koleżanek się opierniczam :-D
Głowa mi zaraz pęknie, już od wczoraj mnie boli i w nocy bolała i teraz ale teraz bardzo i zażyłam aż apap, mam nadzieję, że mi przejdzie.

U nas leci, ja czuję się wzglednie, najbardziej wkurza mnie to, że niemal nic mi nie smakuje i nie wiem co jeść :ico_noniewiem:

Dadosławski zaczłą 2 tydz. chodzenia do przedszkola, istne szaleństwo, ale martwi mnie to i trochę złości, że od jego chorowania miją już2 tydz. a on nadal kaszle i to jak dostanie napadu, to tragedia :ico_olaboga:
Mamy doświadczone może macie jakieś sprawdzone syropki w takich przypadkach??
Albo jakieś domowe sposoby?

Ja za ciuchami narazie nie patrzę, po co mam w piwnicy masę rzeczy po Damianie, jak się okaże, że dziewczyna to wtedy będe robić przegląd i wyprzedaż oraz zaopatrywać się dziewczęce okazy
Co do ubrań ja mam kilka uniwersalnych, ale tych pierwszych śpichów czy coś, ale mimo wszytsko jednak mam większość bardziej "męśkich", bo jak były fajne to co miałam brać jakieś niajkie :-D
Ja mam sporo rzeczy z H&M'u, choć teraz kupuję żadziej, bo im więsze tym ceny bardziej powalające, a że Damian rośnie jak szalony to szkoda mi na portki stówę wyydać jak pochodzi w nich może do kupy 4 miechy? a poza tym teraz już mi się tak te ubranka nie podobają, dużo jest rzeczy na straszych chłopców z czachami albo jakimiś karykaturami, no kurde bez przesady, nie lubię miśków-dupiśków na pół bluzy, ale to jednak nadal są dzieci więc nie wiem skąd ta moda na te czachy :ico_puknij:

ja też bardzo lubię next'a, choć niestety u nas niedostępny i jedynie przez allegro, ale mają rzeczy na prawdę świetnej jakości i wyglądają fajnie, a ceny różne od na prawdę przystępnych do kosmicznych :ico_oczko:
Noi kupowanie ubrań dla małego facecika to nielada wyzwanie, bo dla dziewczynek 2/3 sklepów a dla chłopców ledwo jedna półka :ico_oczko:
ale trzeba sobie radzić :ico_oczko:

asiab, ostatnio jak byłam w kościele myślałam o Twoim tacie, mieliśy wyjątkową mszę, ponieważ mamy u siebie w parafi relikwię z krwią Jana Pawła II i proboszcz prosił abyśmy na mszy myśleli o naszych intencjach i głęboko z serc je powyciągali to między innymi myslałam o zdrowiu i sile dla Twego taty, będzie dobrze kochana, najwazniejsze żeby się nie poddał i nie zwątpił we własne siły :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 paź 2011, 14:49

więc nie wiem skąd ta moda na te czachy :ico_puknij:
haha, stad :-D Tu nawet niemowlaki maja na smoczkach trupie czachy :-) Dziewczynki na rozowym tle biale czachy haha

Asiab, i ja mysle o Twoim tacie, da rade!!!! U nas na urologii baaardzo wielu pacjentow po usunieciu nerki mamy i zyja i maja sie dobrze. Teraz tylko czekac na wyniki!
Dadosławski zaczłą 2 tydz. chodzenia do przedszkola, istne szaleństwo, ale martwi mnie to i trochę złości, że od jego chorowania miją już2 tydz. a on nadal kaszle i to jak dostanie napadu, to tragedia :ico_olaboga:
Mamy doświadczone może macie jakieś sprawdzone syropki w takich przypadkach??
Albo jakieś domowe sposoby?
Myszko, to normalne ze dzieci kaszla dluuugo po zakonczeniu infekcji a to dlatego ze te rzeski w drogach oddechowych musza sie zregenerowac, i to wlasnie trwa kilka tygodni nawet. A na takie "ataki" to u mnie dobrze dziala syropek z cebuli albo czerwonych buraczkow. Napisz jak wiesz jak sie je robi, bo jak chcesz to napisze. No i nawilzaj powietrze duzo, szczegolnie w nocy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość