Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

11 cze 2012, 08:52

cześc

Beatka dobrze ,że to nic poważnego z Haniulką , a z jedzonkiem to tak jak piszesz każde dziecko ma inaczej i nie zawsze jest gotowe na nowości.
Po Lence już widac ,że głodomorek bedzie wczoraj zjadła pół słoiczka bobofrut jabłko marchewka i darła się ,że jeszcze chce :ico_szoking:

Mad. śliczna sukienka :ico_brawa_01: jak możesz to podeślij mi link szukam jakiejś fajnej marynarki do sukienki może coś wybiorę :ico_sorki:

Gabi wierzę ,że Ci żal cycusiowania ja nie wiem jak się odkleję od Lenki :ico_placzek: ale dobre i te prawie 6mc i za to :ico_brawa_01: teraz Lilusia po prostu jest gotowa na "duże jedzonko"
Ale pizza była pycha
a za mną chodzą truskawki i czekoladaaaaaa


kucze ja nie wiem co z tą moją córcią jest już tak dobrze było a dziś rano znów miała nosek zapchany ,może ona ma alergię na coś :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 cze 2012, 09:06

Hejka

Ale u nas dzisiaj paskudna pogoda brrrrr
Bobek ucina sobie wlasnie poranna drzemke a ja ogarnelam mieszkanie i mam czas dla siebie :-)
Od czwartku siedzielismy na dzialce :-)

Jej dziewczyny ja też szukam spacerowki i mentlik w glowie mam coraz wiekszy. Potrzebuje dosc duzej spacerowki bo Borys do najmniejszych dzieci nie nalezy. Poza tym nie lubie wozkow z malymi kolkami. Mialam przez chwile przy Emilii i zima dla mnie to byla totalna porazka. Najbardziej pasowalby mi taki jak przy Emilii ale juz ich nie produkuja :ico_noniewiem:

mad sliczna sukienka :ico_brawa_01:
jadzia moze faktycznie to alergia. Jak polaczysz to z wysypka to calkiem mozliwe.

Ide bo mlody sie obudzil

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

11 cze 2012, 09:48

Witam po weekendzie :-)
głowa do góry Gabi, też mi strasznie smutno, że już nie karmię, ale co zrobić. zrobiłyśmy wszystko, co można było dla dobra dzieci, tak widocznie miało być i trzeba się z tym pogodzić... u mnie sytuacja jest o tyle inna, że ja jeszcze mogłabym Filipa karmić, z tym że on nie chce :ico_placzek: "coś tam" jeszcze w piersiach jest, tzn tyle, że jak ścisnę mocno, to pokarmem sika na odległość, no ale co z tego, skoro próbuję przystawić Filipka, a on tylko chwyci i trzyma tak jak by nie wiedział do czego to służy, w ogóle nie chce ssać, za to świetnie zaciska swoje dwa ząbki, a ja zwijam się z bólu. tak więc choćbym chciała to już go nie nakarmię... normalnie żal mi tego mleka, które tam zostało, a ściągnąć się tego nie da :/

my wczoraj mieliśmy całodniową wycieczkę po Jurze, pogoda super, tylko Filip dosyć zmierzły był. no i chyba z nadmiaru wrażeń przespał całą noc :ico_szoking: poszedł spać po 20 i dospał do 7. szok w trampkach... ja poproszę taką noc co noc... :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 cze 2012, 10:39

normalnie żal mi tego mleka, które tam zostało, a ściągnąć się tego nie da
Już przeszlo miesiac nie karmie piersia, a mleko mam nadal jak scisne, tylko wlasnie odciagnac sie tego nie da.

Beatka78 fajny ten zielony. Do Smyka sie wybierzemy i zobaczymy po ile sa u nich. Przymierzymy mala i wtedy decyzja zapadnie :-)
Jadzia zaraz linka podesle :-)

U nas tez dzisiaj paskudnie, przez co mala bardzo zmierzla...

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

11 cze 2012, 15:29

Ja dzisiaj wieczorem mam wychodne, mąż obiecał zostac z dziewczynkami, ja sobie na zakupy ciuchowe chce skoczyc :-)
o super zazdroszczę ja jeszcze długo sama nigdzie na dłużej nie wybędę :/

Mad.dzięki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

11 cze 2012, 18:20

Aga to moze na allegro poszukaj tego wozka co z Emilka mialas, moze ktos bedzie sprzedawal w super stanie
u mnie Marcel byl duzy ale jak zaczal raczkowac to waga mu wolniej rosla i zrobil sie jak rowiesnicy, wiec moze Borysek nie bedzie caly czas taki duzy :-)

Gabi fajnie, a ja dzieci wszedzie na zakupy biore ale najczesciej sama Hanke, nawet wole z nia niz sama
ale jak bede w polsce w sierpniu to sobie odbije za wszystkie czasy :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 cze 2012, 20:21

Borys już śpi. Jej ale był dzisiaj zmierzły :ico_noniewiem: jak nie spał to jeczał. Nie wiem czy to zęby bo ze złością wciskal rączki do buzi czy pogoda wpłynęła na jego humor.

Beatka78, ja mialam dla Emilii limitowana wersje taką fajna kolorową :-) na allegro jest kilka używek ale nie podobają mi się :-) u nas w mieście jest sklep gdzie jest naprawdę sporo wózków i jest facet który zna się na rzeczy. No i najważniejsze nie wciskaja najdroższego modelu :-) skoro będziesz w sierpniu w PL to liczę na jakieś spotkanko :-)
Gabi, zazdrosze wypadu. Ja ostatnio byłam sama i jakoś nie mogłam nic dla siebie znaleźć :ico_noniewiem:

Jutro idę do fryzjera wkońcu :-) to będzie mega wyprawa bo idę z dwójką dzieci :-D mam tylko nadzieję że Borys będzie miał lepszy humor

Aaa sprzedalam dzisiaj kołyske :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

11 cze 2012, 20:24

no ba Aga wlasnie juz wczesniej umawialismy z Mad ze sie spotkamy no i moze ktos jeszcze kto ma blisko do Katowic, mozemy sie udac do parku chorzowskiego wtedy bym mogla zabrac chlopcow to by sie z Emilka pobawili lub np do silesii na kawke ale tam to juz tylko z Hanka bo oni by rozniesli centrum :-D

a dobrze ci poszla kolyska, zadowolona jestes?

ja tez polowe rzeczy juz wyprzedalam

w niedziele jak nie bedzie padac zamierzam udac sie na carboot (targ z ubraniami uzywanymi ) i sprzedac co sie da po Hance

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 cze 2012, 20:27

Faktycznie moglibyśmy się w chorzowskim parku spotkać :-) ja jak przyjadę to pewnie całą familia :-)

[ Dodano: 11-06-2012, 20:30 ]
Co do kolyski to jestem zadowolona że wkońcu poszła :-) teraz chce sprzedać wózek po Borysiu i wtedy będę miała na lepszą spacerowke :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 cze 2012, 21:09

bo zauwazyłam, ze kazdy woli kupic chociaz ze 2 za jednym zamachem.
Ja tez wole tak kupowac i od jednego sprzedawcy wlasnie :-)

[ Dodano: 11-06-2012, 21:09 ]
Gabi, a co sobie kupilas ?

[ Dodano: 11-06-2012, 21:12 ]
No dziewczyny spotkaniew chorzowskim koniecznie ! Gdziekolwiek ale zeby sie spotkac ze szkrabami :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość