Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

17 mar 2007, 23:54

Ania, :ico_nienie: chcesz mnie utuczyć, jak czarownica Jasia i Małgosię, a potem na wolnym ogniu, co? :-D
Akna, mój mnie już tyle razy pytałjaki mam rozmiar i do tej pory chyba nie zapamiętał :-D, ale przy bluzkach oko też ma dobre :-D

Dziewczyny polecam, polecam polecam !!!!! z całego serca film MISS LITTLE SUNSHINE wyrąbisty film, super, rewelka, jak chcecie to WAM CD porozsyłam, bo naprawdę warto, uśmiałam się.....

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 mar 2007, 00:29

Dziękuję kolejnym cioteczkom za życzonka w imieniu Bartusia :ico_haha_01: .Na szczęście kawaler poszedł już spać ok.21, :ico_spanko: chociaż troszkę się upierał.

Oczywiście ja również dołączam do gratulacji dla Tomusia i zdróweczka mu życzę i oczywiście :ico_buziaczki_big: przesyłam.Aniu męża masz faktycznie super,mój woli mi dać kasę,jeszcze nigdy nie kupił mi ciuszka :cry: ,jeśli juz to jakaś torebeczka,błyskoteczka ale nie ciuszek :ico_noniewiem: a szkoda

Wreszcie uprasowałam i mam juz dosyć.Bardzo lubię :ico_prasowanko: ,ale dzis to już przesada.Tyle tego było,że aż mnie plecki rozbolały :591:

Uciekam ,bo pewnie juz śpicie i okaże się ,że sama ze sobą "rozmawiam"

Do jutra,miłej nocki :607:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

18 mar 2007, 01:28

Hej babeczki!
Ja wróciłąm własnie z imienin rodzinnych:)
Nie zaglądałam do Was całe 2 dni:( Jutro nadrobię stracony czas:) A tym czasem melduję że ze mną wszystko oki:)
całuski dla Was i brzdąców:)

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

18 mar 2007, 10:43

Dzień dobry :ico_haha_02:
Niedzielne śpiochy życzę Wam miłego dnia :ico_kawa: kawusia dla tych co lubią i potrzebują orzeźwienia z rana. A i :ico_buziaczki_big: dla wszystkich :ico_haha_02:

Mosob zaprosiłam tylko najbliższą rodzinkę i wyszło mi 20 osób.
Aniu K dziękuję za karpatkę -pycha :ico_oczko:
A ja dzisiaj podzielę się torcikiem Tomka z okazji chrzcin :ico_tort:

[ Dodano: 2007-03-18 ]
A co do mojego męża to on mi kupuje wszystko od majtek po samochód- jest jedna rzecz której nigdy nie chciał kupic -to tampony :576:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

18 mar 2007, 10:56

Hej!!
Ja właśnie jem śniadanko, mały bawi się a mąż śpi :ico_brawa_01:
akna, mój mi bez problemu kupuje tego typu "środki opatrunkowe". :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Karpetkę kiedyś też robiłam a torcika kawałek chętnie zjem. Dziś znowu pochmurno-wietrzny dzień. I będziemy siedzieć w domu :ico_oczko: :ico_oczko:
Miłego dzionka! Zapraszam na :ico_kawa: i ciasto drożdżowe jak któraś lubi :524:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

18 mar 2007, 11:33

halo
MK, imieniny Zbigniewa? mój tata też miał wczoraj


Moje dzieciątko spało bez jedzenia[center][size=200] 10 h[/size][/center] :ico_brawa_01:

aż spr czy druga butelka z wodą co mam naszykowana jest pełna czy pusta... byłam w szoku...

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

18 mar 2007, 12:10

Cześć kochaniutkie w niedzielę :ico_papa:

My od wczoraj mamy w domu Meksyk :ico_olaboga: . Mój Hubcio ryczy jak go tylko wkładamy do łóżeczka. Nie wiem czy bardzije go tam te krosty swędzą czy co? :583: No, nic. Musimy to przetrzymac i wierzę, że wkrótce wróci moje kochane dziecię :579:

Wczoraj byłam na imprezie i było super. Co prawda już o 22 byłam w domu, bo stęskniłam się za moimi facetami ale i tak było fajnie. Nawet dzisiaj kacyka lekkiego miałam :578:

No i kochaniutkie macie pozdrowienia od naszej Asi :ico_brawa_01: Buziaczki dla wszystkich naszych dzieciaczków :ico_buziaczki_big: . U rodziców będzie do wtorku, pewnie do nas nie zajrzy bo tam ma neta chodzącego w żółwim tempie :-P .

Kochane idę oczywiście poczytać co u Was :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 mar 2007, 12:12

Witam w paskudny niedzielny dzionek :ico_papa:

Idę sobie zrobić :ico_kawusia: ,jakby coś zapraszam,ciasta niestety nie mam ,bo nie jadam ostatnio.Chyba,że jakieś ciasteczka,to coś znajdę.Oj jak ja dawno kawy nie piłam,przez 5 miesięcy to moja druga będzie :ico_noniewiem:

Pustki u nas dziś ,zupełnie weekendowo sie zrobiło.

Ja też tylko z Bartusiem(śpi sobie moje słoneczko) a dwa starsze chłopaki sie modlą.Nie no zapomniałam jeszcze alergia jest,ale jakaś taka wyciszona dziś...hihihi :-D Wczoraj troszkę pochlipała,to dzis potulna jak baranek :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-03-18 ]
Oj Joluś,Joluś,malutki kacyk powiadasz :(::

A gdzie się pozdiewa nasza Maritka,chyba już powinna wrócić,co ona sobie myśli :ico_noniewiem: .No chybaże wróci z dobrymi wieściami :ico_ciezarowka: ,to niech jej bedzie.

Idę w końcu robic tą kawę :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

18 mar 2007, 12:19

Hej Iwciu. A dlaczego Ty jeszcze avatarka nie masz???? Prześlij mi zdjęcie jakie chcesz, to Tobie zmniejszę i sobie wstawisz oki? :-D

Sosna, buziol ogromny dla naszej łobuziary Zuzy, z okazji pozwolenia mamusi sie wyspać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No i zapisałam sobie tytuł tego filmu, zaraz napisze mojemu bratu żeby ściągnął :-D


Przypomniało mi się. Gosiu LOSTA oglądasz? Ja też, ja też, ja też :500: Właśnie dzisiaj będziemy oglądać chyba 12 odcinek 3 sezonu. Więcej narazie nie mam, ale mój brat pracowicie ściąga z netu :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-18 ]
Akna, Hubcia chyba swędzi. Ale na 100% to nie wiem, bo jak pytam to nie chce skubaniec odpowiedzieć :594: Tylko ciągle blebleble blablabla mówi :ico_haha_01: Jest faktem, że marudny się zrobił i myślę, że to od tej choroby :ico_olaboga:

A wiecie, że moje dziecko "mówi" już całymi zdaniami? Normalnie sikamy przy nim ze śmiechu :-D. I powtarza za nami. Mówię do niego "bleble" A on się śmieje a potem to samo odpowiada. Za chwilę mówię "blabla", on tak samo. A jak powiem "blebla" to też powtórzy skubaniutki :-D Moje słoneczko :579:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

18 mar 2007, 13:23

Biedny Hubcio, u nas zwalamy wszystko na zęby :-D Kocica, super że mały powtarza, ale może nie ucz go chińskiego, zacznijcie od rodzimego :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość