Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 sie 2008, 18:52

Ja w tym stanie sama nie zaczne... A on sie nie kwapi cos,a moze sobie jakas nieciezarna znalazl Zreszta pyta mnie czy bede wygladala tak jak kiedys,a mi strasznie przykro,dlaczego te chlopy takie bezmyslne.Ciekawe co bedzie jak on juz nie bedzie w takiej formie jak trzeba ,a ja go spytam czy bedzie jeszcze tak jak kiedys
no co ty nikogo sobie nie znalazl!, moj jest nie lepszy ciagle mi mowi ze po porodzie to mam byc jak szczypior :ico_noniewiem: ,tylko ze ja nigdy jak szczypior nie bylam :ico_zly: i co z takim zrobic :ico_puknij:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 sie 2008, 18:55

tylko ze ja nigdy jak szczypior nie bylam
Moj przed ciaza mowil,ze jestem za chuda i mam przytyc bo on lubi duze tylki,a teraz patrzy na moj tylek i pyta czy bedzie jak kiedys.Znaczy teraz jestem gruba i brzydka :ico_placzek: No i dobrze,po porodzie jeszcze z 2 miesiace do tego bede zaniedbana.Wlasnie czytam ta ksiazke ,Jezyk niemowlat i powiem Wam dziewczyny,ze az mi sie odechciewa :ico_noniewiem: No nie wiem jak to bedzie....

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 sie 2008, 18:57

Wlasnie czytam ta ksiazke ,Jezyk niemowlat i powiem Wam dziewczyny,ze az mi sie odechciewa No nie wiem jak to bedzie....
ja wlasnie sobie ta ksiazke zamowilam, tesciowka ma mi ja wyslac :ico_noniewiem:
co o niej sadzisz

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 sie 2008, 19:00

Ciekawe co bedzie jak on juz nie bedzie w takiej formie jak trzeba ,a ja go spytam czy bedzie jeszcze tak jak kiedys
:ico_haha_01: :ico_haha_01: wtedy to my sobie znajdziemy jakis mladszych jeszcze dzielajacych :ico_oczko: :ico_haha_01:
:ico_placzek: ja bym chciala zobaczyc moja kulke :ico_placzek: tak mi przykro ze juz usg nie bede miala :ico_noniewiem:
,a moze sobie jakas nieciezarna znalazl
ja sie wczoraj wkurzylam bo jak bylismy w miescie Marcin jakies spodnie kupowal a ja tak taprze laska-sprzedawczyni w tym sklepie odpina sobie spodnie przed mnim :ico_szoking: no to lece na drugi koniec sklepu do niego ta laska cegla :ico_zly: pokazywala mu jak sie goi jej tatuaz ktory on jej niedawno robil :ico_puknij: debilka-ja jakbym sobie cycki sylikonowe zrobila to bym porzed lekarzem w sklepie sie nie obnazala :ico_zly:
Oczywiscie potem do Maca po shejka podjezdzamy do okienka a tam blad angielka sie prawie w gacie nie posikala-oczywiscie tez jej robil tatuaz juz sie nie pytalam gdzie i co :ico_noniewiem: -juz mnie to wku&^%$ :ico_zly:

[ Dodano: 2008-08-04, 19:01 ]
powiem Wam dziewczyny,ze az mi sie odechciewa No nie wiem jak to bedzie....
a co tam takiego przeczytalas ze Ci sie odechciawa Miszka ??????

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 sie 2008, 19:06

mmarta81, mnie najbardziej to wkurw....... jak on sie oglada za innymi :ico_zly: a jak mu mowie zeby tago nie robil choc przy mnie to mowi ze tu w Irlandii to takie brzydoty,ze jak jakas ladna idzie to nie sposób sie nie ogladnac :ico_zly: a robi to specjalnie bo wie jak mnie to wkurw............
ja bym chciala zobaczyc moja kulke tak mi przykro ze juz usg nie bede miala
u mnie w szpitalu tez jedno usg i tyle,teraz chodze prywatnie jakies 40 euro płace, moze tez idz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 sie 2008, 19:08

u mnie w szpitalu tez jedno usg i tyle,teraz chodze prywatnie jakies 40 euro płace, moze tez idz
kochana jak ja bym wiedziala gdzie tutaj mam prywatne usg za 40F to bym co tydzien je robila :ico_noniewiem: a tak zostaje mi 3D za 180F :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 sie 2008, 19:10

ja wlasnie sobie ta ksiazke zamowilam, tesciowka ma mi ja wyslac
co o niej sadzisz
Zirca 2 strony wczesniej wkleila linka,w PDF ja czytam na komputerze.
wtedy to my sobie znajdziemy jakis mladszych jeszcze dzielajacych
No dokladnie tym bardziej ze jak sama wiesz Angole uwielbiaja nawet starsze od siebie dziewczyny no i dzieci im nie przeszkadzaja,wiec niech te nasze chlopy spadaja :ico_brawa_01:
pokazywala mu jak sie goi jej tatuaz ktory on jej niedawno robil
oj ode mnie to by juz chyba plaskiego dostala :ico_noniewiem:
Oczywiscie potem do Maca po shejka podjezdzamy do okienka a tam blad angielka sie prawie w gacie nie posikala-oczywiscie tez jej robil tatuaz juz sie nie pytalam gdzie i co -juz mnie to wku&^%$
Przerabane,ale z drugiej strony fajnie miec chlopa ktory robi tatuarze,ja bym chyba byla z gory na dol wydziarana.Staram sie z tym nie przesadzac ale korci mnie zawsze zeby jeszcze jakis zrobic :ico_brawa_01:
a co tam takiego przeczytalas ze Ci sie odechciawa Miszka ??????
No, musisz poczytac Martus koniecznie,sama zobaczysz.Znajdz sobie tego linka ze 2 strony wczesniej Zirca wkleila,zapisz sobie na pulpicie czy gdzies i poczytaj.Dobre to ale troche frustrujace :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 sie 2008, 19:11

a tak zostaje mi 3D za 180F
no kurde to duzo :ico_noniewiem: , ciekawe jak w Polsce to wyglada?

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 sie 2008, 19:12

kochana jak ja bym wiedziala gdzie tutaj mam prywatne usg za 40F to bym co tydzien je robila a tak zostaje mi 3D za 180F
A szukalas w internecie? Martus to nie u Was sie to molo zjaralo???

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 sie 2008, 19:28

Martus to nie u Was sie to molo zjaralo???
:ico_haha_02: kolo mnie niedaleko-czasto tam jezdzilismy-no ale juz nie bedziemy
Staram sie z tym nie przesadzac ale korci mnie zawsze zeby jeszcze jakis zrobic
ooo mnie tez kori cos nowego no ale w ciazy nie mozna wiec narazie nic nie robie a jak tylko Iga sie urodzi to sobie z Marcinem robimy jaj imie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość