Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

18 wrz 2008, 15:48

No biedna...Tyle stresu....Ale musimy wierzyc, ze wszystko sie unormuje i Jasieczek jeszcze pare tygodni posiedzi

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

19 wrz 2008, 08:56

Blumek jak kotka?? wszystko ok?? pewnie juz smiga ze hoho a ty sie dziwisz ze tak szybciutko :ico_brawa_01: ale pamietam jak moja kotka tez miala operacje i byla spokojniejsza, smutneijsza, bardziej rozdrazniona ale nie bylo widac ze dopiero co operacje miala.

Dajcie znac dziewczynki co u was?? no i jak Ania kochana da znac to tez napiszcie. Strasznie sie martwie o nia :ico_olaboga: ale wierze ze jest juz wszystko ok!!!! Niech Jasio czeka na swoja kolej!!! Pierwsza jest Majka (z tego co wiem) i tez niech sie tak bardzo nie spieszy!!!

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

19 wrz 2008, 10:25

Witam wszystkie z rana, choc to juz nie takie znowu rano. Dzis pospałąm dłuzej bo w nocy pilnowałam kotki. No wiec kotke jest jeszcze bardzo słaba. Całą noc grzała się u mnie pod kołdrą, chodziła pare razy do kuwety i znowy pod kołderkę. Spalam czujnie, zeby jej nie zgnieść, taka mała zaprawa przed dzidzią. Teraz lezy w sypialni i nie ma siły zeby przyjsc do salonu :( Mam nadzieje ze bedzie ok ale dobrze ze jest piatek, i wrazie czego mozna jeszcze szukac pomocy.
Maja tez cos czuła chyba bo bardzo btykała w nocy czesto mnie pukając rączkami w boki.
betka, - nio najprawdo podibniej powinna byc pierwsza ale nasze maluchy chyba same zdecydują :)

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

19 wrz 2008, 10:48

hej dziewczyny

od ani nie mam narazie nowych wieści, ale mam nadzieję że wszystko ok :ico_sorki:

no Maja powinna być pierwsza, ale jak to będzie to zobaczymy :-)

moja dzidzia od wczoraj szaleju się chyba najadła :ico_olaboga: bryka jak nie wiem co, nóżkami tak kopie że aż boli, czasem nawet podskakuje na fotelu :-D ale lepiej jak tak się rusza niż miałoby się wcale nie ruszać :ico_oczko:

dzisiaj o 17 wizyta u gin! ciekawe co nam powie???

blumek, bidulka ta twoja kotka :ico_buziaczki_big: to dla niej

[ Dodano: 2008-09-19, 12:11 ]
nowe wiadomości od #ani#:
jest duuuzo lepiej, rozwarcie i szyjka się utrzymuje, tetno jasia w normie, ania nie ma już skurczy, jak tak dalej będzie to w niedziele wrócą do domku :-) przesyła POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH!!!

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

19 wrz 2008, 13:53

No i jestem spowrotem. Kotek się schował w ulubionym miejscu, troszkę zjadł po drodze ale widzę ze cierpi, bidulka.

Ja dzis pospałam prawie do 10 z tego wszystkiego. Zrobiłam jedno pranko, wysprzątalam łazienkę i odpoczywam. Słuchamy z Mają pozytywki :-D Dzis jeszcze na kurs pędzę troszkę kasiorki zarobić na wózek hihihi :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-09-19, 13:53 ]
No i odbrze ze u ani w miarę. Zeby mały jeszcze posiedział :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

19 wrz 2008, 18:47

I już po wizycie :-) wszystko jest wporządku, dzidzia rośnie, słuchaliśmy troszkę serduszka :-D wyniki ok, następna wizyta za 2 tygodnie, a w poniedziałk USG - może wreszcie dzidzia pokaże czy jest chłopcem czy dziewczynką :ico_oczko:

no a teraz odpoczywamy :-D w domu straszny bałagan, ale wszystko na jutro odkładam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

19 wrz 2008, 19:31

Super Anetko ze wszystko ok:)Fajowo:)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

19 wrz 2008, 21:44

Anetka29, trzymam kciuki zeby malenstwo pokazalo co tam skrywalo do tej pory miedzy nozkami :) :ico_brawa_01: no i bardzo sie ciesze ze wszystko ok!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

O jejku i ja juz tez 8 miesiac zaczelam!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze 2 :ico_brawa_01: ale sie ciesze. Moje malenstwo... tylko zebysmy daly rade wszystkie, bez problemow, i zeby zadne dzieciatko nie chorowalo!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

20 wrz 2008, 08:59

betka :ico_tort: z okazji rozpoczęcia 8 miesiąca!!!

ja dzisiaj wielkie sprzątanie mam zamiar zrobic :ico_olaboga: nie wiem tylko czy mi sił starczy :ico_oczko: a teraz ide na działeczkę trochę malin pozrywac, może jakieś ciasto upieke :-)

miłego dnia :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

20 wrz 2008, 09:50

Aentka to jaka u was pogoda, ze Ci sie chce isc na działke??Bo u nas 8 stopni!!!!:(
Ale dzis mąz ma rozpalic w piecu i nareszcie bedzie ciepełko:)
Pozdrawiam wszystkie:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość